Google Docs در حال افزودن eSignature به Workspace Individual

Google Workspace Individual یک سال پیش به عنوان یک ارتقاء برای مشاغل تک نفره که از حساب‌های [email protected] برای اداره شرکت‌های خود استفاده می‌کنند، اعلام شد. مشترکین به زودی به پشتیبانی eSignature در Google Docs دسترسی خواهند داشت.

چه یک برنامه‌ریز رویداد یا خالق دیجیتال باشید، حفظ قراردادها و توافق‌نامه‌های مشتری که باید امضا شوند، می‌تواند چالش برانگیز باشد، زیرا دائماً در حال جابجایی و پرش بین برنامه‌های مختلف برای انجام کار هستید.

Google از پشتیبانی بومی eSignature به شما این امکان را می‌دهد که «به سرعت توافق‌نامه‌ها را از رابط آشنای Docs بدون نیاز به جابجایی برگه‌ها یا برنامه‌ها اجرا کنید». می توانید فیلدهای امضا و تاریخ را روی یک سند متنی بکشید و رها کنید. این قابلیت فقط برای وب کلاینت اعلام شده و نشان داده شده است.

درخواست امضا: هنگامی که همه نظرات و پیشنهادات را حل کردید، درخواست امضا به آسانی اشتراک گذاری یک فایل در Drive است.

اضافه کردن امضا: در صورت آماده شدن برای امضا، امضا کننده می تواند به راحتی امضای خود را اضافه کند، بدون نیاز به دانلود. پس از اضافه شدن امضا، یک قرارداد PDF تکمیل شده برای هر دو طرف ایمیل می شود.

نظارت و پیگیری پیشرفت: به سرعت وضعیت امضاهای معلق را مشاهده کنید و به راحتی قراردادهای تکمیل شده و امضا شده را پیدا کنید.

کپی از قراردادها ایجاد کنید: برای گردش‌های کاری امضایی که نیاز به تکرار منظم دارند، می‌توانید با ایجاد کپی از قراردادهای موجود و سپس اصلاح در صورت نیاز، فرآیند را ساده کنید.

گوگل می گوید که پشتیبانی از Docs eSignature “به زودی در نسخه بتا برای کاربران Google Workspace Individual عرضه می شود.” این سطح در حال حاضر تا اکتبر 2022 به 7.99 دلار در ماه (از 9.99 دلار) تخفیف داده می شود. سایر خدمات شخص ثالث نیز با Docs ادغام می شوند تا امضای الکترونیکی را ارائه دهند، و Google می گوید آنها به کار خود ادامه می دهند.

اگر قبلاً از یک راه حل اختصاصی eSignature استفاده می کنید، Google Workspace با تعدادی از ارائه دهندگان پیشرو ادغام می شود.

در همین حال، شرکت راه‌اندازی‌های اخیر را در سراسر تقویم (زمان‌بندی قرار ملاقات) و Meet (تماس‌های طولانی‌تر) خلاصه کرد. Gmail for Workspace Individual قالب‌های ایمیل قابل سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد و در اوایل سال جاری چند ارسال را اضافه کرد. این لیست های پستی را می توان با Google Contacts مدیریت کرد.

مطالب پیشنهادی  پس از به روزرسانی الگوریتم ، ترافیک جستجوی Google به سایت های دزدان دریایی کاهش می یابد

اطلاعات بیشتر در Google Docs:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور