اعلام جستجوی Central Live Mexico Roadshow | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

چهارشنبه 20 سپتامبر 2023

به زبان اسپانیایی بخوانید

ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم Search Central Live در 7 نوامبر به سیوداد د مکزیکو می آید! به دنبال رویدادهای موفقیت آمیز در سراسر جهان در اوایل سال جاری، ما به ماموریت خود برای کمک به بهبود عملکرد سایت خود در جستجوی Google ادامه می دهیم.

لوگوی Central Live Mexico را جستجو کنید

این رویداد ترکیبی از مجریان تیم‌های جستجو، اخبار و مشارکت Google خواهد داشت. محتوا به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی ارائه می‌شود، اما ما ترجمه زنده خواهیم داشت، بنابراین در صورت تمایل می‌توانید به همه ارائه‌ها به زبان اسپانیایی گوش دهید:

  • سئو و کنسول جستجو: بهترین روش ها برای موفقیت در جستجوی گوگل چیست؟
  • Google News در مکزیک: چگونه با سایت های خبری همکاری می کنیم تا به پیشرفت آنها کمک کنیم؟
  • News Consumer Insights: ناشران اخبار چگونه می توانند داده های Google Analytics را به توصیه های عملی تبدیل کنند؟

اگر موضوعات بالا برای شما جالب به نظر می رسد، چه از علاقه مندان به سئو، صاحب وب سایت یا ناشر باشید، فرصت شرکت در آن را از دست ندهید. جدا از ارائه‌ها، زمان زیادی برای گپ زدن با تیم‌های جستجو و اخبار Google و ملاقات با افراد جدید در زندگی واقعی خواهید داشت. این رویداد ضبط یا پخش زنده نمی شود، به همین دلیل است که ما آن را زنده می نامیم!

برای دعوت نامه اقدام کنید

این رویداد در تاریخ 7 نوامبر بین ساعت 9:00 تا 13:30 در محله روماها در مکزیکو سیتی برگزار می شود. جزئیات بیشتر درباره سخنرانان، دستور کار و موارد دیگر را در وب سایت رویداد بررسی کنید. متأسفانه ما نمی توانیم همه را بپذیریم. ما دعوت‌نامه‌ها را در 9 اکتبر برای شرکت‌کنندگان پذیرفته شده ارسال می‌کنیم، برای ورود به رویداد به آن ایمیل نیاز دارید.

مطالب پیشنهادی  معاملات Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 پس از پایان پیش‌سفارش

ما مشتاقانه منتظر ملاقات حضوری و گپ زدن در مورد جستجوی Google و اخبار هستیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور