برای کشف فرصت‌های رشد، کنسول جستجو را به Merchant Center مرتبط کنید | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

چهارشنبه 6 سپتامبر 2023

کنسول جستجو چند پیشرفت را در گزارش فهرست‌های برگه خرید راه‌اندازی می‌کند تا به بازرگانان کمک کند تا پیشنهادات محصول خود را بهتر مدیریت کنند.

نوامبر گذشته، کنسول جستجو بخش جدیدی ایجاد کرد تا به بازرگانان کمک کند محصولات خود را در برگه خرید نشان دهند و با ایجاد یک حساب Merchant Center، کسب و کار خود را در سراسر Google توسعه دهند.

امروز، کنسول جستجو این بخش را بهبود می‌بخشد تا به کسب‌وکارهایی که دارای حساب Merchant Center هستند کمک کند تا وضعیت محصولات خود را نظارت کنند و فرصت‌هایی را برای بهبود دید خود در Google کشف کنند.

با اولین بهبود، هنگامی که محصولات به دلیل مشکلاتی در برگه خرید متوقف می شوند، بازرگانان اعلان دریافت می کنند.

اعلان لیست های برگه خرید کنسول جستجو

بهبود دوم به بازرگانان فرصت‌هایی برای افزایش کلیک‌ها و بهبود رتبه‌بندی محصولات در Google نشان می‌دهد.

فرصت های رشد فهرست برگه خرید کنسول جستجو

برای فعال کردن این پیشرفت‌های جدید در گزارش فهرست برگه خرید، باید دارایی کنسول جستجوی خود را با حساب Merchant Center مرتبط کنید. این ارتباط را می‌توان به‌راحتی توسط هر مالک دارایی کنسول جستجو با حقوق سرپرست در حساب Merchant Center مربوطه ایجاد کرد. پس از ایجاد ارتباط، همه کاربران کنسول جستجوی دارایی می‌توانند تجربه جدید را ببینند.

ما این تغییر را به تدریج طی چند هفته آینده ارائه می کنیم. برای بررسی اینکه آیا این ویژگی برای شما در دسترس است یا نه، به بخش لیست‌های برگه خرید در Search Console بروید و پس از آن، دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. درباره لیست های برگه خرید بیشتر بخوانید.

اگر سؤال یا ابهامی دارید، لطفاً از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google یا در اینجا با ما تماس بگیرید توییتر.

مطالب پیشنهادی  نمای خیابان گوگل به هند می آید و 10 شهر را پوشش می دهد

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور