معاملات روز برنامه اندروید: OK Golf، Rush Rally 3، Travel Tracker Pro، و موارد دیگر

بهترین تخفیف‌های بازی و برنامه اندروید پنج‌شنبه اکنون در زیر پخش می‌شوند و منتظر هستند. هم‌اکنون در حال پیگیری معاملات گلکسی زد فلیپ 3 تاشو سامسونگ و پایین‌ترین قیمت در Google Pixel 6 Pro هستیم، اما در حال حاضر همه چیز در مورد پیشنهادات برنامه است. مجموعه تخفیف‌های نرم‌افزاری ما اکنون در OK Golf، Rush Rally 3، Travel Tracker Pro – GPS، و Zelle Occult Adventure، و بسیاری دیگر سرفصل‌ها هستند. برای اطلاع از بهترین تخفیف‌های امروزی اپلیکیشن اندروید که توسط Google Play ارائه شده است، به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات امروزی سخت افزار اندروید اکنون به صورت زنده و سرفصل هستند 200 دلار تخفیف گلکسی زد فلیپ 3 تاشو سامسونگ و پایین ترین قیمت در گوگل پیکسل 6 پرو. فقط مطمئن شوید که تا زمانی که این پیشنهاد در Google Nest Outdoor Cam وجود دارد، از آن استفاده کنید 80 دلار تخفیف و همچنین این معامله در مورد SSD G-DRIVE 1 ترابایتی قابل حمل آلومینیومی 1050 مگابایت بر ثانیه SanDisk و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما وجود دارد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد OK Golf:

OK Golf جوهره گلف است که به سه راهی اصلاح شده است. یک دور سریع در هر کجا و در هر زمان با دیوراماهای شیک الهام گرفته از مقاصد گلف کلاسیک بازی کنید. آسان برای بازی، سخت برای زمین گذاشتن، مناسب برای تمام سنین و معلولیت! فقط هدف بگیرید، بکشید و رها کنید تا توپ را شلیک کنید. بدون باشگاه، فقط تو و توپ. هر دوره با الهام از مکان های زیبا و نمادین، یک دیورامای مینیاتوری دست ساز است. در حالی که یک دور گلف غوطه ور در صداهای آرامش بخش طبیعت بازی می کنید، از لحظه ای ذن لذت ببرید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور