Google Pixel 8a: ویژگی ها، مشخصات، قیمت

هوش مصنوعی گوگل انجام کارها را آسان تر می کند

Pixel 8a با ویژگی‌هایی که برای کمک به شما در صرفه‌جویی در زمان ساخته شده است، به شما کمک می‌کند تا کارهای بیشتری را از فهرست کارهایتان بررسی کنید تا بتوانید زمان بیشتری را برای انجام کارهایی که برایتان مهم‌تر است صرف کنید.

Gemini به Pixel 8a می آید. این دستیار هوش مصنوعی داخلی به شما امکان می‌دهد تایپ کنید، صحبت کنید و تصاویری را برای همه نوع کمک در حین حرکت اضافه کنید – از ایده‌های طوفان فکری، نوشتن یادداشت تشکر یا حتی برنامه‌ریزی برای تعطیلات بعدی. هنگامی که برنامه‌های افزودنی را فعال کردید، می‌توانید از Gemini بخواهید کارهایی مانند خلاصه کردن ایمیل‌های اخیر شما یا بررسی سریع صندوق ورودی شما را انجام دهد. برای شروع کار با Gemini، دکمه پاور را نگه دارید. در اینجا درباره در دسترس بودن Gemini در منطقه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Circle to Search در Pixel 8a نیز وجود دارد، بنابراین دیگر لازم نیست برنامه‌ها را برای یافتن اطلاعاتی که به دنبال آن هستید تغییر دهید – و در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود. فقط از انگشت خود برای حلقه زدن، خط زدن یا ضربه زدن روی یک تصویر، متن یا ویدیو استفاده کنید تا آنچه را که به آن نگاه می کنید جستجو کنید. و ویژگی‌های Pixel Call Assist مجهز به هوش مصنوعی – مانند Call Screen، Direct My Call، Hold for Me، Clear Calling و موارد دیگر – همگی در Pixel 8a نیز گنجانده شده‌اند.

Pixel 8a همچنین Emoji صوتی را معرفی می‌کند و تماس‌های تلفنی شما را بیشتر از قبل گویاتر و جذاب‌تر می‌کند. با Emoji صوتی، فقط روی یک ایموجی ضربه بزنید تا واکنش صوتی و جلوه بصری ایجاد شود. سعی کنید از یک شکلک دستی برای تحسین کاری که به خوبی انجام شده است یا از شکلک خنده پس از گفتن بهترین جوک خود استفاده کنید.