Google Registry دامنه جدید .meme را راه اندازی کرد

میم ها تجسم فرهنگ اینترنتی هستند که چشم ها، قلب ها و ذهن میلیون ها نفر را تسخیر کرده اند. بنابراین مناسب است که اکنون بتوانند در دامنه سطح بالای خود زندگی کنند: .meme. برای شروع این هفته، Google Registry شش شریک را به اشتراک گذاشته استâ € و چهار وب سایت گربه! â € در حال حاضر در .meme، ساخت purrfect 10:

  1. میم خود را بشناسید انگشت شما را روی نبض مهم ترین روندهای اتفاق افتاده در دنیای میم ها و فرهنگ اینترنتی نگه می دارد. وب سایت های جدید آنها را در knowyour.meme و stonks.meme بررسی کنید.
  2. ساعت 10 شب منع رفت و آمد یکی از بزرگترین شبکه های سبک زندگی زنانه، زیبایی، سلامتی و مد است. وارد دنیای آنها شوید که در آن سبک، حالات فرهنگی و میم های خنده دار در style.meme و girls.meme با هم برخورد می کنند.
  3. رودی ویلینگهام هنرمندی است که استیکرهای قابل چاپ را در real.meme به اشتراک می گذارد تا هر کسی بتواند میم های واقعی را ایجاد کند.
  4. مجوز.مم یک مرکز تهاتر برتر برای مجوز معروف ترین میم های جهان است.
  5. Marketing.meme به برندها در مورد برنامه‌های رسانه‌ای میم و استراتژی‌های محتوا مشاوره می‌دهد و روی کمپین‌هایی برای برخی از بزرگترین شرکت‌های جهان کار کرده است.
  6. تنور بیان کردن خود از طریق GIF و الگوهای رفتاری که در اوایل امسال راه اندازی شد را برای هر کسی آسان می کند. آنها از طریق find.meme و create.meme پیدا کردن، به اشتراک گذاری و ایجاد میم عالی را آسان می کنند.
  7. گربه عبوس احتمالاً مشهورترین گربه در جهان است و به لطف بیان دوست داشتنی و در عین حال ترش، یکی از میم های پرطرفدار است. او برای همیشه در grumpycat.meme زندگی می کند.
  8. گربه صفحه کلید پدرخوانده میم های گربه است. در سال 1984 فیلمبرداری شد، اما تا سال 2009 که شهرت پیدا کرد، به طور گسترده کشف نشد. در keyboardcat.meme لذت ببرید.
  9. گربه نیان یکی دیگر از کلاسیک های وب است. سفر در قلمرو دیجیتال با یک گربه دنباله دار رنگین کمان، همراه با ملودی نمادین آن در nyancat.meme.
  10. گربه. میم یک مقصد انتخاب شده برای اشتراک‌گذاری‌ترین، خنده‌دارترین و بامزه‌ترین میم‌های گربه در اینترنت است.

از امروز، دامنه های .meme برای ثبت به عنوان بخشی از دوره دسترسی زودهنگام (EAP) ما با هزینه یک بار اضافی در دسترس هستند. این هزینه طبق برنامه روزانه تا 5 دسامبر کاهش می یابد. در 5 دسامبر در ساعت 16:00 UTC، دامنه های .meme با قیمت پایه سالانه از طریق ثبت کننده انتخابی شما در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. برای اینکه بدانید کجا می‌توانید دامنه .meme را در طول EAP ثبت کنید، به get.meme مراجعه کنید.

چه در حال اشتراک‌گذاری یک سناریوی مرتبط باشید، چه احساسی را به تصویر بکشید که بیان آن تنها با کلمات دشوار است، چه از تصادفی بودن لذت می‌برید یا حتی سعی می‌کنید یک جنبش اجتماعی را شروع کنید، ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا ببینیم چگونه از .meme برای بیان خود استفاده خواهید کرد. .

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور