Google Meet به زودی به شما امکان می دهد Spotify، UNO، و موارد دیگر را بازی کنید

جدیدترین به‌روزرسانی Google Meet با پشتیبانی از YouTube، Spotify، UNO و موارد دیگر، راه را برای انجام کارهایی بیش از انجام دادن کار در جلسات ویدیویی هموار می‌کند.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. هنگامی که این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را کامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


در حال حاضر، Google Meet به عنوان اولین سرویس کسب و کار/آموزش، با محدودیت‌های شدید برای استفاده از آن با یک حساب Google رایگان استفاده می‌شود. اما در هفته‌ها/ماه‌های آینده، Google Meet قرار است جایگزین Duo شود تا به برنامه اصلی این شرکت برای تماس‌های ویدیویی و کنفرانس تبدیل شود.

در همین حال، Google Meet به افزودن ویژگی‌های جدید ادامه می‌دهد که باید به‌طور یکپارچه به خانه جدیدش در برنامه‌ای که در حال حاضر «Duo» می‌نامیم منتقل شود – بله، ممکن است کمی گیج‌کننده باشد. یکی از این ویژگی‌های در حال پیشرفت، که امروز در آخرین به‌روزرسانی مشاهده شد (نسخه 2022.07.24، اکنون از طریق فروشگاه Play منتشر می‌شود)، کمک می‌کند Google Meet را به مکانی سرگرم‌کننده برای پاتوق تبدیل کنید – یک «Hangout Meet»، اگر می‌خواهید اراده.

مطالب پیشنهادی  گوگل 150 میلیون دلار دیگر را به مشارکت ADT متعهد می کند

وقتی راه‌اندازی شد، می‌توانید یکی از معدود برنامه‌ها را با دوستان، خانواده یا همکاران خود به اشتراک بگذارید. اینها شامل گزینه های آماده برای کسب و کار مانند لیست کارهای GQueues، بازی های لذت بخشی مانند UNO و Kahoot و برنامه های پخش جریانی مانند YouTube است. هر یک از برنامه‌ها حتی یک نماد در Google Meet دارند.

GQueues

مدیر وظیفه برای تیم ها

سر بالا!

بازی Charades با دوستان!

کهوت!

میزبانی و اجرای بازی های یادگیری جذاب

Spotify

کاربران می توانند به موسیقی و/یا پادکست مورد علاقه خود گوش دهند

UNO!™

بازی کلاسیک در نوک انگشتان شما

یوتیوب

ویدیوها را با دیگران تماشا کنید

به‌جای معرفی مستقیم این برنامه‌ها/بازی‌ها در تماس ویدیویی، Google Meet در حال ادغام با برنامه Android برای هر کدام است. وقتی تصمیم به استفاده از اشتراک‌گذاری زنده دارید، Google تماس شما را به یک برنامه شخص ثالث می‌برد و مطمئن می‌شود که گروه شما به هم متصل است. متأسفانه، این بدان معناست که اشتراک‌گذاری زنده فقط برای کسانی که در اندروید هستند، بدون پشتیبانی از iOS یا وب در دسترس خواهد بود.

فقط برای کاربران تلفن همراه Android در دسترس است

برای بازی‌هایی مانند UNO!، Google Meet احتمالاً یک لابی جدید ایجاد می‌کند و هر کسی که می‌خواهد به آن بپیوندد می‌تواند با یک ضربه این کار را انجام دهد. مشخص نیست Google Meet چگونه برنامه های رسانه ای مانند YouTube و Spotify را در بین شرکت کنندگان در تماس همگام نگه می دارد. خدمات شخص ثالث مشابه (مشروعیت مشکوک) شامل پخش زنده پنجره مرورگر برنامه‌ای مانند YouTube یا Netflix برای همه افراد حاضر در تماس بود.

مطالب پیشنهادی  گوگل در حال توسعه ویژگی "لحظه های بزرگ" برای اخبار فوری است

در عوض، به نظر می رسد رویکرد گوگل شامل کنترل از راه دور بازیکنان مختلف است. برای این منظور، «نان تست» درون برنامه‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد می‌توان از راه دور هر چیزی را که به اشتراک گذاشته می‌شود، متوقف کرد/از سر گرفت.

{participant_name} محتوا را متوقف کرد

{participant_name} محتوا را از سر گرفت

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور