5 نکته گوگل کروم برای دانشجویان

3. تحقیقات خود را با تاریخچه گروه بندی شده پشتیبان بگیرید

ممکن است لازم باشد پروژه ها را کنار بگذارید تا به کلاس بروید، روی تکلیف دیگری تمرکز کنید یا با دوستان خود ملاقات کنید. به سرعت تحقیقات خود را با تاریخچه گروه بندی شده (که قبلاً به عنوان سفر شناخته می شد) پشتیبان بگیرید. یک کلمه مرتبط با چیزی که روی آن کار می کردید را در نوار آدرس تایپ کنید. سپس “Resume browsing” را انتخاب کنید تا سابقه مرتبط خود را در پانل کناری گروه بندی کنید. همچنین می‌توانید با دسترسی به تاریخچه کامل Chrome خود از منوی سه نقطه، تاریخچه گروه‌بندی شده را پیدا کنید. از آن صفحه، برگه “تاریخ گروه بندی شده” را انتخاب کنید.

4. رمزهای عبور قوی برای حساب های مدرسه آنلاین خود ایجاد کنید

علاوه بر ثبت حساب کلی مدرسه خود، برخی از کلاس ها ممکن است از شما بخواهند که برای دسترسی به مواد درسی خود در پلتفرم های مختلف ثبت نام کنید. این تعداد زیادی رمز عبور برای به خاطر سپردن است. Google Password Manager در Chrome می‌تواند گذرواژه‌های منحصربه‌فرد را برای شما ایجاد کند، آنها را به‌طور ایمن ذخیره کند و دفعه بعد که نیاز به ورود به حساب داشتید، آنها را به‌طور خودکار تکمیل کند.

5. با برنامه های افزودنی کروم کارآمدتر مطالعه کنید

فروشگاه وب Chrome دارای برنامه‌های افزودنی فراوانی است که به شما کمک می‌کند کارهای مدرسه خود را کارآمدتر انجام دهید. یکی از موارد مورد علاقه ما Compose AI است که می توانید از آن برای ویرایش یک مقاله تحقیقاتی یا تکمیل جمله ای که در نوشتن آن مشکل دارید استفاده کنید. گزینه های عالی دیگر عبارتند از Todoist برای پیگیری تکالیف شما در هفته و SwiftRead برای کمک به سرعت خواندن در صفحات وب.

مطالب پیشنهادی  گوریلز دنیا را به صحنه ای با واقعیت افزوده تبدیل می کند

اگر به دنبال ویژگی‌های بیشتر Chrome هستید، Chromebook‌های پیشنهادی ما را برای دانشجویان بررسی کنید: Acer Spin 714 یک صفحه لمسی آسان قابل تبدیل است که برای یک جلسه مطالعه در کتابخانه عالی است. در همین حال، HP Dragonfly Pro Chromebook یک دستگاه تاشو ممتاز برای استفاده در فضای داخلی و خارجی است. Framework Chromebook گزینه دیگری برای سرهم‌کاری‌هایی است که خواهان سفارشی‌سازی بیشتر هستند.

مهم نیست از چه دستگاهی استفاده می‌کنید، Chrome دائماً ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا بتوانید روز مدرسه خود را پشت سر بگذارید و در وب ایمن بمانید. بنابراین مطمئن شوید که Chrome را برای جدیدترین حفاظت‌های امنیتی و ابزارهای بهره‌وری به‌روز نگه می‌دارید تا به شما کمک کند امسال به بهترین شکل ممکن پیشرفت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور