Bloons TD 6 و بیشتر

اکنون آماده ورود به تعطیلات آخر هفته با بهترین تخفیف های برنامه اندرویدی امروز هستیم که توسط Google Play ارائه شده است. فقط مطمئن شوید که پیشنهادات سخت افزاری ما در مورد Galaxy Buds 2 سامسونگ، Galaxy Tab S8 آن و این معامله OnePlus Nord N20 را بررسی کنید. با رفتن به نرم افزار، تخفیف هایی برای عناوینی مانند Bloons TD 6، Kingdom Rush Vengeance، Teslagrad، Majesty: The Fantasy Kingdom، Chicken Police و موارد دیگر داریم. برای مشاهده دقیق همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

با پیوستن به پیشنهادات در حال انجام در Samsung Galaxy Tab S8 و گوشی هوشمند کاملا جدید Xperia 5 IV سونی، امروز شاهد کاهش OnePlus Nord N20 با نمایشگر OLED و 5G بودیم. 260 دلار ارسال شد. همچنین کاهش قیمت روز کارگر را در Galaxy Buds 2 سامسونگ به‌علاوه حتی بیشتر در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما به‌طور زنده مشاهده خواهید کرد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Bloons TD 6:

دفاع کامل خود را از ترکیبی از برج‌های میمون عالی، ارتقاء، قهرمانان و توانایی‌های فعال بسازید، سپس آخرین Bloon مهاجم را پاپ بزنید! به میلیون‌ها بازیکن دیگر بپیوندید که از ویژگی‌های عظیم و همیشه در حال گسترش لذت می‌برند که ساعت‌های بی‌پایانی از بهترین بازی‌های استراتژیک موجود را ارائه می‌کنند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!