یک برنامه 10 میلیون دلاری برای آموزش دانشجویان در زمینه امنیت سایبری در سراسر اروپا

امنیت همیشه هسته اصلی محصولات Google بوده است، و ما مدتهاست با به اشتراک گذاشتن تخصص خود و پیشرفت ابزارها و منابع امنیت سایبری برای محافظت از افراد، مشاغل و دولت ها تلاش کرده ایم. این کار فقط فوری تر شده است. حملات سایبری در سال گذشته در سطح جهانی 38 درصد افزایش یافته است و تحقیقات خود ما نشان می دهد که تقریباً نیمی (43 درصد) از مشاغل کوچک و متوسط ​​در اروپا در دو سال گذشته حمله سایبری را تجربه کرده اند.

در دنیایی که تهدیدها از هر کجا و هر کسی می آیند، ما به نیروی کار ماهر و متنوع نیاز داریم تا بتوانیم با چالش مقابله کنیم. اما اروپا در سال گذشته با کمبود استعداد بالغ بر 500000 متخصص امنیت سایبری مواجه است که تنها 25 درصد از مشاغل فعلی امنیت سایبری در اختیار زنان است.

به همین دلیل است که امروز، در راه اندازی مرکز مهندسی ایمنی گوگل در مالاگا – یک مرکز جدید و پرچمدار امنیت سایبری برای اروپا – ما تعهد 10 میلیون دلاری برای افزایش آموزش امنیت سایبری در سراسر اروپا را اعلام کردیم. این همچنین مشارکت Google را در آکادمی مهارت‌های امنیت سایبری اتحادیه اروپا تشکیل می‌دهد، ابتکاری توسط کمیسیون اروپا با هدف اطمینان از رویکردی هماهنگ‌تر به سمت بستن شکاف استعدادهای امنیت سایبری.

برنامه سمینارهای اروپایی امنیت سایبری Google.org

Google.org، با مشارکت مرکز تحقیقات درگیری سایبری اروپا (“ECCRI CICâ €)، یک برنامه جدید سمینارهای امنیت سایبری اروپایی را راه اندازی می کند. این اولین مورد در نوع خود در اروپا خواهد بود که توسعه مهارت های امنیت سایبری و آموزش را پیش می برد و به سازمان های محلی کمک می کند تا محافظت های آنلاین خود را ایجاد کنند. این برنامه برنامه آموزشی و برنامه درسی امنیت سایبری را در اختیار دانشگاه ها قرار می دهد و به آنها امکان می دهد دوره های امنیت سایبری را به دانشجویانی با پیشینه های مختلف و بدون تجربه قبلی ارائه دهند.

به مناسبت راه اندازی این برنامه، Google.org به هشت دانشگاه در هشت کشور مختلف اروپایی تا سقف 1 میلیون دلار بودجه، محتوای دوره و آموزش های گسترده از ECCRI CIC ارائه می دهد تا به آنها کمک کند سمینارهای امنیت سایبری را زنده کنند. دانشگاه ها هم اکنون می توانند درخواست دهند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور