NVIDIA SHIELD Experience 9.1: حالت بازی خودکار [Video]

انویدیا آخرین به‌روزرسانی SHIELD Experience نسخه 9.1 را برای دستگاه‌های تلویزیون واجد شرایط SHIELD منتشر کرده است و تعدادی پیشرفت را به همراه دارد که بدون توجه به تنظیمات سیستم سرگرمی خانگی شما، بازی را بهبود می‌بخشد.

بزرگترین ویژگی اضافه شده در NVIDIA SHIELD Experience 9.1 حالت جدید بازی خودکار است. این تنظیم تأخیر کاهش‌یافته در کنار حالت بازی داخلی در بسیاری از تلویزیون‌های هوشمند مدرن، می‌تواند با صرفه‌جویی در فریم‌های روی صفحه، مزیت رقابتی واقعی به شما بدهد. این می تواند 10 فریم کامل را با سرعت 60 فریم در ثانیه ذخیره کند، که در بازی های رقابتی می تواند تفاوت را ایجاد کند.

فقط در بازی نیست که متوجه تفاوت خواهید شد، زیرا هنگام استفاده از برنامه‌های تماس ویدیویی مانند Google Duo یا Zoom – NVIDIA SHIELD Experience 9.1 حالت بازی خودکار را فعال می‌کند تا مکالمات شما بهتر جریان داشته باشد و بدون تأخیر تماس ناخوشایند و ناامیدی ناشی از نیاز به زمانی که اوضاع به هم ریخته است، خودتان را تکرار کنید.

دستگاه‌های تلویزیون SHIELD با این آخرین به‌روزرسانی می‌توانند تنظیمات حالت نمایش تلویزیون شما را برای تغییر به حالت‌های بازی یا بازی بدون نیاز به فرو رفتن در تنظیمات کنترل کنند. این باعث صرفه جویی در زمان می شود و به این معنی است که مهم نیست که چه عناوینی را بازی می کنید – از جمله بازی های اندروید و حتی شبیه سازها – در GeForce NOW یا حتی در بازی های ابری رقیب یا سرویس های پخش بازی، بهترین تجربه ممکن را با استفاده از تلویزیون SHIELD خود خواهید داشت. -تاپ باکس

مطالب پیشنهادی  Nothing Phone (1) به ایالات متحده نمی آید

اگر می‌خواهید این را بر اساس برنامه به برنامه تنظیم کنید، می‌توانید این کار را انجام دهید. دارندگان تلویزیون NVIDIA Shield می توانند حالت بازی خودکار را به دلخواه خود سفارشی کنند، به این معنی که سرویس هایی مانند YouTube و Netflix همان طور که باید کار می کنند.

NVIDIA SHIELD Experience 9.1 را با تمام مزایای GeForce NOW از جمله بازی‌های ابری مجهز به RTX 3080 با وضوح 1440p با نرخ تازه‌سازی ابریشمی 120 فریم در ثانیه، 4K HDR و حتی Dolby 7.1 صدای فراگیر ترکیب کنید، و اتاق نشیمن جدید شما می‌تواند با صدای فراگیر تبدیل شود. بازی های کامپیوتری واقعی و سطح بالا. دلیل خوبی نیز وجود دارد، زیرا NVIDIA GeForce NOW از بیش از 1200 بازی شامل 100 عنوان از بزرگترین و محبوب‌ترین بازی‌های رایگان در فهرستی در حال گسترش پشتیبانی می‌کند که نشان می‌دهد رایانه‌های شخصی رده بالا بدون توجه به جایی که می‌خواهید بازی کنید، چه کارهایی می‌توانند انجام دهند. موبایل، دسکتاپ، لپ تاپ یا تلویزیون، همه اینها ممکن است.

فقط حرف ما را قبول نکنید، با مراجعه به سایت geforcenow.com، سرویس GeForce NOW را برای خودتان امتحان کنید، و برای دریافت آخرین و بهترین اخبار بازی هر هفته، حتماً «پنج‌شنبه‌های GFN» را بررسی کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور