در «راهنمای امتحان کردن»، روند بهار را ببینید

روندهای خانگی

مردم بیشتر از هر نوع صندلی بغل دیگری «صندلی بغل» را جستجو می کردند، در حالی که میزهای قهوه بین اکتبر 2023 تا ژانویه 2024 در ایالات متحده بیشترین جستجو را داشتند. اتاق نشیمن خود را با این قطعات زیبا کنید. روی فیلتر «سریع دریافت کنید» در بالای صفحه نتایج جستجو در ایالات متحده ضربه بزنید تا مواردی را که می‌توانید از طریق حمل و نقل سریع دریافت کنید یا مواردی که به صورت محلی در دسترس هستند را ببینید. همچنین به دکورهای مارتا استوارت و دیگر وسایل ضروری برای خانه خود در فصل بهار نگاه کنید.

گرایش های زیبایی

علاقه جستجو به Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation از اکتبر 2023 تا ژانویه 2024 در ایالات متحده 550 درصد افزایش یافت، در حالی که علاقه جستجو در Tarte Maracuja Juicy Lip Plump از اکتبر 2023 تا ژانویه 2024 سه برابر شد. در بهار امسال ظاهر زیادی داشته باشید. برای اینکه ببینید آیا آنها برای شما مناسب هستند، ابزار AR Beauty ما را امتحان کنید. در برخی از محصولات، خریداران آمریکایی می‌توانند نماد «امتحان کن» را انتخاب کنند تا ببینند سایه روی آن‌ها چگونه است یا مدلی که با آن‌ها طنین‌انداز می‌شود. ترندهای زیبایی بیشتر در فصل بهار، به‌علاوه برترین‌های مونه مک مایکل را کاوش کنید.

روند مد

نایک بین اکتبر 2023 و ژانویه 2024 پرجستجوترین برند کفش کتانی در ایالات متحده بود، در حالی که آپارتمان های مری جین پرجستجوترین سبک آپارتمان های باله در ایالات متحده بین اکتبر 2023 تا ژانویه 2024 بودند. بهار. هنگامی که در جستجوی کفش یا لباس هستید، فیلترها می توانند به شما کمک کنند تا جستجوی خود را بر اساس ترجیحات منحصر به فرد خود، مانند رنگ و سبک، به سرعت محدود کنید. لباس‌ها و کفش‌های پرطرفدار بهاری را در «راهنمای امتحان» به‌علاوه انتخاب‌هایی از جنا لیون و پی جی تاکر بیابید.

برای مشاهده لیست کامل محصولات برتر بهاری و انتخاب های ترند، از راهنمای امتحان بهار در shop.ing/tryguide دیدن کنید.