با Chromebook و GeForce NOW خود به قلمروهای فراموش شده سفر کنید

آیا می دانستید که Chromebook شما دریچه ای به قلمروهای فراموش شده نیز هست؟ با چند کلیک، می‌توانید جادوی خود را برای پخش نسخه‌ای که اخیراً منتشر شده است، بکشید دروازه بالدور 3 با قدرت ابر بدون نیاز به کنسول‌های جدید، ارتقاء رایانه یا سرمایه‌گذاری در آمار خرد خود – تنها چیزی که نیاز دارید Chromebook قابل اعتماد و قدرت سرویس بازی ابری GeForce NOW NVIDIA است.

از امروز، به همه دارندگان Chromebook سه ماه عضویت GeForce NOW Priority را به صورت رایگان ارائه می‌کنیم تا شروع کنند. برای کسانی که می‌خواهند بازی‌های ابری خود را بالا ببرند، ما همچنین به هر کسی که هر یک از کروم‌بوک‌های Cloud Gaming ما را خریداری کند، سه ماه رایگان GeForce NOW Ultimate، بالاترین سطح عملکرد، ارائه می‌دهیم.

GeForce NOW به اعضا امکان می دهد تا به یک دکل بازی قدرتمند GeForce RTX در فضای ابری دسترسی داشته باشند تا بازی هایی را که از قبل دارند از فروشگاه های دیجیتال محبوب مانند Steam، Epic Games Store، Microsoft Store، Ubisoft و غیره پخش کنند. عضویت Priority تا شش ساعت جلسات بازی، دسترسی سریع‌تر به سرورهای بازی GeForce در فضای ابری نسبت به اعضای رایگان و حتی دسترسی به فناوری NVIDIA مانند RTX ON را فراهم می‌کند که به بازی‌های پشتیبانی‌شده اجازه می‌دهد بهترین گرافیک و واقعی را تجربه کنند. زمان نورپردازی سینمایی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  رویکرد ما به تنظیم اخبار