چگونه Google از آموزش علوم رایانه در جوامع بومی حمایت می کند

نمایندگی بومیان آمریکا در زمینه‌های STEM مانند مهندسی و علوم کامپیوتر همچنان پایین‌ترین میزان در بین هر گروه جمعیتی است. راه درازی در پیش داریم تا همه دانش‌آموزان فرصت‌های یکسانی را در علوم کامپیوتر (CS) دریافت کنند. برای پر کردن این شکاف برابری، نیاز به منابع بیشتر، حمایت معلمان، و برنامه درسی فرهنگی محور وجود دارد.

در اوایل این ماه، ما به اشتراک گذاشتیم که گوگل تا کنون 600000 دلار در سال جاری برای رفع این نیاز متعهد شده است. برای تکمیل ماه میراث بومیان آمریکا، ما 180000 دلار بیشتر بودجه برای افزایش دسترسی و مشارکت در CS برای دانش‌آموزان بومی از K-12 تا تحصیلات تکمیلی اعلام می‌کنیم. در اینجا کاری است که بودجه ما حمایت می کند:

  • مرکز دانشگاه مینه سوتا برای CS Ed: کمک مالی ما از توسعه یک واحد برنامه درسی CS بومی به طور خاص برای فرهنگ های اوجیبوه و داکوتا حمایت می کند. به حداکثر 15 مدرسه با جمعیت قابل توجه دانش آموزان بومی آمریکا کمک هزینه برای کارگاهی برای اجرای واحدهای برنامه درسی CS و ارائه بازخورد برای بهبود مطالب ارائه می شود.
  • دانشگاه ایالتی آریزونا: ASU با همکاری شرکای دانشگاه آریزونا و اتحاد علوم رایانه، یک جعبه ابزار “Weaving CS Visions” را برای مدارس و جوامع بومی ایجاد می کند که دانش و ارزش های فرهنگی بومی را متمرکز می کند. این پروژه به قبایل در سراسر منطقه کمک می کند تا منابعی را توسعه دهند و به اشتراک بگذارند که مربیان می توانند از آن برای ایجاد چشم انداز و مسیر CS خود برای دانش آموزان خود استفاده کنند. هدف این تیم توسعه یک رویکرد احیاگر فرهنگی برای آموزش CS است که به صداها و دیدگاه‌های جوامع بومی محلی احترام می‌گذارد و به آنها احترام می‌گذارد.
  • غیر دیجیتالی کردن: کمک هزینه ما به سازمان کمک می کند تا به بیش از 10000 دانش آموز بومی آمریکا در هفت منطقه مدرسه در سراسر کشور دسترسی پیدا کند. ماموریت Indigitize فقط درگیر کردن جوانان بومی در CS نیست، بلکه سفارشی کردن برنامه‌های درسی و منابع موجود برای خدمت بهتر به زبان‌آموزان بومی آمریکا است. می‌توانید به آخرین گزارش تأثیر آنها در صفحه اصلی آنها دسترسی داشته باشید.
  • انجمن علم و مهندسی سرخپوستان آمریکا (AISES): ما از ماموریت AISES برای افزایش نمایندگی بومیان در مطالعات و مشاغل STEM با اعطای 60000 دلار بورسیه برای حمایت از 20 دانشجوی بومی با هزینه های مربوط به آموزش حمایت می کنیم.

در نهایت، ما مشتاقانه منتظر حمایت از کنفرانس چهار گوشه 2024 در فارمینگتون، نیومکزیکو هستیم. در اوایل سال جاری، ما از مربیانی حمایت کردیم که در کنفرانس علوم کامپیوتر Four Corners 2023 در دورانگو، کلرادو شرکت کردند و با رهبران بومی برای میزبانی جلسات توسعه حرفه‌ای پاسخگوی فرهنگی همکاری کردیم. 70 درصد از شرکت کنندگان گفتند که این اولین یا تقریباً اولین تجربه آموزش علوم کامپیوتر آنهاست. گردهمایی حضوری سال آینده فراتر از مربیان بومی خواهد بود و مدیران را نیز شامل می شود.

Ian Her Many Horses، استادیار آموزش دانشکده آموزش در می‌گوید: «فکر نمی‌کنم هیچ یک از ما متوجه شده باشیم که چند نفر از ما در حال کار بر روی چگونگی رویکرد آموزش علوم کامپیوتر از لنز بومی هستیم.» CU Boulder و یکی از برگزارکنندگان کنفرانس. “امید من این است که دانش آموزان را برای حل مشکلات فرهنگی مرتبط، مانند نحوه حفظ زبان، توانمند کنم.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور