در اینجا یک ترفند برای دسترسی آسان تر به اعلان های Galaxy Flip یا Fold آورده شده است

گلکسی فولد 4 و فلیپ 4 – در حالی که به طرز شگفت انگیزی قابل استفاده هستند – همیشه مظهر دستگاه های یک دست نیستند. هر دو دارای صفحه نمایش بلندی هستند که هنگام تلاش برای پایین کشیدن سایه اعلان Galaxy Fold یا Flip، مقداری حرکت دقیق را مجبور می کند. این راهنما شما را از طریق ویژگی ای راهنمایی می کند که به شما امکان می دهد از یک ترفند سریع برای پایین آوردن آن اعلان ها استفاده کنید.

ویژگی مورد بحث یک ویژگی جالب است. گلکسی فولد و فلیپ به جای لمس صفحه و کشیدن انگشت از بالا به پایین برای یافتن هشدارهای خود، به شما اجازه می‌دهند حسگر اثر انگشت را بکشید. انجام این کار سایه را به صورت عادی پایین می آورد، که در برخی شرایط استفاده از دستگاه را کمی آسان تر می کند. این ویژگی در تمامی دستگاه های گلکسی فولد و فلیپ موجود است.

در اینجا نحوه فعال کردن آن آمده است:

  1. در Fold یا Flip خود، با کشیدن انگشت از صفحه اصلی به پایین و ضربه زدن روی چرخ دنده تنظیمات، به تنظیمات بروید.
  2. به ویژگی های پیشرفته بروید.
  3. روی حرکات و حرکات ضربه بزنید.
  4. حرکات حسگر انگشت را پیدا کنید و ضربه بزنید.
  5. روی باز کردن پانل اعلان‌ها تغییر حالت دهید.

برای اینکه به آن عکس بدهید، در حالی که Flip یا Fold را نگه داشته اید، انگشت شست خود را روی حسگر اثر انگشت به پایین بکشید. تا زمانی که قفل گوشی باز است، باید سایه اعلان را روی Galaxy Flip یا Fold خود مشاهده کنید.

این ویژگی هنگام استفاده از Flip با یک دست یا حتی Fold – اگر جرات دارید، مفید است. اگرچه بسیار مفید است، اما ممکن است برای همه نباشد.

نقاط ضعف ژست حسگر انگشت

تا آنجا که مزایای این ویژگی وجود دارد، استفاده از یک دست ساده ترین مثالی است که می توان به آن فکر کرد. با این حال، یک نقطه ضعف کوچک برای حفظ این ژست وجود دارد.

در شرایط عادی، ممکن است متوجه شوید که سایه اعلان Galaxy Fold یا Flip شما به‌طور تصادفی ظاهر می‌شود. این لزوماً اینطور نیست، بلکه با مسواک زدن سنسور هنگام استفاده از دستگاه، اعلان‌های شما فعال می‌شود. واقعاً هر نوع لمسی روی سنسور ممکن است آن را تحریک کند.

این منجر به استفاده تصادفی زیادی می شود، همانطور که تجربه ما بوده است. با این حال، اگر از یک قاب با فولد یا فلیپ خود استفاده می کنید، به احتمال زیاد معمولاً آنقدرها با سنسور برخورد نمی کنید.

این ویژگی به دلایلی به طور پیش فرض خاموش است. این پتانسیل را دارد که میانبر مفیدی برای برخی باشد، اگرچه دیگران ممکن است آن را از هر چیز دیگری باگتر بدانند. به آن ضربه بزنید و ببینید آیا به شما کمک می کند تا کمی راحت تر از تلفن خود استفاده کنید. در هر صورت، باید اعتراف کنید که این یک ترفند کوچک بسیار منظم است.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Fold و Flip:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: