چگونه Google Ad Grants به حمایت از جوامع بومی آمریکا کمک می کند

یادداشت سردبیر: پست امروز توسط جاش آرس، رئیس و مدیر عامل شراکت با بومیان آمریکا (PWNA)، یک سازمان غیرانتفاعی که از Google Ad Grants برای افزایش آگاهی از کار خود با جوامع بومی آمریکا استفاده می کند. سازمان‌های غیرانتفاعی می‌توانند بیشتر بیاموزند و درخواست دهند google.com/grants برای دریافت حداکثر 10000 دلار در ماه در تبلیغات جستجوی رایگان.

مشارکت با بومیان آمریکا (PWNA) هر سال به یک چهارم میلیون بومیان آمریکا خدمات ارائه می دهد. این حمایت از ایجاد ظرفیت از طریق آموزش مهارت های رهبری و شغلی تا ارائه کمک فوری از طریق تامین آب و غذا، کمک های اضطراری و خدمات بهداشتی را شامل می شود. ماموریت و چشم انداز ما خدمت به نیازهای فوری و حمایت از راه حل های بلند مدت برای جوامع قبیله ای قوی و خودکفا است.

در PWNA، ما دائماً به دنبال راه‌هایی هستیم که بتوانیم اطلاعات مربوط به کار خود را به اطلاع برسانیم. افزایش آگاهی در میان شرکای جامعه قبیله ای ما می تواند یک چالش باشد – و انجام این کار در مناطق جغرافیایی وسیعی که ما به آنها خدمت می کنیم، مانع بزرگتری است. برنامه کمک‌های تبلیغاتی Google برای سازمان‌های غیرانتفاعی بسیار در گسترش این خبر مفید بوده است. ما می‌توانیم آگهی‌هایی را به صورت رایگان تنظیم کنیم که به ما کمک می‌کند با اعضای قبیله در جستجوی منابعی مانند منابعی که ارائه می‌کنیم ارتباط برقرار کنیم و آگاهی عمومی را افزایش دهیم. همچنین به ما امکان می دهد با اهداکنندگان ارتباط برقرار کنیم: Ad Grants به ما کمک کرده است تا بیش از 800000 دلار کمک مالی داشته باشیم.

کمک‌های مالی به ما کمک می‌کند دوره‌های رهبری و مهارت‌های شغلی خود را اجرا کنیم، که از افراد بسیار باورنکردنی مانند تایرون تامپسون حمایت کرده‌اند. تایرون هدف داشت که تجارت کشاورزی خود را راه اندازی کند و از نیازهای حاکمیت غذایی جوامع قبیله ای حمایت کند. الهام بخش بود که دیدم او در طول جلسات آموزشی اعتماد به نفس خود را در شبکه سازی به دست می آورد – مهارت هایی که او هنگام درخواست برای پروژه سرمایه گذاری اجتماعی ما برای کمک به شروع کسب و کار خود استفاده کرد. پس از فارغ التحصیلی از برنامه PWNA، او در یک مزرعه 100 هکتاری سرمایه گذاری کرد که اکنون بیش از 35 خانواده را پشتیبانی می کند، و او یک تعاونی کشاورزی را اداره می کند که برای سایر اعضای جامعه شغل فراهم می کند.