معاملات روز برنامه اندروید: ماجراهای مانا، بیشتر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که همه بهترین تخفیف های برنامه اندرویدی امروز را با حسن نیت از Google Play جمع آوری کنیم. فقط مطمئن شوید که از اولین تخفیف نقدی Pixel 6a که اخیراً منتشر شده گوگل و این پایین ترین قیمت در OnePlus 10 Pro نیز استفاده می کنید. مجموعه برنامه‌های ما با تخفیف‌هایی برای طیف وسیعی از کلاسیک‌های Square Enix از جمله مجموعه‌ای از عناوین Final Fantasy، سری Mana و موارد دیگر همراه با Chrono Trigger، Speed ​​View GPS Pro، و موارد دیگر، سرلوحه آن است. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروز با اولین تخفیف نقدی روی Pixel 6a تازه عرضه شده گوگل و همچنین گوشی OnePlus 10 Pro در 100 دلار تخفیف. ما همچنین جدیدترین لپ‌تاپ Galaxy Book 2 Pro مجهز به نسل دوازدهم سامسونگ را داریم که به پایین‌ترین حد خود برمی‌گردد و در کنار پاوربانک PocketBoost 10000 میلی‌آمپر ساعتی اسپیگن، USB-C QC 3.0، این پیشنهادها در جدیدترین تلویزیون‌های Google 4K QLED سری 5 TCL، و همه چیز در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند امروزی.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد ماجراهای مانا:

قهرمان بعید ما یکی از گلادیاتورهای بی شماری است که به دوک نشین گلایو سپرده شده است. هر روز، او و همراهان بدبختش از سلول هایشان بیرون کشیده می شوند و برای سرگرمی ارباب تاریکی به مبارزه با جانوران عجیب و غریب می پردازند. اگر پیروز شوند، با نان کافی به سیاه چال‌ها پرتاب می‌شوند تا تا بازی بعدی‌شان سرازیر شود. اما یک بدن تنها می تواند تا این حد طول بکشد، و هرگز طولی نمی کشد که اسیران خسته به سرنوشت بی رحمانه خود تسلیم می شوند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!