معرفی AI SEO در داخل وردپرس » رتبه ریاضی

نوشتن محتوایی که در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد و مخاطبان شما را درگیر کند می تواند کاری زمان بر و چالش برانگیز باشد. به مقدار زیادی نیاز دارد تحقیق، طوفان فکری، نوشتن، ویرایش و بهینه سازی برای ایجاد محتوای با کیفیت و مرتبط.

اما اگر بتوانید با استفاده از دستیار نوشتن هوش مصنوعی در ساعت های بی شماری صرفه جویی کنید، چه؟

دقیقاً به همین دلیل است که ما هوش مصنوعی محتوای خود را از ابتدا بازسازی کرده‌ایم شیوه نوشتن در وردپرس را متحول کنید بنابراین می توانید محتوای خود را برای سئو بهینه سازی کنید.

هوش مصنوعی محتوای سوپرشارژ شده را از اینجا ببینید:

Content AI 2.0 - افزایش سئوی وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی

Content AI 2.0

هوش مصنوعی محتوای ما به طور خاص ساخته شده است از هوش مصنوعی برای گردش کار ایجاد محتوای خود در وردپرس استفاده کنید بنابراین می توانید محتوای جذاب و سئو پسند را سریعتر و راحت تر از قبل ایجاد کنید. می توانید از Content AI در ویرایشگرهای مورد علاقه وردپرس خود مانند Block Editor، Classic Editor، Elementor و Divi استفاده کنید.

ادغام هوش مصنوعی محتوا در ویرایشگر Block

از طرف دیگر، می توانید از ویرایشگر محتوای اختصاصی ما برای نوشتن و بهینه سازی محتوای خود با همه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی ما در یک مکان استفاده کنید. به سادگی تایپ کنید // دستیار هوش مصنوعی جدید خود را فراخوانی و فرمان دهید و منتظر بمانید تا جادوی خود را آشکار کند.

ویرایشگر محتوا

با استفاده از هوش مصنوعی محتوا، پست های وبلاگ بنویسید

Content AI مجموعه ای از بیش از 40 ابزار نوشتن هوش مصنوعی است که می تواند به شما کمک کند تا در زمان کمتری پست وبلاگ کاملی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید. چه به الهام، تحقیق یا ساختار نیاز داشته باشید، Content AI ابزاری برای شما دارد.

مطالب پیشنهادی  در اینجا نگاهی به LG Rollable داریم [Video]

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ از ابزار هوش مصنوعی Blog Post Idea ما برای ایجاد ایده های مرتبط برای وبلاگ خود استفاده کنید.

ابزار هوش مصنوعی Idea Blog Post

علاوه بر این، می‌توانید این ایده را با استفاده از ابزار تحقیق موضوعی هوش مصنوعی ما برای تحقیق عمیق در مورد موضوع مورد نظر توسعه دهید.

ابزار تحقیق موضوعی هوش مصنوعی

سپس، از این داده های تحقیق شده با هوش مصنوعی برای ایجاد یک طرح کلی واضح و منطقی با استفاده از ابزار طرح کلی پست وبلاگ ما استفاده کنید.

ابزار هوش مصنوعی طرح کلی پست وبلاگ

به طور مشابه، می‌توانید با ابزارهای هوش مصنوعی ما برای کمک به شما در هر مرحله از گردش کار ایجاد محتوا ادامه دهید.

اینجا را کلیک کنید تا تمام بیش از 40 ابزار هوش مصنوعی ما را بررسی کنید →

حالت نوشتن

در حالی که استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی یکی از راه‌های نوشتن محتوا است، ما می‌دانیم که ممکن است همیشه مایل نباشید از این ابزارها یک به یک استفاده کنید.

بنابراین، ما یک حالت نوشتن برای شما داریم تا نوشتن هوش مصنوعی خود را در خلبان خودکار قرار دهید.

به تب Write بروید و ضربه بزنید Ctrl + / به Content AI اجازه دهید همه جادو را برای شما انجام دهد.

حالت نوشتن در Content AI

RankBot

همراه با ابزارهای نوشتن، هوش مصنوعی محتوای فوق‌العاده ما را برای شما به ارمغان می‌آورد RankBot، یک دستیار هوش مصنوعی شخصی در ویرایشگر وردپرس شما، برای کمک به شما در تحقیق و جمع آوری بینش.

شما می توانید برای پرسیدن هر سوالی در رابطه با موضوع خود از RankBot درخواست بنویسید و پاسخ های مرتبط و قابل اعتمادی را در اختیار شما قرار دهد.

مطالب پیشنهادی  گلکسی زد فلیپ 4 و فولد 4 ترفندی برای افزایش باتری دارند
RankBot بینش هایی را در مورد موضوع جمع آوری می کند

می‌توانید درخواست‌های خود را از RankBot ذخیره کرده و دوباره استفاده کنید، یا می‌توانید استفاده کنید یکی از 125+ درخواست های نوشته شده متخصص برای سوله ها و اهداف مختلف

درخواست سفارشی در Prompt Library

اینجا را کلیک کنید تا همه چیز را در مورد RankBot، Prompt Library، Chat Sessions و موارد دیگر بدانید

بهینه سازی محتوا با استفاده از مرکز فرماندهی

جدا از ابزارهای هوش مصنوعی برای نوشتن محتوا، هوش مصنوعی محتوای ما مرکز فرماندهی را در ویرایشگر بلاک و ویرایشگر محتوا به شما می‌آورد. به راحتی محتوای موجود خود را بهینه یا بهبود دهید، دستور زبان را اصلاح کنید، قیاس بنویسید و موارد دیگر.

با Command Center بهبود پیدا کنید

پژوهش

ویژگی‌های سئوی هوش مصنوعی ما فقط محدود به نوشتن محتوا نیست، بلکه شما را قادر می‌سازد تا در مورد کلمه کلیدی مورد نظر تحقیق کنید از توصیه های هوشمندانه استفاده کنید در استفاده از کلمات کلیدی در محتوا، سرفصل ها و موارد دیگر. بنابراین، می توانید شانس رتبه بندی مقاله خود را در صفحه اول SERP افزایش دهید.

ویژگی تحقیق در زمینه هوش مصنوعی محتوا

برای اطلاع از تحقیق محتوا اینجا را کلیک کنید

بهینه سازی متا تگ سئو با استفاده از هوش مصنوعی

مشابه محتوای شما، متا تگ های شما برای رتبه بندی در جستجو ضروری هستند. و Content AI ما تولید برچسب ها را برای شما آسان تر می کند. Rank Math Meta Box آشنا را باز کنید و به ابزار هوش مصنوعی ما فرمان دهید تا آن را برای شما بنویسد.

متا تگ های SEO را با Content AI ایجاد کنید

این همه چیز نیست – هوش مصنوعی محتوا افزایش مقیاس و تولید متا تگ برای صدها مقاله شما را با یک کلیک آسان تر می کند. به سادگی پست ها را برای نوشتن متا تگ ها انتخاب کنید و از اکشن انبوه استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی  نحوه دریافت هشدار در Google Maps وقتی دوستان به جایی می‌رسند

سپس اجازه دهید Content AI ما جادوی خود را برای شما آشکار کند.

عناوین سئو و توضیحات متا را به صورت انبوه ایجاد کرد

هوش مصنوعی محتوا برای فعالیت های بازاریابی

هوش مصنوعی محتوا فقط برای نوشتن پست‌ها و مقالات وبلاگ نیست، بلکه راه حل نوشتن یکپارچه برای فعالیت های بازاریابی شما.

چه نیاز به ایجاد سرفصل های جذاب، کپی متقاعد کننده یا پست های رسانه های اجتماعی جذاب داشته باشید، هوش مصنوعی محتوا می تواند با ابزارهای هوش مصنوعی قدرتمند خود به شما کمک کند.

ابزار هوش مصنوعی کپشن اینستاگرام

همه امکانات بی پایان را با ابزارهای هوش مصنوعی ما کاوش کنید

آماده اید تا روی Content AI چرخشی؟

ما امیدواریم که هوش مصنوعی محتوای سوپرشارژ ما فراتر از انتظارات شما باشد. ما آن را به دقت طراحی کرده ایم تا در زمان و تلاش خود در تولید محتوا صرفه جویی کنید، محتوای خود را برای سئو بهینه کنید و محتوای خود را مطابق با نیازهای بازاریابی دیجیتال خود سفارشی کنید.

اما حرف ما را قبول نکنید. خودتان آن را امتحان کنید و تفاوت را ببینید. Content AI 2.0 برای مدت زمان محدودی با قیمت ویژه در دسترس است. این فرصت را از دست ندهید تا سئوی وردپرس خود را با استفاده از هوش مصنوعی افزایش دهید. اکنون عضویت هوش مصنوعی محتوای خود را بگیرید و قدرت هوش مصنوعی را در وب سایت خود آزاد کنید تا از رقبای خود جلوتر بمانید.

و فراموش نکنید که تجربه خود را با هوش مصنوعی محتوای ارتقا یافته ما به اشتراک بگذارید توییت کردن ما در @rankmathseo.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور