آیا می توانم از کنسول جستجوی گوگل برای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنم؟

آخرین به روز رسانی در 21 ژوئن 2022.

در این ویدیوی پرسش‌های متداول سئو، بینش‌هایی در مورد اینکه آیا (و چگونه) می‌توانید از کنسول جستجوی گوگل برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید، ارائه می‌دهم.

آیا می توانید از کنسول جستجوی گوگل برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی استفاده کنید؟ آیا این ابزار مناسبی برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی است؟

حتی اگر کنسول جستجوی گوگل صرفاً یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی نیست، می توانید در چنین مواردی از آن برای این منظور استفاده کنید.

یادداشت های من را بخوانید و ویدیوی سئو سوالات متداول را که برای شما ضبط کرده ام تماشا کنید تا همه چیز را در مورد آن بدانید.

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

آیا می توانم از کنسول جستجوی گوگل برای تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنم؟ [Video]

نکات کلیدی با استفاده از کنسول جستجوی گوگل برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی

  • هدف اصلی کنسول جستجوی گوگل انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی نیست. این به شما کمک می کند تا جنبه های سئوی وب سایت خود مانند فهرست پذیری، خزیدن، تجربه صفحه، مسائل امنیتی و موارد دیگر را درک کنید.
  • اگر سایت شما ترافیک کمی دارد و در واقع برای برخی از کلمات کلیدی قابل مشاهده است، می توانید از کنسول جستجوی گوگل برای کمک به جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید.
  • در مورد وب‌سایت‌های کاملاً جدید و بدون ترافیک، باید از یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی اختصاصی مانند استفاده کنید اهرفس یا سمروش برای پیدا کردن کلمات کلیدی که می خواهید در مورد آنها محتوا ایجاد کنید و سایت خود را برای آنها بهینه کنید.
  • من استفاده از کنسول جستجوی گوگل را به عنوان ابزار اصلی تحقیق کلمه کلیدی خود توصیه نمی کنم، بلکه به عنوان ابزاری که فرآیند KR شما را تسهیل و عمیق تر می کند.
  • مکانی برای بررسی کلمات کلیدی که صفحات شما رتبه بندی می شوند، گزارش عملکرد است.
  • من توصیه می کنم گزارش عملکرد را فیلتر کنید تا کلمات کلیدی را در 20-30 موقعیت به شما نشان دهد. در بیشتر موارد، اینها کلمات کلیدی هستند که در مورد آنها محتوایی دارید اما تمرکز اصلی مقاله نیست.
  • اگر مقاله‌های جداگانه‌ای پیرامون این موضوعات/کلمات کلیدی ایجاد کنید و این مقالات جدید را با مقالاتی که قبلاً برای آن کلمات کلیدی رتبه‌بندی شده‌اند پیوند دهید، شانس بیشتری برای رتبه‌بندی سریع‌تر و بالاتر خواهید داشت.
  • شما می توانید استفاده کنید کلمات کلیدی در همه جا برای اینکه بتوانید معیارهای کلمات کلیدی مانند حجم را مستقیماً در GSC ببینید.
  • حتما تماشا کنید لیست پخش آموزشی Google Search Console در YouTube برای درک هر بخش از GSC.

مقالات دیگر من در مورد کنسول جستجوی گوگل را بررسی کنید

اگر مدتی است که من را دنبال کرده اید، می دانید که کنسول جستجوی گوگل یکی از ابزارهای سئو مورد علاقه من (اگر نه محبوب ترین) است.

مقالات زیر را در مورد GSC در SEOSLY بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ در صورت تمایل آن را به [email protected] ارسال کنید. با تشکر!

در سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید: