روشی قابل خرید برای «۱۰۰٪» حمایت از کسب‌وکارهای متعلق به سیاه‌پوستان

به عنوان دختر صاحب یک فروشگاه لوازم آرایشی، از نزدیک دیدم که چگونه فروشگاه چیزی بیش از مکانی برای خرید محصولات زیبایی است. (اگرچه ما تعداد زیادی از آنها داریم.)

مادرم 26 سال پیش International Beauty Supply را تأسیس کرد، واقع در خیابان اسلاسون در قلب ویو پارک-ویندزور هیلز، محله ای عمدتاً آفریقایی-آمریکایی در لس آنجلس. مانند بسیاری دیگر از مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان در منطقه، این یک فضای حیاتی است که به ابراز خود، جامعه و توانمندسازی اقتصادی کمک می کند. من اکنون در اداره این تجارت به او ملحق شده ام و به میراثی که برای نسل بعدی می سازیم بسیار افتخار می کنم.

وقتی گوگل به ما مراجعه کرد تا در چهارمین کمپین سالانه جمعه سیاهان شرکت کند، پاسخ من “100٪” بود. جمعه متعلق به سیاهان، که توسط Google با مشارکت Black Chambers, Inc. ایالات متحده ایجاد شده است، همه چیز در مورد جشن گرفتن مشاغل متعلق به سیاهان و تشویق همه به جستجو، خرید و حمایت از مالکان سیاه است. به عنوان یک کسب و کار با افتخار سیاه پوستان، ماموریت ما ایجاد مکانی بوده است که مردم را متحد می کند و جامعه ایجاد می کند، بنابراین من هیجان زده هستم که می توانیم به انتشار پیام کمک کنیم.