مرکز جدید امنیت سایبری در مالاگا به ساخت اروپای امن‌تر کمک می‌کند

ما مشتاقیم مرکز مهندسی ایمنی Google (GSEC) مالاگا را باز کنیم، یک مرکز جدید امنیت سایبری در سواحل اسپانیا که کار ما را برای ایجاد اینترنت بهتر و ایمن‌تر پیش خواهد برد.

هر هفته که می‌گذرد، تهدیدات سایبری پیچیده‌تر، پرهزینه‌تر و تهاجمی‌تر می‌شوند و اعتماد لازم برای ایجاد جامعه‌ای پرجنب‌وجوش و فراگیر را تضعیف می‌کنند. هدف GSEC Málaga این است که بخشی از راه حل باشد، مکانی که در آن می توانیم با کارشناسان، دانشگاهیان، مشاغل و دولت های اروپایی در مورد بهترین شیوه ها همکاری کنیم، تحقیقات و دانش را به اشتراک بگذاریم، و نوار امنیتی را برای همه بالا ببریم.

GSEC Málaga نشان دهنده تعهد Google به امنیت و ارزش های اروپایی است. طیف گسترده‌ای از تیم‌ها و کارشناسان Google گرد هم می‌آیند تا کاری را که به بهترین نحو انجام می‌دهند انجام دهند: توسعه و مقیاس‌بندی تحقیقات و ابزارهای پیشرفته برای مبارزه با تهدیدهای پیچیده‌تر که بر اساس سرعت، منبع باز و هوش مصنوعی ساخته شده‌اند. GSEC Málaga به دو مرکز مهندسی ایمنی Google موجود در دوبلین و مونیخ می پیوندد. در این مراکز، مهندسان گوگل فقط در مورد ایمنی دیجیتال صحبت نمی کنند، بلکه آن را می سازند.

GSEC Málaga متعهد خواهد بود که به دیگران کمک کند تا مهارت ها و محافظت های امنیتی سایبری خود را تقویت کنند، مطابق با تأکید شدید ما بر اصول امنیت باز. برای این منظور، این مرکز دارای یک فضای آموزشی اختصاصی است که میزبان کارگاه های آموزشی شخصی برای مقامات دولتی، مشاغل در هر اندازه، جویندگان کار، سازمان های غیردولتی و حتی مدارس محلی است.

گوگل در حال حاضر ۱۲ میلیون نفر را در سراسر اروپا در زمینه مهارت‌های دیجیتال آموزش داده است و به عنوان بخشی از تعهد ما برای افزایش تعداد متخصصان امنیت سایبری در سراسر اروپا، امروز از طریق Google.org تعهد ۱۰ میلیون دلاری برای پیشبرد آموزش مهارت‌های امنیت سایبری و کمک به محلی را اعلام کردیم. سازمان های اجتماعی

تحقیقات جدید نشان می دهد که چگونه هوش مصنوعی می تواند به سرعت بخشیدن به شناسایی و کاهش تهدید کمک کند

همانطور که فناوری پیچیده تر می شود، تهدیدها نیز پیچیده تر می شوند. به همین دلیل است که امروز در مراسم راه اندازی در مالاگا، گزارش جدیدی توسط VirusTotal ارائه کردیم که جزئیات این را نشان می دهد که چگونه هوش مصنوعی می تواند به ما کمک کند کدهای مخرب را سریعتر، با دقت بیشتر و برای افراد بیشتری در مقایسه با ابزارهای سنتی به تنهایی شناسایی کنیم.

به عنوان مثال، بدافزار یکی از بزرگترین تهدیدات امنیت سایبری اروپا است، اما کارشناسان تجزیه و تحلیل بدافزار در اروپا کمبود دارند، هوش مصنوعی می تواند به پر کردن برخی از شکاف ها کمک کند. گزارش ما نشان می‌دهد که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند با تکنیک‌های سنتی برای افزایش سرعت و دقت تشخیص بدافزار کار کند و به کارشناسان غیرامنیتی این فرصت را می‌دهد تا بدون نیاز به دانش یا تجربه بسیار تخصصی، تهدیدات را شناسایی کرده و از آن جلوگیری کنند.

گزارش ما همچنین توضیح می دهد که چگونه هوش مصنوعی قادر است کدهای مخرب را در اسکریپت ها با دقت 70 درصد بیشتر نسبت به تکنیک های سنتی به تنهایی شناسایی کند. محققان دریافتند که هوش مصنوعی تا 300 درصد دقیق‌تر از تکنیک‌های سنتی در شناسایی تلاش‌های اسکریپت‌های مخرب برای هدف قرار دادن دستگاهی با یک آسیب‌پذیری یا سوءاستفاده مشترک است.

با دسترسی بیشتر به امنیت سایبری برای افراد بیشتری، هوش مصنوعی می‌تواند حفاظت از سازمان‌ها و کسب‌وکارهای اروپایی در هر اندازه را افزایش دهد.

از طریق همکاری در مراکزی مانند GSEC Málaga و با استفاده از فناوری پیشرفته مانند هوش مصنوعی، می‌توانیم تهدیدات بیشتر را رفع و متوقف کنیم، اعتماد به فناوری را افزایش دهیم و اکوسیستمی امن‌تر و ایمن‌تر برای همه ما بسازیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور