کارمندان Google از قبایل فورت پک بازدید می‌کنند تا درباره فناوری‌های اجتماعی مفید بحث کنند

قبایل فورت پک از یک تیم کوچک از کارمندان Google دعوت کردند تا از رزرواسیون فورت پک در Poplar، مونتانا برای دو روز یادگیری دو طرفه و ایجاد رابطه بازدید کنند. با یادگیری بیشتر در مورد ارزش‌های کلیدی قبیله‌ها (مانند احترام، معنویت و فراگیری)، تیم Google – که تخصص آن در توسعه مسئولانه هوش مصنوعی (AI) و سیستم‌های هوش مصنوعی مولد است – شروع به یادگیری نحوه تعریف کرد. منافع اجتماعی را فراگیرتر کنید و به این فکر کنید که چگونه این یادگیری ها می توانند پایه و اساس بهتری برای محصولات و تحقیقات Google ایجاد کنند. تیم Google از این فرصت برای حمایت از اصول هوش مصنوعی شرکت، از جمله اصل AI شماره 1، «از نظر اجتماعی سودمند باشید» و برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی که ما دنبال نمی‌کنیم، استقبال کردند.

قبایل فورت پک، از جمله قبایل آسینی‌بوئین و سیوکس، قبایلی هستند که توسط فدرال ایالات متحده به رسمیت شناخته شده‌اند، که نهادهای خودگردان و مستقل هستند. رزرواسیون Tribes یک قطعه زمین بزرگ را در بر می گیرد که 110 در 50 مایل را پوشش می دهد و به طور گسترده ای متفاوت است، از دشت های سیل در امتداد رودخانه میسوری تا دشت های مرتفع. دمای تابستان سه رقمی است و دمای زمستان اغلب بسیار زیر صفر است. جمعیت ساکن Reservation از اعضای قبیله و غیر هندی به طور گسترده در روستایی ترین منطقه رزرو در “48 پایین” (ایالات ایالات متحده به استثنای آلاسکا و هاوایی) پراکنده است.

ایجاد رابطه “در سمت گوگل توسط دایان کورنگیبل، محقق مفاهیم اخلاقی، حقوقی و اجتماعی، و در سمت قبایل توسط کنی اسموکر، مدیر برنامه پیشگیری از بیماری ارتقای سلامت” در سال گذشته از راه دور اتفاق افتاد. ، اما با این اولین بازدید حضوری، تیم Google و قبیله امیدوار بودند که نه تنها رابطه را بیشتر توسعه دهند، بلکه تجربه یادگیری متقابل را نیز تسهیل کنند.

از طریق این بازدید، تیم Google شروع به یادگیری نحوه حمایت بهتر از هویت‌ها، فرهنگ‌ها و حاکمیت منحصربه‌فرد قبایل فورت پک کرد، از کمک به حفظ زبان، رسیدگی به تفاوت‌ها و سوگیری‌ها در بازنمایی، توجه به سوء استفاده از داده‌ها، تا تلاش برای محصولات و خدماتی که از نظر فرهنگی مرتبط هستند. تیم گوگل در حال بررسی پروژه های مشترک بالقوه مختلف با قبایل فورت پک، از جمله توسعه یک مدل زبان هوش مصنوعی Siouan با هم هستند. همانطور که تیم گوگل و قبایل فورت پک به ایجاد این رابطه ادامه می دهند، هر دو امیدوارند که اکوسیستم هوش مصنوعی گوگل به استفاده از این آموخته ها برای ساخت محصولاتی که برای همه مفیدتر و مفیدتر هستند، ادامه دهد.

فعالیت‌ها در طول این بازدید دو روزه مملو از جمعیت بود، زیرا رهبری قبیله، بزرگان، جوانان، مدیران پیشگیری از بیماری ارتقای سلامت فورت پک، و کارمندان Google به‌طور شخصی و حرفه‌ای از طریق گفتگو و وعده‌های غذایی مشترک، از جمله غذاهای سنتی، درباره یکدیگر اطلاعات کسب کردند (خورش بوفالو یک تیم مورد علاقه). تیم گوگل همچنین از شرکت در رقص باشکوه پاو واو بسیار مفتخر شد. (رقص Googlers کمی با شکوه بود، اما همه تلاش کردند!) بعلاوه، گوگل کیسه های دارویی ساختند که با چرم، سینوس مصنوعی و مهره ها کار می کردند، در حالی که در مورد نحوه استفاده از این کیسه ها یاد گرفتند. این تیم همچنین در مورد نحوه شکار قبیله ها در زمین های خود، از جمله گاومیش، که مقدس و به ویژه برای قبایل معنی دار هستند، یاد گرفتند. هنگام شکار، از تمام اعضای حیوان به عنوان اقدامات سپاسگزاری و احترام استفاده می شود. هر وعده غذایی با یک بزرگتر شروع می شد که به زبان های لاکوتا، داکوتا یا ناکودا دعا می کرد و پس از آن ترجمه ای برای افراد غیرزبان و مهمانان ارائه می شد. همه رویدادها، از جمله گردهمایی، نیز با دعا آغاز می شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور