هیچ چیز تلفن (1) اولین برداشت ها: پسر عموی سایبرپانک پیکسل 5

OEM های اندرویدی کاملاً جدید بسیار اندک هستند، به همین دلیل است که ورود Nothing Phone (1) زمان جالبی برای سیستم عامل تلفن همراه است. با انتخاب OSOM برای رفتن به مسیر رمزنگاری، تأکید بیشتری بر تلفن Nothing (1) دارد – اولین برداشت های ما در اینجا آمده است.

فناوری شفاف در حال بازگشت است و هیچ چیز مطمئناً نمی‌خواهد در خط مقدم آن باشد. هدفون های Ear (1) شروعی نسبتاً مطمئن برای این برند بودند، و اگرچه زمان محدودی را با اولین نسخه Nothing سپری کرده ایم، تلفن (1) مطمئناً تأثیر ماندگارتری را برای بهتر یا بدتر از خود به جای می گذارد. نکته خوب این است که وقتی تبلیغات تبلیغاتی را پاک کنید، در واقع نسبتاً محکم به نظر می رسد.

تلفن هیچی (1): داخل جعبه چیست؟

  • تلفن هیچی (1)
  • کابل شارژ USB-C به USB-C
  • ابزار بیرون آوردن سیم کارت شفاف
  • مستندات دستگاه

از دیدگاه طراحی محض، Nothing Phone (1) با توجه به قیمت اولیه 399 پوندی خود در اینجا در بریتانیا، چشمگیر است. زیبایی جعبه ای چیزی نیست که من شخصاً آن را دوست داشته باشم، اما دقت و توجه کافی به جزئیات به این معنی است که این کمی بهتر از یک میان رده معمولی است. از آنجایی که هیچ جایگزین رده بالایی یا نسخه حرفه ای وجود ندارد، هیچ چیز به طور کامل انجام نشده است، یا به اندازه ای که آنها می توانند محدودیت های هزینه ای را در نظر بگیرند.

سخت است که تأثیر آشکار آیفون 12/13 را در اینجا نبینید، اما مطمئناً بیش از چند تغییر مواد در دستور العمل طراحی وجود دارد. در رنگ مشکی، این گوشی هوشمند مخفی است که کاملاً شفاف نیست، اما گیره‌ها، روکش‌ها، لوله‌های خنک‌کننده و سیم‌پیچ شارژ، تمایز فریبنده‌ای از طراحی‌های ثابت موبایل در سراسر اندروید هستند.

نورپردازی چشم نواز “Glyph” جایگزین جالبی برای چراغ اعلان LED است، اما قابلیت “پر کردن نور” هنگام استفاده از دوربین چیزی است که من احساس می کنم ذاتا مفیدتر است. نور سفید ملایم‌تر از یک LED روشن و واضح است، نتیجه عکس‌ها و فیلم‌های بهتر در انواع نورها خواهد بود. هیچ چیز به رنگ قرمز نزدیک نیست و در ابتدا نمی توانستم آن را تشخیص دهم. به نظر می رسد یک LED قرمز کوچک وجود دارد که هنگام فیلمبرداری در دوربین عقب چشمک می زند. همانطور که گفتم، جزئیات کوچکی در اینجا وجود دارد که به شدت به تجربه کلی روزانه اضافه نمی کند، اما دیدن آنها عالی است.

در حالی که من دوست دارم کیفیت دوربین ارائه شده را بررسی کنم، حتی زمان کافی برای آزمایش درست آن را نداشته ام. چند حالت خوب و رابط کاربری دوربین تمیز وجود دارد که همیشه شروع خوبی است. باز هم، دوربین چیزی است که امیدوارم در روزهای آینده به طور کامل آن را آزمایش کنم. اولین برداشت من از کاری که Nothing Phone (1) در قسمت دوربین می تواند انجام دهد، تاکنون خوب بوده است.

هیچ سیستم‌عاملی به اندازه‌ای سبک نیست که به سختی بتوان تفاوت آن را با اندروید 12 در پیکسل 6 تشخیص داد. آنقدرها هم صیقلی نیست، و مطمئناً برخی چیزها در بخش‌هایی ناتمام به نظر می‌رسند، اما آنقدرها هم که در ابتدا انتظار داشتم بی‌تفاوت نیست. . با توجه به اینکه Nothing یک استارتاپ نیست، بسیار چشمگیرتر است. من شاهد کاهش‌های جزئی عملکرد در اینجا و آنجا بوده‌ام، زیرا وقتی برنامه‌های زیادی را در حین راه‌اندازی یا باز کردن برنامه‌ها پس از چند ساعت بسته شدن دانلود می‌کنید، ممکن است دچار مشکل شوند. Phone (1) به خوبی سری پیکسل 6 نیست، اما با هیچ تصوری از آن عقب نیست.

برخی از تغییرات در راه‌انداز Nothing OS، مانند جابجایی‌های دائمی اینترنت بزرگتر در تنظیمات سریع، احساس می‌کنند که مورد توجه قرار گرفته‌اند، اما به طور کلی اولین برداشت من از Nothing Phone (1) و Nothing OS بیشتر مثبت است. عملاً مانند استفاده از پیکسل است اما با چند ضربه و فشار.

در حالی که تا به حال زمان کمی با گوشی Nothing Phone (1) داشته‌ام، فوراً عکس‌های مشابه پیکسل 5 را از آن خود کرده‌ام. این یک دستگاه واقعاً مشابه در هسته خود است زیرا یک دستگاه میان رده است که بسیار بالاتر از آنچه انتظار دارید احساس برتری می کند، و اگرچه از نظر زیبایی شناختی این دو دستگاه کاملاً متفاوت هستند، اما تقریباً شبیه پسر عموی سایبرپانک پیکسل 5 است. حداقل در این مرحله اولیه، به نظر چیز خوبی است.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: