در نهایت به هرزنامه نظرات YouTube رسیدگی شد

یوتیوب پر از سازندگان بزرگ است، اما برخی از محبوب‌ترین نام‌ها در این پلتفرم اغلب بخش نظرات خود را مملو از هرزنامه‌های نظرات می‌بینند که در آن حساب‌ها جعل هویت سازنده برای کلاهبرداری بینندگان هستند. اکنون، یوتیوب بالاخره در حال انجام کاری برای آن است.

یوتیوب امروز به تفصیل به آستانه سه خط‌مشی جدید با هدف رسیدگی به هرزنامه‌های نظر در ارتباط با حساب‌هایی که هویت سازندگان را جعل می‌کنند، وضع خواهد کرد.

اولین مورد از این سیاست‌های جدید این است که کانال‌های YouTube دیگر توانایی پنهان کردن تعداد مشترکین خود را به صورت عمومی ندارند. این در تلاشی است که اگر شخصی به تازگی روی حساب یک کلاهبردار کلیک کرده باشد، واضح‌تر می‌شود، زیرا بدیهی است که تعداد مشترکان آنها به اندازه یک خالق بزرگ نیست.

یوتیوب همچنین محدودیت هایی را برای انواع کاراکترهایی که می توانند در نام کانال ظاهر شوند و همچنین فرکانس نمایش آن کاراکترها اعمال می کند.

و در نهایت، یوتیوب در حال گسترش یک تنظیم نظارتی جدید برای سازندگان است می تواند “سخت گیری را افزایش دهد” در نظراتی که برای بررسی دستی نگهداری می شوند. این باید تعداد کامنت‌های هرزنامه‌ای را که از فیلترهای یوتیوب عبور می‌کنند کاهش دهد، اما آستانه همچنین اشاره می کند که می تواند منجر به مثبت کاذب بیشتری نیز شود.

این ابزار برای سازندگان بیشتری در حال گسترش است

اگرچه حرکت‌های امروزی مطمئناً مورد قدردانی قرار می‌گیرند و ممکن است تأثیر بگذارند، اما قطعاً چندان فعال نیستند.

هرزنامه نظرات در یوتیوب مدت زیادی است که یک مشکل جدی بوده است و به جایی رسیده است که برخی از شخصیت‌های اصلی این پلتفرم مخالف این عمل هستند. در فضای فناوری، مارکز براونلی از MKBHD، که از یوتیوب خواست تا این مشکل را در آوریل “رفع کند” را شامل می شود. چند ماه زودتر، Linus Tech Tips توجه را به همین مشکل جلب کرد و همچنین ابزار شخص ثالثی را برجسته کرد که پاکسازی هرزنامه نظرات را برای سازندگان آسان‌تر می‌کرد.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: