خبرنامه سئو شماره 99: اخبار و معاملات سئو هفته سیاه

منظورم این بود که چیزهای خاصی تهیه کنم جمعه سیاه معامله سئو حسابرسی برای شما اما من آنقدر بیش از حد رزرو شده ام که امسال این اتفاق نخواهد افتاد. شاید در سال 2024 …

در عوض، یک معامله بزرگ از من وجود دارد حامی سئو JetOctopus. جت اختاپوس ارائه می دهد 35% تخفیف برای برنامه های سالانه به طور معمول، شما 25٪ تخفیف دریافت می کنید اما با یک کد خاص blackfriday2023 شما 35 درصد می گیرید. این واقعا یک معامله بزرگ است.

پس از بازگشت از سئوی باربادوس در هفته گذشته، دوباره به مسیر برگشتم. امیدوارم دوباره به ارسال خبرنامه سئوی خود یک بار در هفته برگردم، نه دو بار در ماه… ?

من ایده های زیادی دارم و زمان کمی برای اجرای همه آنها وجود دارد. اما می توانم به شما اطمینان دهم که سال آینده چیزهای جالب زیادی در راه است.

به هر حال، مطالب خوب زیادی در این خبرنامه و اخبار داغ سئو وجود دارد.

رویداد LIVE آینده (آن را از دست ندهید)

به من بپیوندید و آدریانا وجادین – مربی برای متخصصان سئو – در الف زنده رویدادی که طی آن نکات موفقیت شغلی سئوی خود را به اشتراک خواهیم گذاشت. همچنین پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود. در صورت تمایل سوالات خود را به صورت زنده بپرسید یا آنها را در چت قرار دهید. ما نمی توانیم برای انجام آن صبر کنیم. این را حتی با سایر SEO ها به اشتراک بگذارید! روی «به من اطلاع بده» کلیک کنید تا هنگام پخش رویداد (18 دسامبر در ساعت 6 بعد از ظهر CET) از آن مطلع شوید.

بالا اخبار سئو

در اینجا مهمترین است اخبار سئو و هوش مصنوعی از هفته گذشته

جستجوی Google اکنون از داده های ساختاری صفحه نمایه و انجمن گفتگو پشتیبانی می کند

جستجوی Google از داده های ساختاری صفحه نمایه و انجمن گفتگو پشتیبانی می کند. این قابلیت به Google اجازه می‌دهد «دیدگاه‌های اول شخص از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، انجمن‌ها و سایر جوامع» را در نتایج جستجو نشان دهد.

منسوخ شدن آتی ابزار محدودکننده نرخ خزیدن در کنسول جستجو

ابزار محدودکننده سرعت خزیدن در کنسول جستجو در تاریخ 8 ژانویه 2024 منسوخ شده است. این ابزار بیش از یک دهه است که در دسترس بوده است، اما با بهبودهایی که در منطق خزیدن خود و سایر ابزارهای موجود در دسترس ناشران انجام داده ایم، مفید بودن آن از بین رفته است. .

باگ گزارش تجربه و ارتقاء کنسول جستجوی Google

گوگل یک اشکال را در برخی از گزارش‌های موجود در کنسول جستجوی گوگل تایید کرده است. این اشکال بر گزارش‌های تجربه و بهبود، از جمله موارد حیاتی وب، قابلیت استفاده از تلفن همراه، HTTPS، AMP و سایر گزارش‌های بهبود و تجربه تأثیر می‌گذارد. مشکل این است که نشان می دهد تعداد URL های معتبر گزارش شده کاهش یافته است.

اندازه نمایه گوگل فاش شد: 400 میلیارد سند (و در حال تغییر)

گوگل به ندرت در مورد اندازه فهرست وب خود بحث می کند – حداقل به صورت عمومی. بسیاری ممکن است بر این باور باشند که می‌توانید به سادگی هر صفحه‌ای را در وب جستجو کنید، اما در واقع برعکس آن بیشتر صادق است. از بین تریلیون ها و تریلیون ها صفحه ممکن، گوگل باید آن را به «میلیاردها» از مهمترین اسناد محدود کند.

فیلم ها و عکس ها از سئو باربادوس

در اینجا لیست پخش یوتیوب من با چند ویدیوی کوتاه است که باربادوس و مکان کنفرانس SEO باربادوس را نشان می دهد.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

و در مورد سئوی باربادوس، در اینجا یک ارائه عالی توسط سیندی کرام در مورد مدیریت آینده سئو بدون کلمات کلیدی است. من خوش شانس بودم که توانستم آن ارائه را به صورت زنده تماشا کنم.

مصاحبه من با تد کوبایتیس، خالق کورا را بررسی کنید.

مصاحبه من با تد کوبایتیس، خالق Cora، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تغییر بازی این ابزار.

اخبار بیشتر هوش مصنوعی و سئو

در اینجا دیگر اخبار سئو وجود دارد، کمتر شکسته اما به همان اندازه مهم است.

Google Bard اکنون می تواند ویدیوهای YouTube را درک کند

Google Bard اکنون می تواند با پاسخ هایی بر اساس کلمات گفته شده در یک ویدیوی YouTube پاسخ دهد. گوگل گفت، “در حال گسترش برنامه افزودنی یوتیوب برای درک برخی از محتوای ویدئویی است تا بتوانید گفتگوی غنی تری با Bard در مورد آن داشته باشید.”

به‌روزرسانی دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت جستجو

از 16 نوامبر، دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت جستجوی ما برای ساده‌سازی دستورالعمل‌های ما به‌روزرسانی شده است. به طور خاص، ما تعاریف مقیاس «نیازهای برآورده‌شده» را ساده‌سازی کرده‌ایم، راهنمایی‌های بیشتری برای انواع مختلف صفحات وب و نمونه‌های مدرن از جمله قالب‌های محتوای جدیدتر مانند ویدیوهای کوتاه، حذف نمونه‌های قدیمی و زائد، و راهنمای رتبه‌بندی گسترده برای انجمن و بحث اضافه کرده‌ایم. صفحات هیچ یک از اینها شامل هیچ گونه تغییر اساسی یا اساسی در دستورالعمل های ما نیست.

دوره های خود را با داده های ساختاری اطلاعات دوره جدید فهرست کنید

گوگل مجموعه جدیدی از توصیه ها را برای ارائه داده های ساختار یافته دوره به گوگل اعلام کرده است. ناشران اکنون این فرصت را دارند که با ارائه اطلاعات دقیق مانند قیمت، سطح آموزشی، رتبه‌بندی و طول با داده‌های ساختاریافته، اطلاعات دوره تکمیلی را در جستجوی Google ارائه کنند.

سام آلتمن به عنوان مدیرعامل در اصل به OpenAI بازگشت

چند روز پس از برکناری از سمت مدیرعاملی توسط هیئت مدیره OpenAI، سم آلتمن به شرکت بازخواهد گشت و وضعیت موجود را بازگرداند.

تجربه جدید جستجوی یاهو که در هفته های اول سال 2024 عرضه می شود

انتظار می‌رود جستجوی یاهو در هفته‌های اول سال 2024 جنبه‌های تجربه جستجوی بازطراحی‌شده خود را آغاز کند. برایان پرووست، معاون ارشد و مدیر کل جستجوی یاهو، گفت که جستجوی یاهو در روزهای ابتدایی سال 2024 راه‌اندازی می‌شود.

گوگل تجربه جستجوی شخصی جدیدی را با دکمه فالو و رتبه بندی شخصی راه اندازی می کند

Google تجربه جستجوی شخصی‌سازی‌شده‌تری را ارائه می‌کند که هدف آن نشان دادن اطلاعات بیشتر به جستجوگران درباره آنچه مستقیماً در نتایج جستجو به آنها اهمیت می‌دهد. این کار با چندین ویژگی جستجوی جدید انجام می‌شود، از جمله دکمه دنبال کردن جدید، نتایج جستجوی متناسب با شما، به‌روزرسانی‌های نتایج چشم‌اندازها، قطعه‌های سازنده و موارد دیگر.

جستجوی Google یادداشت ها را در نتایج جستجو آزمایش می کند

گوگل آزمایش جدیدی را در آزمایشگاه های جستجو به نام «یادداشت ها» راه اندازی کرد. Notes به جستجوگران راهی می‌دهد که یادداشت‌های خود را در فهرست نتایج جستجوی خاص و در Google Discover بنویسند و در عین حال به دیگران اجازه می‌دهد یادداشت‌های افراد را در آن فهرست نتایج جستجو بخوانند.

مصاحبه های سئو

مصاحبه های شگفت انگیز جدید با ستاره های سئو مانند سایروس شپرد، بری آدامز، کاسپار شیمانسکی، کریستینا آزارنکو و غیره در راه است! گوش به زنگ باشید! هنگامی که آنها پخش می شوند مطلع شوید.

بالا نکات سئو

و در اینجا نکات سئو گوگل برای شما آورده شده است.

در این ویدئو، رایان از Norzer Me (حتماً مشترک شوید) به شما نشان می دهد چگونه می توانید GPT های سفارشی OpenAI C ایجاد شده توسط سایر اعضای انجمن را پیدا کنید زیرا جستجو وجود ندارد. پس از ایجاد فروشگاه\کتابخانه در ماه آینده و در دسترس قرار گرفتن قابلیت جستجو، احتمالاً این ویدیو منسوخ خواهد شد. به خاطر داشته باشید که برخی از این GTP ها ممکن است کاربردی نباشند. فقط بازی کنید و یاد بگیرید.

2: گوگل: ارزش سئوی بازگرداندن صفحه 404 کمتر از تلاش است

جان مولر از گوگل به سوالی در مورد یافتن لینک های شکسته 404 پاسخ داد و اینکه آیا کار بر روی زنده کردن این لینک ها ارزش سئو دارد یا خیر. جان پاسخ خود را با گفتن در Reddit به پایان رساند: “ارزش سئوی بازگرداندن 404 احتمالا کمتر از کاری است که شما برای آن انجام می دهید.”

3: روی کدام جنبه از سایت خود تمرکز کنم؟

در این قسمت از Search Off the Record، مارتین، گری و جان جنبه هایی از سئو را که صاحبان وب سایت اغلب نادیده می گیرند، مورد بحث قرار می دهند. از کیفیت کلی گرفته تا جنبه‌های فنی‌تر، تیم جستجو در مورد اینکه کجا روی کار سئوی خود تمرکز می‌کنند و چرا جزئیات به یک تجربه بهتر سئو می‌شوند، صحبت می‌کند.

4: 3 نکته برای تنظیم نقشه سایت

بیاموزید که چگونه یک نقشه سایت برای وب سایت خود تنظیم کنید تا جستجوی Google از همه صفحات شما مطلع شود. در این قسمت از SEO Made Easy، مارتین اسپلیت 3 نکته را برای کمک به بهترین استفاده از نقشه سایت به اشتراک می گذارد.

ویدیوهایی برای تماشای این هفته

در اینجا جدیدترین ویدیوها از سایر سئوکاران وجود دارد که به نظر من بسیار جالب است و ارزش دیدن را دارد.

منابعی که حتما باید بخوانید

و باید مدتی را برای خواندن این مقالات از سایر سئوکاران اختصاص دهید. آنها درخشان هستند.

چگونه از Bard برای پیشی گرفتن از به روز رسانی الگوریتم گوگل استفاده کنیم

در اینجا آمده است که چگونه اطلاعات بی‌درنگ Bard و دسترسی مستقیم به منابع Google می‌تواند به شما در پیمایش تغییرات الگوریتم کمک کند.\

متخصص سئو، لیلی ری از Amsive راهنمای عالی را به اشتراک می گذارد که نحوه پیاده سازی صحیح صفحه بندی برای SEO و UX را توضیح می دهد.

آماده شدن برای Google SGE: زنده ماندن در غرب وحشی بعدی SEO

ما دیده ایم Google SGE (تجربه مولد جستجو) مدتی است که در حال فعالیت است و مرحله آزمایشی آن در Search Labs قرار است در دسامبر به پایان برسد.

3 گام برای جابجایی نمایه کسب و کار Google در منطقه خدماتی خود بدون تخریب رتبه شما

بسیاری از صاحبان مشاغل مطمئن نیستند که وقتی خارج از خانه خود فعالیت می کنند و سپس مجبور به نقل مکان می شوند، چه کاری انجام دهند. در بسیاری از موارد، این حرکت ها نزدیک نیستند و صاحب کسب و کار در تلاش است تا بفهمد که آیا آنها باید از صفر شروع کنند یا خیر. خبر خوب این است که اگر هیچ چیز دیگری در کسب و کار شما تغییر نمی کند، اگر این مراحل را دنبال کنید باید بتوانید بدون هیچ مشکلی حرکت کنید.

بازاندیشی AMP: آیا زمان آن فرا رسیده است که سئوکاران آن را رها کنند؟

در این مقاله، Nati Elimelech توضیح می‌دهد که چرا برخی از سئوکاران – بعد از یک دهه بهتر – از AMP عقب‌نشینی می‌کنند تا بتوانید تصمیم درستی برای وب‌سایت خود بگیرید.

PageRank سیستمی است که برای اندازه گیری اهمیت صفحات وب بر اساس کمیت و کیفیت لینک هایی که به آنها اشاره می کنند طراحی شده است. در اصل، هر پیوند به یک صفحه مانند یک رأی اعتماد عمل می کند، با پیوندهایی از صفحات معتبر وزن بیشتری دارد.

چه زمانی از هوش مصنوعی در روابط عمومی دیجیتال استفاده نکنید

از نقطه نظر صنعت، هوش مصنوعی بازاریابان را از همه نوع تقسیم کرده است. آیا جایگزین شغل شما خواهد شد؟ آیا کار شما را بهتر از شما انجام می دهد؟ شاید حتی دیده باشید که شرکت‌هایی که انحلال می‌شوند و هوش مصنوعی را سقوط می‌کنند.

مقدمه ای بر سئو: مفاهیم + پرسش و پاسخ – شتاب دهنده سئو یادگیری [1st Session]

با مقدمه جلسه سئو برنامه شتاب دهنده سئو یادگیری، که اولین نسخه از چندین نسخه است که مفاهیم و پرسش و پاسخ حوزه های مختلف سئو را بررسی می کند، با اصول نحوه کار سئو آشنا شوید. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، حتماً مشترک شوید شتاب دهنده سئو یادگیری Aleyda.


از شما برای خواندن خبرنامه من متشکرم! امیدوارم اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. اگر از این موضوع لذت بردید، حتماً هفته آینده نسخه بعدی را بررسی کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور