گوگل فروشگاه وب کروم را با طراحی مجدد راه اندازی کرد

فروشگاه وب Chrome جدید به طور رسمی برای تجارت باز است. قبلاً در یک پیش‌نمایش محدود در دسترس بود، اکنون هر کسی می‌تواند به فروشگاه بازطراحی‌شده دسترسی داشته باشد تا به راحتی افزونه‌ها و طرح‌های زمینه Chrome را بیابد.

با الهام از زبان طراحی Material You ما، فروشگاه جدید دارای پالت‌های رنگی تازه، سبک‌های کارت به‌روزرسانی شده و خوانایی نمادهای بهبود یافته است که همگی ظاهر کلی Chrome را بهتر تکمیل می‌کنند.

همچنین دسته‌های برنامه‌های افزودنی جدید، مانند برنامه‌های افزودنی مبتنی بر هوش مصنوعی و خرید، و مواردی که بیشتر بر اساس آنچه قبلا دانلود کرده‌اید، متناسب با علایق شما هستند، خواهید دید. به‌علاوه، «ویرایشگران» جدید ما دارای افزونه‌هایی است که اخیراً راه‌اندازی شده‌اند و فکر می‌کنیم ارزش امتحان کردن را دارند.

پیمایش در فروشگاه جدید نیز آسان تر است. نوار جستجو اکنون در سمت راست بالای صفحه برای دسترسی سریعتر است. و قابلیت‌های بهبود یافته‌ای دارد، بنابراین می‌توانید بر اساس همه موارد یا برنامه‌های افزودنی و تم‌های ویژه فیلتر کنید تا دقیقاً آنچه را که می‌خواهید پیدا کنید.

امروز ظاهر جدید فروشگاه وب Chrome را بررسی کنید و انواع برنامه‌های افزودنی و طرح‌های زمینه را کشف کنید که می‌توانند به شما کمک کنند تا Chrome منحصر به فرد شما باشد.