جستجوی مرکزی زنده زوریخ بازگشته است! | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

جمعه 29 سپتامبر 2023

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم که Search Central Live در روز سه‌شنبه ۲۴ اکتبر ۲۰۲۳ به زوریخ بازمی‌گردد! پس از آخرین رویداد جستجوی مرکزی زنده ما در زوریخ در دسامبر 2019، برای ارائه‌های بیشتر، پرسش و پاسخ و شبکه‌سازی به شهر بازگشته‌ایم!

تصویری از رویداد Search Central Live Zurich در سال 2019 با جان مولر در مقابل اسلایدی با عنوان «به وب‌سایت‌ها برای موفقیت از طریق جستجو کمک کنید» و عکسی از تیم توسعه یافته روابط جستجو در Google.

این رویداد چند ارائه از تیم‌های جستجوی Google خواهد داشت، از جمله سخنرانی افتتاحیه توسط جان مولر و پرسش و پاسخ با اعضای تیم روابط جستجوی Google. این رویداد به زبان انگلیسی در دفاتر گوگل در زوریخ برگزار خواهد شد.

با جامعه سئو محلی، توسعه دهندگان وب، صاحبان و ناشران وب سایت ملاقات کنید و با افراد تیم های جستجوی Google تعامل داشته باشید. در بین ارائه ها، این فرصت را خواهید داشت که با دوستان قدیمی و جدید ملاقات کنید، نظرات خود را تبادل کنید و سؤال بپرسید!

آنجا باشید یا مربع باشید – پس از آن هیچ ضبط یا پخش مستقیمی در دسترس نخواهد بود، بنابراین همه می‌توانند هر طور که می‌خواهند باز باشند و با یکدیگر تعامل داشته باشند.

این رویداد در تاریخ 24 اکتبر بین ساعت 14:00 تا 19:00 در دفاتر گوگل در زوریخ سوئیس برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر درباره سخنرانان، دستور کار و موارد دیگر را در وب سایت رویداد بررسی کنید. متأسفانه ما نمی توانیم همه را بپذیریم. ما دعوت‌نامه‌ها را تا 10 اکتبر برای شرکت‌کنندگان پذیرفته شده ارسال می‌کنیم، برای ورود به رویداد به آن ایمیل نیاز دارید.

برای دعوت نامه اقدام کنید

ما از بازگشت شما به دفتر Google زوریخ و صحبت در مورد همه موارد جستجوی Google خوشحالیم!

مطالب پیشنهادی  کنسول جستجو فیلترهای Regex و سایر اخبار بازاریابی دیجیتال را معرفی می کند

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور