Gemini اکنون برای مشتریان Google Workspace در دسترس است

در اوایل این ماه، ما اعلام کردیم که Gemini به Google Workspace می آید. از امروز، Duet AI برای Google Workspace، Gemini برای Google Workspace است که به مشتریان امکان دسترسی به توانمندترین مدل‌های هوش مصنوعی ما را می‌دهد. به عنوان بخشی از این به‌روزرسانی، Gemini در برنامه‌های Workspace که میلیون‌ها مشتری هر روز از آن استفاده می‌کنند، ساخته می‌شود.

Gemini for Workspace با پیشنهاداتی برای مصرف‌کنندگان، تیم‌ها و سازمان‌ها در هر اندازه، می‌تواند به شما در کارهایی مانند سازماندهی جشن تولد، تهیه پیش‌نویس یک کمپین بازاریابی یا نوشتن یک طرح تجاری برای یک سرمایه‌گذاری جدید کمک کند. Gemini for Workspace همچنین شامل یک تجربه مستقل جدید برای چت با Gemini، با حفاظت از داده‌های درجه سازمانی است.

طرح مناسب برای کسب و کار خود را پیدا کنید

میلیون‌ها کسب‌وکار کوچک از Workspace برای اتصال، ایجاد و همکاری استفاده می‌کنند. و آن‌ها ارزشی را که هوش مصنوعی می‌تواند به کسب‌وکارشان ارائه دهد، می‌بینند: در واقع، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که ۸۸ درصد از مشتریان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​(SMB) علاقه‌مندی خود را به کار با فناوری‌های هوش مصنوعی مولد برای کمک به آن‌ها در تجزیه و تحلیل داده‌ها، مدیریت وظایف، ابراز کرده‌اند. تهیه پیش نویس ایمیل، پشتیبانی مشتری و موارد دیگر.

بنابراین امروز Gemini Business را راه‌اندازی می‌کنیم، یک پیشنهاد با قیمت پایین‌تر برای کمک به سازمان‌های بزرگ و کوچک برای شروع کار با هوش مصنوعی مولد در Workspace. این طرح به آن‌ها امکان دسترسی به Gemini for Workspace را می‌دهد – از جمله تجربیاتی مانند به من کمک کن در اسناد و Gmail بنویسم، برگه‌های پرکننده هوشمند پیشرفته و تولید تصویر در اسلایدها – با حداقل 20 دلار برای هر کاربر در ماه با تعهد سالانه.

مشتریان همچنین می توانند Gemini Enterprise را خریداری کنند که جایگزین هوش مصنوعی Duet برای Workspace Enterprise می شود. Gemini Enterprise با 30 دلار در ماه برای هر کاربر با تعهد سالانه، همان قابلیت‌های Gemini Business را با استفاده بیشتر ارائه می‌کند. همچنین دارای قابلیت‌های اضافی برای جلسات مبتنی بر هوش مصنوعی است، جایی که Gemini می‌تواند زیرنویس‌های بسته را به بیش از 100 جفت زبان ترجمه کند و حتی به زودی یادداشت‌برداری از جلسات را انجام دهد. از امروز، مشتریان Duet AI برای Workspace به طور خودکار به Gemini Enterprise ارتقا خواهند یافت.

با Gemini در یک تجربه مستقل جدید گپ بزنید

امروز ما همچنین شروع به ارائه یک تجربه مستقل جدید و مستقل برای گپ زدن با Gemini کرده ایم. این تجربه از 1.0 Ultra استفاده می‌کند و برای مشتریان Gemini Business و Gemini Enterprise در gemini.google.com در دسترس خواهد بود.