آهنگ زنگ Nest Doorbell خود را تغییر دهید

نیازی نیست که زنگ‌های درها همان «دینگ دونگ» کلاسیکی باشد که ما به شنیدن آن عادت کرده‌ایم. در واقع، Nest Doorbell چند آهنگ زنگ مختلف ارائه می‌دهد تا بتوانید همه چیز را تغییر دهید و مجبور نباشید به صدای پخش‌شده‌ای که به شنیدن آن عادت دارید بسنده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

از چه نوع زنگ‌هایی می‌توانم در Nest Doorbell استفاده کنم؟

Nest Doorbell Google یک قطعه سخت‌افزار عالی است که به شما امکان می‌دهد دقیقاً آنچه را که در جلوی درب شما وجود دارد ببینید و خوانش‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی از آنچه Nest Doorbell شما فکر می‌کند وجود دارد، دریافت کنید. برای اضافه کردن، اگر کسی دکمه روی زنگ در را بزند – جای تعجب نیست – دستگاه شما صدایی تولید می کند.

بسیاری از آنها، مانند Ding dong، Nest classic و Bells، انواعی از یک زنگ در واقعی هستند. علاوه بر آن، چند مورد دیگر نیز وجود دارد که ممکن است برای شما جالب باشد و علاوه بر سرگرمی برای خانه شما باشد. این لیست کامل است:

 • دینگ دونگ
 • جشن تولد
 • تولدت مبارک
 • کلاسیک آشیانه
 • دیجیتال
 • زنگ ها
 • وست مینستر

برخی از آن ها خود توضیحی هستند، مانند آهنگ تولد. “دیجیتال” ممکن است مورد علاقه ما باشد زیرا برداشتی ظریف و مدرن از صدای زنگ درب کلاسیک است.

اگر می خواهید جشن بگیرید، گوگل آهنگ های زنگ فصلی را نیز منتشر می کند. در حال حاضر، آهنگ های زنگ فعلی با آهنگ زنگ چهارم جولای همراه است. این آهنگ های زنگ پس از پایان آن فصل از بین می روند. وقتی این کار انجام شد، Nest Doorbell به جدیدترین آهنگ زنگ انتخابی شما تغییر خواهد کرد.

چگونه آهنگ زنگ Nest Doorbell خود را تغییر دهید

تغییر آهنگ زنگ در Nest Doorbell بسیار آسان است، اگرچه می‌تواند آسان‌تر باشد. برای رسیدن به لیست آهنگ‌ها، باید چند تنظیمات را طی کنید، اما زمانی که آنجا هستید، می‌توانید آن را تا جایی که می‌خواهید تغییر دهید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که برای شنیدن پیش‌نمایش آهنگ‌های زنگ، باید زنگ در Nest خود را پس از انتخاب آهنگ دیگری در حین نصب، به صدا در آورید. برنامه Google Home پیش‌نمایش آهنگ‌ها را برای شما نمایش نمی‌دهد. در اینجا نحوه تغییر آهنگ های زنگ Nest Doorbell آمده است:

 1. در دستگاه خود، را باز کنید Google Home برنامه
 2. مال خودت را پیدا کن زنگ در آشیانه در قسمت دستگاه و روی آن ضربه بزنید.
 3. روی ضربه بزنید چرخ دنده تنظیمات در سمت راست بالا
 4. ضربه زدن زنگ درب.
 5. پیدا کنید و ضربه بزنید تم زنگ در.
 6. اگر می‌خواهید یک زنگ فصلی انتخاب کنید، آن را در زیر انتخاب کنید تم های فصلی. اگر نه، ضربه بزنید تم های کلاسیک.
 7. آهنگ زنگ Nest Doorbell جدید خود را انتخاب کنید.

آهنگ‌های زنگ فصلی Nest Hello

گوگل همچنان Nest Hello را که نسخه قدیمی تر Nest Doorbell است می فروشد. در حوالی کریسمس و دیگر تعطیلات زمانی است که مجموعه ای آشنا از آهنگ های زنگ فصلی به گوش می رسد. با این حال، زنگ‌های در Nest Hello برای گزینه‌های آهنگ زنگ اضافی به جز «دینگ دونگ» کلاسیک واجد شرایط نیستند. متأسفانه، Nest Hello قدیمی‌تر هیچ آهنگ زنگ جدید یا گزینه‌های فصلی اضافی دریافت نخواهد کرد.

خودشه! شما می توانید هر زمان که دوست دارید و هر چند وقت یکبار که بخواهید این موارد را تغییر دهید. همانطور که گفته شد تنها چیزی که تغییر می کند آهنگ زنگ فصلی است. همانطور که گفته شد، تغییر آهنگ زنگ Nest Doorbell نسبتا آسان و توصیه می شود. شما نمی خواهید دقیقاً مانند همسایگان خود باشید، نه؟

اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه‌های Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور