Google TV ممکن است به طور خودکار برنامه های مورد علاقه شما را نصب و وارد شود

برای آسان‌تر کردن شروع کار با تلویزیون هوشمند یا دانگل، Google TV ممکن است به زودی به‌طور خودکار به برنامه‌ها و سرویس‌های متصل قبلی شما وارد شود.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندرویدی به نام APK) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


امروز در تنظیمات Google Assistant، می‌توانید به سرویس‌های پخش جریانی مختلف و برنامه موسیقی دلخواه خود وارد شوید. این به شما امکان می‌دهد نمایش‌ها و موسیقی را مستقیماً در دستگاه‌هایی مانند Google Nest Hub یا هر دستگاه دیگر سازگار با Cast بدون نیاز به ورود دوباره پخش کنید.

این سرویس‌های متصل نیز توسط Google TV، هم برنامه تلفن و هم تجربه تلویزیون، برای ارائه توصیه‌هایی در مورد آنچه که تماشا کنید، انتخاب می‌کنند، استفاده می‌کنند. با این حال، هنگام راه‌اندازی پخش‌کننده Google TV جدید، اگر می‌خواهید کتابخانه کامل هر سرویس را مرور کنید، باید دوباره وارد برنامه هر سرویس شوید.

در آخرین به‌روزرسانی برنامه Google TV Setup، نسخه 1.0.4508، ما به Google TV اشاره می‌کنیم که از فهرست اشتراک‌های متصل شما استفاده می‌کند تا به‌طور خودکار برنامه‌های مربوطه را دانلود کرده و در صورت امکان، به حساب خود وارد شوید.

چندین برنامه همراه تلویزیون شما هستند و در حین راه‌اندازی نصب می‌شوند: %1$s. علاوه بر این، برنامه هایی برای اشتراک های شما نیز نصب خواهند شد.

اطلاعات برنامه از دستگاه‌های مرتبط با حساب Google شما برای راه‌اندازی و ورود به سیستم این برنامه‌ها در تلویزیون شما استفاده می‌شود.

از این عبارت، به نظر می رسد که Google TV به جای استفاده از اعتبارنامه دستیار Google، داده ها را از دستگاه دیگری – شاید تلفن، تبلت یا تلویزیون دیگر – برای ورود به سیستم کپی می کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه به‌روزرسانی‌های خودکار را در وردپرس غیرفعال کنیم؟ » رتبه ریاضی

صرف نظر از این، بسیار خوب است که می‌بینیم Google برای آسان‌تر کردن شروع به کار با یک دستگاه جدید Google TV کار می‌کند، به خصوص که شایعه شده است که این شرکت یک دانگل Chromecast جدید و پایین‌تر را در سال جاری عرضه می‌کند.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در Google TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور