عکس‌های تار پیکسل 6: چگونه پیکسل 7 آن را تغییر می‌دهد

گوشی‌های پیکسل گوگل مدت‌هاست که به دلیل عملکرد دوربین‌شان بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند، و سری پیکسل 6 نیز تفاوتی با آن‌ها ندارد – در واقع، آنها بهترین عملکرد را تا به امروز دارند. و با این حال، من برای پیکسل 7 هیجان‌زده هستم، زیرا به نظر می‌رسد یکی از بزرگ‌ترین شکایات من با دوربین پیکسل 6 برطرف شود، عکس‌های تاری که طی چند ماه گذشته کتابخانه من را آزار داده است.

گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو یک زبان طراحی کاملا جدید برای گوشی های هوشمند گوگل معرفی کردند و به نظر من ظاهر بسیار خوبی است. رنگ‌های دو رنگ، ریل‌های مشکی مات در پیکسل 6، همگی بسیار زیبا هستند.

اما ویژگی متمایز طراحی گوگل “نوار دوربین” است که در سراسر پشت دستگاه به صورت افقی اجرا می شود و تمام سخت افزار دوربین را در خود جای می دهد. دو یا سه سنسور دوربین، فلاش، سخت‌افزار فوکوس خودکار، همه اینها در همان نقطه‌ای هستند که باعث نمی‌شود گوشی روی میز تکان بخورد یا مانند انگشت شست از بقیه طراحی بیرون نزند.

با این حال، از آنجایی که Pixel 6 Pro خود من پیر شده است، متوجه نقصی در طراحی نوار دوربین شده ام.

این نوار دوربین در حالی که کاملا به نظر می رسد، به سرعت کثیف می شود

لکه‌های نوار دوربین معمولاً عکس‌های گرفته شده توسط پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را خراب می‌کنند و ظاهری تقریباً مه‌آلود برای عکس‌های تقریباً تار ایجاد می‌کنند، با یک جلوه «هاله» متمایز در اطراف نور. همانطور که در زیر می بینید، قبل و بعد برای گرفتن عکس با لنز کثیف در مقابل یک لنز تمیز بسیار مهم است.

مطالب پیشنهادی  چرا اعتبار سنجی داده های ساختاریافته گوگل خطاها را نشان می دهد در حالی که نسخه رسمی طرحواره اینطور نیست

در حال حاضر، لک یک مشکل بسیار رایج است هر لنز گوشی هوشمند از این گذشته، همه آنها اساساً در یک شیشه پوشانده شده اند. به نظر می رسد مقصر این مشکل که مخصوصاً در پیکسل 6 پرو وجود دارد، بزرگی نوار دوربین و این واقعیت است که هیچ چیز مانع از تجمع لکه ها و دیگر زباله ها در کل منطقه نمی شود. اکثر دوربین های گوشی های هوشمند در این مرحله دارای لنزهای مجزایی هستند که به طور طبیعی نحوه ایجاد لکه را محدود می کند.

در مورد خودم، من فکر می کنم که این عمدتا به روغن های پوست مربوط می شود. وقتی Pixel 6 Pro را از جیبم بیرون می‌آورم، اغلب می‌بینم که لنز را لمس می‌کنم، و از آنجایی که هیچ احساس مشخصی برای اینکه لنز دوربین دقیقا کجاست، وجود ندارد، طبیعتاً نمی‌توانم از لنزها دوری کنم. و این مشکلی است که با گذشت زمان رایج‌تر شده است، زیرا پوشش‌هایی که به طور طبیعی روی لنز قرار داشتند به آرامی از بین می‌روند.

دلیل دیگر این امر ممکن است نحوه نشستن پیکسل روی میز باشد. به خصوص اگر کیف روی آن دارید، شیشه میله دوربین به طور کلی سطح را لمس می کند، که به راحتی می تواند منجر به تجمع سریع زباله و عکس های لکه دار به عنوان یک عارضه جانبی شود.

چه کاری می توان کرد؟ در پیکسل 6 موجود، برخی از رفع‌های آسان در اینجا وجود دارد – محافظ‌های شیشه‌ای برای دوربین‌های پشتی وجود دارد و اغلب با بسته‌ای از محافظ‌های صفحه همراه است. علاوه بر این، گزینه اعمال پوسته روی نوار دوربین، مانند یکی از dbrand، نیز وجود دارد.

مطالب پیشنهادی  بهترین قاب هایی که می توانید برای Galaxy Z Flip 4 تهیه کنید

اما در پاییز امسال، راه حل بزرگ‌تری از سوی گوگل ارائه خواهد شد. زبان طراحی پیکسل 7 باید به این مشکل پایان دهد.

پیکسل 7 پرو

طراحی به روز میله دوربین با پوشش آلومینیومی و بریدگی های مشخص دوربین تقریباً به طور طبیعی به کاهش تعداد دفعات لک شدن شیشه کمک می کند، هم از نظر لمس لنزها و هم از نظر لمس لنزها در هنگام قرار دادن تلفن. پایین.

آیا در پیکسل 6 یا پیکسل 6 پرو با همین مشکل روبرو هستید؟ نظر خود را در زیر بگذارید و به ما اطلاع دهید!

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور