معاملات جدید، پیشنهادات و جوایز

امروز دومین سالانه Google Play Live را میزبانی کردیم، یک جریان زنده تعاملی شامل سازندگان محبوب YouTube، جواهرات پنهان در فروشگاه Play، بازی رایانه شخصی با بازی‌های Google Play و موارد دیگر.

امسال، پخش زنده را مستقیماً به فروشگاه Play آوردیم و به بینندگان این فرصت را دادیم که در طول نمایش در کنار سازندگان YouTube مانند آنا آکانا، کریسا جکسون و عارف ظاهر، بازی کنند و برنامه‌ها را کاوش کنند. این بخشی از کار مداوم ما برای کمک به شما در کشف برنامه‌ها و بازی‌ها به روش‌های جدید است. به دنبال راه‌های بیشتری باشید که سرگرمی‌های زنده مانند این را به Play Store می‌آوریم.

پخش زنده رسماً هفته تخفیف‌های روز کارگر را آغاز کرد، با تخفیف‌ها و جوایز جدید اکنون تا 6 سپتامبر در دسترس است. نمایش را از دست دادید؟ نگران نباشید، ما برخی از بزرگترین پیشنهادهایی را که اعلام کرده بودیم جمع آوری کرده ایم.

تخفیف در برنامه ها و بازی های برتر

در طول Google Play Live، ما از برخی از بزرگترین معاملات سال خود در برنامه‌ها و بازی‌های برتر رونمایی کردیم. می‌توانید آن‌ها را مستقیماً در برنامه‌ها و بازی‌های خود یا در فروشگاه Play ادعا کنید. در اینجا چند نکته برجسته وجود دارد (شرایط شریک اعمال می شود).

  • Bumble: از یک برنامه ویژه Spotlight لذت ببرید که یک ساعت کامل به شما فرصت می دهد تا پلاس وان خود را پیدا کنید.
  • Candy Crush Saga: 2 برابر ارزش افزوده بر روی جوایز انتخاب شده، از جمله ارز درون بازی، تقویت کننده ها و آیتم های نیمه بادوام دریافت کنید.
  • Duolingo: مهارت های زبانی خود را با یک ماه آزمایشی Super Duolingo بدون پرداخت هزینه افزایش دهید.
  • باغ مناظر: تا 80٪ در رویدادهای خاص صرفه جویی کنید. در طول یک رویداد ویژه درون بازی، با یکی از دو بسته پیشنهادی، سطوح را سریعتر پیش ببرید. بسته‌ها شامل سکه‌ها، تقویت‌کننده‌ها، زندگی‌های اضافی و بلیط‌های رویداد بدون پرداخت هزینه است.
  • RAID: Shadow Legends: برای مدتی محدود، از 50 درصد پاداش های مادی بیشتر و منابع ضروری برای احضار و ارتقاء قهرمانان با Shard Triple Pack لذت ببرید.
مطالب پیشنهادی  چگونه از هوش مصنوعی برای کمک به مقابله با بحران آب و هوا استفاده می کنیم

جوایز انحصاری از طریق Google Play Points

Google Play Points یک برنامه پاداش است که به شما امکان می‌دهد برای روش‌هایی که قبلاً از Google Play استفاده می‌کردید امتیاز و جوایزی کسب کنید و می‌توانید رایگان به آن بپیوندید. این هفته، ما با 10 بازی‌ساز همکاری می‌کنیم تا بتوانید امتیازهای Play خود را برای آیتم‌های انحصاری بازی پس‌خرید کنید. در اینجا برخی از جوایزی است که ما اعلام کردیم (شرایط بازی و شریک اعمال می شود).

برای دیدن همه بازی‌هایی که این هفته جوایز انحصاری ارائه می‌کنند، از «استفاده» در صفحه اصلی Play Points دیدن کنید. همچنین می توانید یک تقویت کننده Play Points را فعال کنید که به ازای هر خریدی که در این بازی ها به مدت هفت روز انجام می دهید، 8 برابر امتیاز به شما می دهد.

هدیه‌های جدید برای اعضای پلاتینیوم Google Play Points

در هفته‌های آینده، اعضای پلاتینیوم Google Play Points می‌توانند از میان مجموعه‌ای از هدیه‌های ویژه انتخاب کنند: ۶ ماه عضویت Walmart+، ۶ ماه DashPass توسط DoorDash یا ۶ ماه Discord Nitro. وقتی این پیشنهاد را در برگه «Perks» صفحه اصلی Play Points مشاهده کردید، سریع عمل کنید، زیرا منابع محدود است.

بازپخش را تماشا کنید تا همه اقدامات را از Google Play Live دنبال کنید. و مطمئن شوید که سایر پیشنهادهای موجود در فروشگاه Play را بررسی کنید، مانند 7 دلار تخفیف برای اولین خرید خود در رایانه شخصی با Google Play Games برای کاربران جدید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور