گلکسی واچ 4 بتا به پایان می رسد و برای آزمایش کنندگان عرضه می شود

سامسونگ در چند ماه گذشته نسخه جدیدی از Wear OS و پوسته One UI Watch آن را برای Galaxy Watch 4 آزمایش کرده است، اما از این هفته، بتا به پایان رسیده است و به‌روزرسانی پایدار در گوشه و کنار است.

همانطور که در یک پست فروم اعلام شد، سامسونگ نسخه بتای One UI Watch 4.5 را برای Galaxy Watch 4 و Watch 4 Classic که مبتنی بر Wear OS 3.5 بود، پایان داد.

این برنامه بتا اولین برنامه از نوع خود برای ساعت‌های هوشمند Wear OS سامسونگ بود و برای آزمایش مجموعه‌ای از ترفندهای کوچک و بهبود تجربه Wear OS این شرکت طراحی شد. برخی از پیشرفت‌های قابل توجه شامل ویژگی دسترس‌پذیری، طرح‌بندی QWERTY برای صفحه‌کلید استوک، و انتخابگر چهره ساعت اصلاح‌شده است.

قابل ذکر است که One UI Watch 4.5 و Wear OS 3.5 در Galaxy Watch 5 و Galaxy Watch 5 Pro جدید تمام شده است.

با پایان آزمایش بتا، سامسونگ می‌گوید که هیچ نسخه بتا دیگری منتشر نخواهد شد و این شرکت دیگر «هیچ پاسخ رسمی به نظر شما ارائه نخواهد کرد». اما آزمایش‌کنندگان بتا کمی زودتر به نسخه نهایی و پایدار دسترسی پیدا می‌کنند. همانطور که مردمی بیش از در TizenHelp به سرعت اشاره شد، این به روز رسانی به صورت پایدار برای آزمایش کنندگان بتا منتشر می شود، اما نه برای عموم مردم فقط به نظر می رسد.

با توجه به زمان‌بندی، به نظر می‌رسد احتمالاً از هفته آینده می‌توانیم شاهد به‌روزرسانی گسترده برای افراد غیر آزمایش‌کننده باشیم.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch & Wear OS:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور