تجلیل از تأثیر قدرتمند موسیقی بریتانیایی سیاه پوست

فرهنگ سیاه پوستان برای قرن ها تأثیر عمیقی بر موسیقی بریتانیا داشته است. هنرمندان سیاهپوست بریتانیایی از اولین روزهای موسیقی جاز تا جدیدترین گریم و دریل، مرزهای آنچه در موسیقی ممکن است را جابجا کرده اند. موسیقی سیاه‌پوست بریتانیایی از به چالش کشیدن وضعیت موجود هراسی ندارد و همین تمایل به ریسک کردن است که آن را به بخشی حیاتی از فرهنگ بریتانیا تبدیل کرده است.

امروزه Google Arts and Culture و YouTube از راه‌اندازی هیجان‌زده هستند Union Black: Sounds of Nation، یک تجربه آنلاین چند پلتفرمی جدید که تاریخ غنی و فرهنگ پر جنب و جوش موسیقی بریتانیایی سیاه پوست و تأثیری که بر بریتانیا و فراتر از آن داشته است را جشن می گیرد. این پروژه با همکاری 25 سازمان فرهنگی از آرشیو فرهنگی بلک و موزه هورنیمن گرفته تا پاور آپ، ترنچ و کارناوال ناتینگ هیل و همچنین هنرمندان، تولیدکنندگان و تولیدکنندگان محتوا از جامعه موسیقی سیاه پوست بریتانیا توسعه یافت.

این پروژه به یک تاریخ غنی، اما اغلب ناشناخته جان می بخشد. از داستان‌های اصلی پیشگامان گرفته تا مسیر رهبران آینده، همه می‌توانند به پیشگامان، جنبش‌ها و تاریخی بپردازند که موسیقی بریتانیا را به آنچه امروز است تبدیل می‌کنند. مخاطبان می‌توانند به بیش از 2000 تصویر و ویدیو، بیش از 200 داستان چندرسانه‌ای که توسط شرکای فرهنگی در سراسر بریتانیا مدیریت شده‌اند، و بیش از 10 قطعه محتوای صوتی و تصویری جدید تولید شده توسط سازندگان محتوا و هنرمندان در YouTube دسترسی داشته باشند.

برای تفکیک پنج فصلی که تشکیل می دهند، در ادامه بخوانید Union Black: Sounds of a Nation.

  1. تغییر دهندگان بازی: با پیشگامان و مبتکران آشنا شوید
مطالب پیشنهادی  سرمایه گذاری مداوم ما در بنیانگذاران و سرمایه گذاران سیاه پوست

فصل اول برخی از پیشگامان و مبتکرانی را که به شکل‌گیری منظر موسیقی، چه در بریتانیا و چه در خارج از کشور کمک کردند، می‌شناسد: از نمادهای موسیقی تا استعدادهای امروزی، از رهبران صنعت تا پیشگامان جامعه. ما همچنین به نقش پلت‌فرم‌های پیشگام، فناوری نگاه می‌کنیم و از مردم دعوت می‌کنیم تا جنبش‌های تأثیرگذار موسیقی بریتانیایی سیاه‌پوست، از هیپ هاپ و گریم بریتانیا گرفته تا گاراژ و راک عاشق را بررسی کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور