گسترش پشتیبانی نشانه‌گذاری برای جزئیات سازمان، از جمله داده‌های ساختار یافته نشان‌واره | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

چهارشنبه 29 نوامبر 2023

تصویری از اطلاعات تاجر در پانل دانش

از سال 2013، گوگل از داده های ساختار یافته لوگو پشتیبانی می کند که دو مورد را تشخیص می دهد Organization
زمینه های: logo و url. امروز ما با استخراج داده های اداری اضافی مانند نام، آدرس، اطلاعات تماس و شناسه های مختلف کسب و کار، پشتیبانی خود را از اطلاعات سازمانی گسترش می دهیم. می توانید به ارائه ادامه دهید logo
و url فیلدهایی برای تعیین اینکه از کدام تصویر به عنوان لوگوی شما در نتایج جستجوی Google استفاده کنیم. با این به‌روزرسانی، Google می‌تواند از این نشانه‌گذاری در پانل‌های دانش و سایر عناصر بصری (مانند منبع) استفاده کند، که به کاربران کمک می‌کند جزئیات سازمان شما را راحت‌تر در جستجوی Google پیدا کنند.

به عنوان بخشی از این پشتیبانی گسترده از داده‌های سازمانی، ما اسناد نشان‌واره را با اسناد سازمانی جدید ادغام می‌کنیم. گزارش نشان‌واره موجود در کنسول جستجو و اعتبارسنجی‌ها در تست نتایج غنی اکنون با اعتبارسنجی‌های سازمانی گسترده‌تر در تست نتایج غنی جایگزین شده‌اند.

اگر قبلاً آن را اضافه کرده اید logo و url فیلدها از طریق نشانه‌گذاری سازمانی انجام می‌شود، کاری لازم نیست انجام دهید و Google همچنان نشانه‌گذاری نشان‌واره شما را درک می‌کند. ما شما را تشویق می‌کنیم که در صورت وجود فیلدهای جدید برای سازمان خود اضافه کنید.

وقتی جزئیات سازمانی بیشتری ارائه می‌کنید، نشانه‌گذاری شما می‌تواند واجد شرایط نمایش در پانل‌های دانش باشد، مانند پانل دانش تجاری که اخیراً اعلام شده است.

اضافه کردن پشتیبانی برای Organization به آزمون نتایج غنی

می‌توانید داده‌های ساختاریافته سازمان خود را با استفاده از Rich Results Test با ارسال URL یک صفحه یا یک قطعه کد آزمایش کنید. با استفاده از ابزار، می توانید تأیید کنید که نشانه گذاری شما فورا معتبر است یا خیر.

نشانه گذاری سازمان در تست نتایج غنی

اگر سایت شما یک کسب‌وکار محلی است، توصیه می‌کنیم علاوه بر نشانه‌گذاری سازمانی جدید، دستورالعمل‌های نشانه‌گذاری کسب‌وکار محلی موجود را نیز دنبال کنید. اگر سایت شما فقط یک تجارت آنلاین است، توصیه می کنیم از آن استفاده کنید OnlineBusiness
زیرنوع از Organization.

امیدواریم این افزوده‌ها اضافه کردن داده‌های ساختاری سازمانی که کسب و کار یا سازمان شما را توصیف می‌کنند را برای شما آسان‌تر کند و نمایش آن‌ها را در پانل‌های دانش Google فعال کند. اگر سؤال یا نگرانی دارید، لطفاً از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google با ما تماس بگیرید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور