چگونه یک عکس پروفایل به وردپرس اضافه کنیم؟ » رتبه ریاضی

آیا نمی دانید چگونه یک عکس پروفایل به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟

برای ایجاد یک حضور آنلاین، داشتن یک نمایه وردپرس با طراحی خوب که از نظر بصری برای بینندگان جذاب باشد، ضروری است. یکی از عناصر کلیدی برای دستیابی به این هدف، افزودن یک عکس نمایه است.

نه تنها به عنوان نماینده خود یا برند شما عمل می کند، بلکه باعث ایجاد حس آشنایی با مخاطبان شما می شود.

خوشبختانه افزودن عکس پروفایل در وردپرس یک فرآیند سریع و آسان است که تنها با چند کلیک یا با استفاده از Gravatar یا با کمک یک افزونه قابل انجام است. چه یک مبتدی یا یک کاربر باتجربه وردپرس باشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

1 چرا باید یک عکس نمایه در وردپرس اضافه کنید؟

اولا، داشتن یک عکس نمایه فوراً نمایه وردپرس شما را برای بینندگان شخصی تر و قابل دسترس تر می کند. این یک راه عالی برای نشان دادن فردیت و ایجاد هویت برند قابل تشخیص است.

ثانیا، به ایجاد اعتماد با خوانندگان یا مشتریان بالقوه شما کمک می کند. دیدن عکسی از شخص پشت محتوا یا کسب‌وکار، حسی انسانی می‌افزاید که می‌تواند به ارتباطات قوی‌تر و دنبال‌کنندگان درگیرتر منجر شود. به علاوه، می‌تواند پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی شما را برای دنبال‌کنندگان جدید جذاب‌تر کند، زیرا آن‌ها درک واضح‌تری از اینکه شما چه کسی هستید و برند شما چه چیزی را نشان می‌دهد، خواهند داشت.

با این حال، بیایید ببینیم چگونه می توانید یک عکس پروفایل در وردپرس اضافه کنید.

2 نحوه اضافه کردن عکس پروفایل در وردپرس

اجازه دهید اکنون روش های افزودن تصویر نمایه در وردپرس را مورد بحث قرار دهیم.

مطالب پیشنهادی  آسیب پذیری WP Super Cache بیش از 2 میلیون سایت را تحت تأثیر قرار می دهد

2.1 با استفاده از پیش فرض وردپرس Gravatar

یک راه ساده برای افزودن عکس نمایه در وردپرس، استفاده از آواتار است، تصویری که شما را در سراسر وب سایت شما نشان می دهد. کاربران می توانند با مشاهده آواتار شما در وب سایت شما درک بهتری از شما به عنوان یک شخص پیدا کنند.

پلتفرم Gravatar توسط وردپرس به طور پیش فرض برای مدیریت تصاویر نمایه استفاده می شود. این سیستم به شما این امکان را می‌دهد که آواتارها را آپلود کنید و با ورود به سیستم با همان اطلاعات کاربری، از آنها در هر سایتی که Gravatar را در خود جای داده است استفاده کنید.

برای استفاده از عکس نمایه گراواتار در وردپرس، ابتدا باید به پلتفرم گراواتار مراجعه کرده و با استفاده از حساب وردپرس خود وارد شوید یا یک حساب جدید ایجاد کنید.

با استفاده از Gravatar یک عکس نمایه اضافه کنید

پس از ورود به سیستم، آدرس ایمیلی را که از تصویر به عنوان عکس نمایه استفاده می کنید، انتخاب کنید. بعد، بر روی کلیک کنید یک تصویر جدید اضافه کنید پیوند برای افزودن عکس نمایه

یک ایمیل را انتخاب کنید و یک تصویر اضافه کنید.

می توانید انتخاب کنید که یک تصویر جدید از رایانه خود آپلود کنید، تصویر را از یک URL آپلود کنید یا آن را از تصاویر بارگذاری شده قبلی خود اضافه کنید.

آپلود تصویر

هنگامی که تصویر را آپلود کردید، می‌توانید مطابق با راهنمای Gravatar، تصویر را ویرایش و برش دهید.

و بس! همان تصویر یا آواتار در کنار نظرات یا هر اقدام دیگری که در وب‌سایتی که از Gravatar پشتیبانی می‌کند، ظاهر می‌شود. اما مطمئن شوید که از همان آدرس ایمیلی استفاده می کنید که به Gravatar شما پیوند داده شده است.

همچنین می توانید گزینه های آواتار را از داشبورد وردپرس خود پیکربندی کنید. برای انجام این کار، به تنظیمات > بحث، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

مطالب پیشنهادی  قلعه اژدها، ابزار PDF، بیشتر
تنظیمات آواتار از داشبورد وردپرس

شما می توانید یک آواتار از گزینه های ذکر شده انتخاب کنید. با این حال، ممکن است راهی برای آپلود آواتار منحصر به فرد خود در سایت خود بدون استفاده از خدمات شخص ثالث بخواهید. بیایید در بخش بعدی دریابیم که چگونه این امکان را فراهم کنیم.

2.2 با استفاده از پلاگین

ساده ترین راه برای افزودن تصویر نویسنده در وردپرس استفاده از افزونه PublishPress Authors است. این افزونه به نویسندگان اجازه می دهد تا با افزودن یک عکس جدید، نمایه و تصویر نویسنده خود را ویرایش کنند مشخصات نویسنده بخش به داشبورد وردپرس آنها.

ابتدا افزونه PublishPress Authors را با پیمایش به آن نصب و فعال کنید افزونه ها → افزودن جدید بخش از داشبورد وردپرس شما.

افزونه PublishPress authors را نصب و فعال کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه، به آن بروید نویسندگان → تنظیمات عمومی از داشبورد وردپرس خود و کادرهایی را که می خواهید کادر نویسنده نمایش داده شود انتخاب کنید.

تنظیمات افزونه PublishPress Authors

بعد، در جعبه های نویسنده برگه، سبک طرح بندی کادر نویسنده را از منوی کشویی پیکربندی کنید.

تنظیمات برگه جعبه های نویسنده

هنگامی که تغییرات لازم را انجام دادید، روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه.

را صفحات نویسنده تب درباره سفارشی کردن برچسب‌های سرصفحه جعبه نویسنده، تصاویر برجسته، گزیده‌ها، تعداد نظرات، نمایش دسته‌ها، برچسب‌ها و غیره است. شما می‌توانید براساس نیاز خود انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید کادر نویسنده را در مکان‌های مختلف نمایش دهید، می‌توانید از کدهای کوتاه ارائه شده در آن استفاده کنید کدهای کوتاه برگه به طور مشابه، این افزونه همچنین تنظیمات پیشرفته و نگهداری را پیکربندی می کند.

هنگامی که همه تغییرات را انجام دادید، می توانید به راحتی تصویر نویسنده را تغییر دهید. برای انجام این کار، به مسیر بروید نویسندگان → نویسندگان بخش، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

مطالب پیشنهادی  معاملات Roborock Prime Day قیمت ها را تا 44 درصد کاهش می دهد
به بخش نویسنده ها بروید.

نام تمام نویسندگانی که در وبلاگ وردپرس شما ثبت شده اند را خواهید دید. در مرحله بعد، روی یک نویسنده خاص کلیک کنید ویرایش مشخصات نویسنده ارتباط دادن.

ویرایش نمایه نویسنده

کلیک کنید روی آواتار برگه به طور پیش فرض، PublishPress به دنبال گراواتار مرتبط با آدرس ایمیل نویسنده می گردد. برای استفاده از یک تصویر نویسنده متفاوت، روی آن کلیک کنید تصویر سفارشی دکمه رادیویی، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

گزینه Custom image را انتخاب کنید

در مرحله بعد، بر روی تصویر را انتخاب کنید ارتباط دادن. سپس می توانید هر تصویری را از کتابخانه رسانه وردپرس خود انتخاب کنید یا یک تصویر جدید آپلود کنید. پس از اتمام، بر روی آن کلیک کنید به روز رسانی دکمه.

روی دکمه Update کلیک کنید

و بس! اکنون تصویر نویسنده به سایت شما اضافه خواهد شد.

تصویر نویسنده به وب سایت اضافه شد

3 نتیجه

شما باید تصاویر نمایه را برای کاربران وب سایت خود نیز قرار دهید، با در نظر گرفتن اینکه چقدر در ایجاد یک تجربه جذاب برای کاربران شما بسیار مهم هستند.

خوشبختانه، وردپرس راه های آسانی برای افزودن آواتار به سایت وردپرس شما دارد: استفاده از Gravatar یا استفاده از افزونه های آواتار وردپرس. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا یک عکس نمایه به سایت خود اضافه کنید.

آیا تصاویر پروفایل را به وب سایت خود اضافه می کنید؟ از کدام روش برای افزودن عکس پروفایل استفاده می کنید؟ به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور