بررسی سئو GoDaddy: آیا ارزشش را دارد؟

در حالی که GoDaddy به عنوان یک سایت میزبانی وب محبوب شهرت پیدا کرده است، آیا می دانستید که آنها خدمات بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را نیز ارائه می دهند؟ سئو GoDaddy یک معامله منحصر به فرد برای مشاغل ارائه می دهد – شما می توانید از نظر تئوری، سایت خود را روی یک پلت فرم مناسب میزبانی و تبلیغ کنید.

اما ارزشش را دارد؟ آیا دید سایت شما را بهبود می بخشد و به رشد شما کمک می کند؟

این بررسی سئو GoDaddy به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر. ما اطلاعات سئوی GoDaddy را از طریق تفکیک زیر به شما ارائه خواهیم داد:

برای غواصی عمیق تر در سئو GoDaddy به ادامه مطلب بروید!

PS اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد SEO هستید، با ما تماس بگیرید 888-601-5359 امروز و با یک استراتژیست در مورد خدمات سئو حرفه ای چت کنید!

اینها هستند نتایج سئو واقعی برای یک کلاینت WebFX هدایت می شود.

شما بعدی هستید.

درباره خدمات سئو بیشتر بدانید فلش سمت راست

نماد cta57 1

260%

افزایش درآمد ارگانیک
نماد cta572

198%

افزایش معاملات ارگانیک
نماد cta573

150%

افزایش ترافیک ارگانیک
نماد cta574

3872%

افزایش جلسات از طریق سئو

سئو GoDaddy چیست؟

سئوی GoDaddy ویژگی این شرکت است که به شما کمک می کند دید، ترافیک، رتبه بندی و موارد دیگر وب سایت خود را بهبود بخشید. آنها دو گزینه برای کمک به شما در سئو ارائه می دهند: ابزاری به نام GoDaddy Search Engine Optimization یا GoDaddy Search Engine Visibility و خدمات مدیریت شده.

ویژگی های سئو GoDaddy

بسته به سئوی فعلی شما. بیایید به هر یک در زیر نگاه کنیم:

ابزار SEO GoDaddy

اگر قبلاً با آنها میزبانی می کنید، این ابزار SEO یک گزینه اساسی برای بهبود سایت شما است. وب سایت آنها شما را در مراحل بهبود سئوی سایت، مانند افزودن کلمات کلیدی بیشتر، راهنمایی می کند و به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه ماهانه عملکرد وب سایت خود را ردیابی کنید.

در اصل، این یک ابزار SEO متمرکز بر کلمات کلیدی است که رتبه بندی را نیز دنبال می کند.

ابزار godaddy

خدمات سئو مدیریت شده GoDaddy

اگر رویکرد کمی عمیق‌تر می‌خواهید، می‌توانید خدمات SEO GoDaddy را انتخاب کنید. خدمات سئو مدیریت شده شامل ویژگی های زیر است:

  • یک مدیر حساب منصوب: هر کسب و کاری یک مدیر حساب دارد تا بر موفقیت سئو سایت خود نظارت و مدیریت کند.
  • ممیزی سایت: همه خدمات سئوی آنها با ممیزی وب سایت، مخاطبان هدف و بازار شما شروع می شود.
  • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی: آنها تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می دهند و برای ادغام عبارات تأثیرگذارتر، وب سایت شما را ویرایش می کنند. آنها همچنین نظراتی را در سراسر وب اضافه می کنند که شامل پیوندهایی به وب سایت شما و کلمات کلیدی با ارزش بالا است.
  • ساختمان استناد تجاری: تیم SEO سایت شما را به فهرست‌هایی مانند Bing Business Portal، Yellow Pages و FourSquare اضافه می‌کند.
  • لینک بیلدینگ: GoDaddy – مانند بسیاری دیگر از ارائه دهندگان خدمات SEO – همچنین برای وب سایت شما بک لینک می سازد.

در وب سایت خود، آنها همچنین شامل مدیریت مداوم سئو می شوند، به این معنی که آنها بر سئوی شما نظارت می کنند و در طول زمان به ایجاد تغییرات برای بهبود آن ادامه می دهند.

سئوی GoDaddy چقدر هزینه دارد؟

بسته های GoDaddy از 4.99 دلار در ماه برای تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی وب سایت و ارسال موتور جستجو شروع می شود. از آنجا، می توانید تا 19.99 دلار در ماه برای ویژگی های اضافی مانند ایجاد محتوا و ایجاد لینک پرداخت کنید. آنها همچنین طرح های سفارشی را برای شرکت ها یا افراد بزرگتر ارائه می دهند.

سئو GoDaddy: مزایا و معایب

بنابراین، خدمات سئو GoDaddy در عمل چگونه است؟ نگاهی به برخی مزایا و معایب به این سوال پاسخ خواهد داد.

در اینجا خلاصه‌ای سریع از مزایا و معایب آورده شده است که در بخش‌های زیر به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت:

حرفه ای شما یک مدیر حساب اختصاصی دریافت می کنید
حرفه ای قیمت ها مقرون به صرفه است
حرفه ای لازم نیست سئو را به تنهایی انجام دهید
باهم محتوا تمرکز اصلی نیست
باهم قیمت ها تقریبا هم مقرون به صرفه
باهم لینک آنها مشکوک است
باهم برخی از جنبه های سئو بزرگتر را از دست می دهید
باهم استراتژی ها فوق العاده سفارشی نیستند

حرفه ای: شما یک مدیر حساب اختصاصی دریافت می کنید

داشتن کسی که در مورد خدمات سئوی خود به او مراجعه کنید خوب است. شما یک شخص اختصاصی دارید که می توانید با او در مورد وب سایت خود صحبت کنید، از جمله اینکه چه چیزی کار می کند و چه تغییراتی ایجاد می کند.

بعلاوه، اگر مدیر حساب شما در دسترس نیست، یا می خواهید سایت خود را پس از ساعت کاری ارزیابی کنید، می توانید به جای انتظار از داشبورد گزارش به تنهایی استفاده کنید.

منفی: محتوا تمرکز اصلی نیست

محتوا یکی از عوامل اصلی سئوی موثر است. با این حال، GoDaddy شامل ایجاد محتوا برای وب سایت شما نمی شود. در عوض، آنها وبلاگ ها و مقالاتی را برای کسب بک لینک از سایت های دیگر ایجاد می کنند.

این فرآیند با دستورالعمل های گوگل کار نمی کند و برای ادغام کلمات کلیدی در سایت شما موثر نیست. بعلاوه، پست‌های وبلاگ آن‌ها تنها چند پاراگراف است، که فضای کافی برای گنجاندن کلمات کلیدی به اندازه کافی بدون اینکه برای کاربران و گوگل هرزنامه به نظر برسد، کافی نیست.

طرفداری: قیمت ها مقرون به صرفه است

اگر بودجه محدودی دارید و می خواهید با سئو شروع کنید، 4.99 دلار قیمت خوبی دارد. به طور کلی، قیمت‌ها برای قیمت‌های ماهانه SEO بسیار پایین‌تر از میانگین هستند، بنابراین مطمئناً از نظر آنچه GoDaddy SEO ارائه می‌کند، یک حرفه‌ای است.

منفی: قیمت ها تقریباً هستند هم مقرون به صرفه

با مقرون به صرفه بودن، سؤالاتی مطرح می شود که چه چیزی باعث می شود قیمت اینقدر پایین باشد. با توجه به اینکه اکثر شرکت ها 2500 تا 7500 دلار در ماه هزینه می کنند، قیمت GoDaddy به نظر می رسد که کیفیت را به دلیل قیمت پایین به خطر می اندازد. اگر خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، به احتمال زیاد درست است.

منفی: پیوندهای آنها مشکوک است

بسیاری از بک لینک هایی که از GoDaddy می آیند آنقدرها که به نظر می رسد موثر نیستند. به عنوان مثال، برخی از پیوندهایی که GoDaddy ایجاد می کند به سایت هایی مانند Digg یا Reddit اضافه می شوند. به طور کلی، این لینک ها برای سئو خوب نیستند، زیرا ارزشی ندارند و از یک سایت معتبر نمی آیند.

بسیاری از آنها نیز لینک‌های nofollow هستند که به موتورهای جستجو می‌گویند که آنها را در اعتبار سایت حساب نکنند – برخلاف هدف سئو. این پیوندها می توانند بی اثر و یا حتی مضر باشند.

طرفداری: لازم نیست به تنهایی سئو را انجام دهید

در نهایت، مزیت اصلی هر سرویس یا ابزار سئو این است که شما مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید. شما در حال حاضر یک کسب و کار برای راه اندازی دارید، و افزودن سئو می تواند یک چالش باشد، حتی اگر یک امر ضروری باشد. با GoDaddy، می توانید بدون اضافه کردن به حجم کاری خود، کمک (و مزایا) اضافی دریافت کنید.

منفی: برخی از جنبه های سئو بزرگتر را از دست می دهید

در نهایت، GoDaddy برخی از حوزه‌های هدف مهم سئو، مانند سئو فنی را در نظر نمی‌گیرد. به عنوان مثال، GoDaddy هیچ اشاره‌ای به بهینه‌سازی موبایل ارائه نمی‌کند، که برای نمایه‌سازی موبایل اول گوگل سودی ندارد.

همچنین، آنها سرعت سایت یا پیوند داخلی را در نظر نمی گیرند، که به تجربه کلی کاربر کمک می کند. و بدون ایجاد محتوا، ایجاد اقتدار و نشان دادن به گوگل که چرا وب سایت شما باید رتبه خوبی داشته باشد، دشوار است.

منفی: استراتژی ها فوق العاده سفارشی نیستند

سئوی خوب با صنعت، مخاطبان هدف و موقعیت مکانی شما کار می کند تا یک رویکرد منحصر به فرد ایجاد کند. در حالی که رویکرد GoDaddy برخی از این عوامل را به حساب می‌آورد، رویکردهایی که آنها استفاده می‌کنند بسیار استاندارد هستند. این اشکال می تواند منجر به یک رویکرد قدیمی سئو شود که به خوبی به کسب و کار شما کمک نمی کند.

آیا سئو GoDaddy ارزش آن را دارد؟

به طور کلی، در حالی که GoDaddy دارای مزایایی برای خدمات سئوی خود است، به دلیل کمبود مزایایی که برای سایت خود به دست می آورید، ارزش آن را ندارد. بسیاری از ویژگی‌ها وجود دارند که دریافت نمی‌کنید و تأثیر زیادی بر سئوی شما می‌گذارند، مانند بهینه‌سازی فنی و محتوا.

به‌علاوه، از آنجایی که قیمت بسیار پایین است، ویژگی‌هایی را از دست می‌دهید که می‌توانند در عین پرداخت هزینه، تأثیر هدفمند بیشتری داشته باشند. در حالی که قیمت ها پایین است، به دلیل نبود راه حل های موجود، ممکن است چنین باشد.

در آن مرحله، بهتر است خودتان ابزارهای رایگان را امتحان کنید و با یک آژانس سئو مشورت کنید تا تمام خدماتی را که برای سئوی موثر نیاز دارید، دریافت کنید.

تحقیقات مستقل از کلاچ، WebFX را نامگذاری کرده است

شرکت برتر سئو در ایالات متحده.

کلاچ شخصا با بیش از 250 مشتری WebFX مصاحبه کرده است تا در مورد تجربه آنها از همکاری با ما صحبت کند.

بررسی های بیشتر کلاچ را بخوانید فلش سمت راست

cta6 img

خدمات سئو را از کارشناسان WebFX دریافت کنید!

اگر به دنبال کسب نتایج با وب سایتی هستید که رتبه بندی می کند، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

خدمات سئوی ما شامل همه چیز از تحقیق کلمات کلیدی و تولید محتوا گرفته تا لینک سازی و موارد دیگر است. ما می دانیم که چگونه برای شرکت هایی با صنایع، اندازه ها و بودجه های مختلف نتایج کسب کنیم.

ما فقط نمی گوییم که می دانیم چه کار می کنیم – مشتریان ما نیز همین کار را می کنند! برخی از توصیفات ما را بررسی کنید تا ببینید مشتریان ما در مورد خدمات ما چه می گویند. سپس، به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید تا یک پیشنهاد رایگان و بدون تعهد برای کسب و کار خود دریافت کنید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور