هیچ چیز گوش (1) “چوب” قبل از افشای نشت می کند

در حالی که تمام توجهات در حال حاضر بر روی بازگشت کارل پی به گوشی های هوشمند است، به نظر می رسد ممکن است محصول دیگری از Nothing وجود داشته باشد. یک نسخه تازه‌شده از هدفون Nothing Ear (1) با یک قاب جدید «Stick» مشاهده شد.

هدفون‌های بی‌سیم واقعاً در این مرحله به یک کالا تبدیل شده‌اند، اما هر چند وقت یک‌بار یک گزینه جدید متمایز می‌شود. برای Nothing Ear (1)، این یک حس کلی از کیفیت و جلای بود که اینها را به آگاهی عمومی سوق داد، با قیمت معقول.

در حالی که تقریبا یک سال از اولین عرضه Ear (1) می گذرد، به نظر می رسد که به جای یک دنباله کامل، یک تازه سازی جزئی در افق است.

گوشی Nothing Ear (1) “Stick” به نظر می رسد که همان هدفون های هدفون را در یک کیس جدید قرار می دهد. هدفون ها، همانطور که توسط @stufflistings شناسایی شده است در توییتر، طراحی تقریباً یکسانی با هدفون های موجود این شرکت دارد، تنها با دو تغییر.

اکنون ساقه دارای دو نقطه در پایین است و علامت تجاری “گوش هیچ چیز (1)” با “گوش (1) استیک” جایگزین شده است.

به نظر اینها هم هست ممکن فاقد نکات سیلیکونی است، اما کمی سخت است که بفهمیم آیا این چیزی است که اتفاق می افتد یا خیر. این فقط می تواند یک زاویه فریبنده باشد، اما مطمئناً یک تغییر قابل توجه خواهد بود.

اگر چنین است، قیمت مقرون به صرفه‌تری را پیشنهاد می‌کنیم، مشابه استراتژی اپل برای ارائه ایرپادهای بدون سر سیلیکون با قیمت پایین‌تری نسبت به AirPods Pro، که دارای نوک گوش سیلیکونی و حذف فعال نویز است.

اما بزرگ‌ترین تغییری که در اینجا می‌توانیم به‌طور قطع ببینیم، طراحی کیس است. این قاب به جای داشتن یک قاب شفاف به شکل مربع، با طراحی مستطیلی بسیار باریکتر است. قاب نازک و طولانی‌تر به نظر می‌رسد که قرار دادن آن در جیب راحت‌تر است، که مطمئناً یک مزیت است.

مشخص نیست که Nothing چه زمانی قصد دارد این محصول را به طور رسمی معرفی کند، اما تاریخ انتشار Nothing Phone (1) در 12 جولای مطمئناً زمان خوبی است.

بیشتر در مورد هیچ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور