13 ایده امیدوار کننده برنامه موبایل برای 2021

@ sanjay-kidechaSanjay Kidecha

Kidecha مدیر مالی شرکت Kody Technolab است. او عاشق کاوش و نوشتن در مورد آخرین روندهای فناوری است.

میلیون ها برنامه در بازار وجود دارد که قصد دارند جهان را در زمان های آینده تغییر دهند. از این رو ، سال 2021 باید با تأمل بسیار بیشتر از هر زمان دیگر طی شود. تا وقتی که یک ایده برنامه موبایل نداشته باشید و احساسات مناسب را لمس کنید ، نمی توانید تفنگ بپرید. دریغ نمی کنیم بگوییم که در سال 2021 ، دنیای فناوری متمرکز بر برنامه خواهد بود.

ایده برنامه شما برای زنده ماندن از طریق رقابت در سال 2021 باید صریح باشد. آیا چنین نگرانی هایی درباره ایده برنامه دارید یا به دنبال بهترین ایده های برنامه هستید که بتواند سال بعد و به بعد درست کنید؟ اگر بله ، این وبلاگ شما است که باید حتماً بخوانید.

لیستی از برخی ایده های جدید توسعه برنامه را که می تواند شما را در رتبه اول قرار دهد ، گردآوری کرده ایم. با این حال ، در مورد انتخاب شریک توسعه برنامه ، انتخاب کنید زیرا مهارت و مهارت آنها شما را به سمت توسعه برنامه بصری و کاربردی سوق می دهد. بنابراین ، بیایید با اولین مورد شروع کنیم.

این وضعیت همه گیر باشد یا نباشد ، یک مطالعه مجازی” مورد “موجود در این کشور است سالهای آینده والدین با سناریوی مطالعه آنلاین راحت می شوند و کودکان خود را با کلاسهای مجازی تطبیق می دهند.

بدون شک ، فعل و انفعالات بدنی هنوز از دست رفته است ، اما مربیان درگیر آموزش خود با دانش آموزان در یکی یا راه دیگر. برنامه های یادگیری الکترونیکی همه چیز را چنان راحت و جذاب ساخته است که بیشتر مدارس تحصیل مجازی را بر تربیت بدنی ترجیح می دهند. مدارس می توانند به راحتی دانشکده ها ، مربیان ، مربیان و دانشجویان را بدون هیچ مشکلی مدیریت کنند.

این ایده کاربردی به کاربر اجازه می دهد تا در زمان بندی برنامه ریزی شده خود از سرویس تمیز کردن ماشین بهره مند شود. با استفاده از یک برنامه شستشوی ماشین مانند این ، کاربران می توانند به راحتی از ساعت طولانی انتظار در ایستگاه نظافت جلوگیری کنند و برای تمیز کردن وسایل نقلیه خود یک متخصص را رزرو کنند.

اگر ایده برنامه موفقیت آمیز بود ، می توانید به تدریج شروع به کار کنید ، از جمله لوازم جانبی خودرو و اسباب بازی ها در برنامه.

به نظر می رسد نسل جدید این فکر را بپذیرد که” خوشبختی پول نیست بلکه خرید است “. چه خرید برای خانواده ، خانه ، گربه یا سگ ، یک برنامه خرید مواد غذایی همه آن را پوشش می دهد.

بسیاری از استارت آپ های خرید مواد غذایی در کمترین زمان به نام خانوادگی تبدیل شده اند. و داستان موفقیت این استارتاپ ها کاملاً الهام بخش است. شما می توانید مدل های مختلف تجاری را تطبیق دهید و همچنین برخی از ویژگی های خارج از جعبه مانند اسکن و خرید ، مقایسه قیمت ها ، مقایسه محصولات و غیره را ارائه دهید تا یک عامل x به برنامه خرید مواد غذایی خود اضافه کنید.

با ظهور بازار برنامه های درخواستی ، صنعت تدارکات نیز افزایش درآمد را مشاهده می کند. مردم به سمت خرید آنلاین حرکت می کنند. ارائه دهنده خدمات لجستیک یا بگویید ارائه دهنده خدمات تحویل کالا در بازه زمانی تعیین شده محصول را در مکان مورد نظر رها می کند.

ایده برنامه متمرکز بر ایجاد راحتی نهایی برای نسل شلوغ از نظر تحویل غذا ، مواد غذایی ، داروها و موارد دیگر است.

افراد به دنبال گزینه هایی هستند که به آنها خدمات در حین حرکت را بدهد. رزرو قرارها و انتظار برای ملاقات برنامه ریزی شده یک روش قدیمی در این دنیای پیشرفته فناوری است.

همان ایدئولوژی در مورد گزینه های تزئینات منزل نیز صدق می کند. کاربران به صورت آنلاین ایده هایی پیدا می کنند. با این حال ، اگر این ایده ها واقعاً می توانند از نظر احتمال بررسی شوند ، یک سوال است. اما یک برنامه طراحی داخلی مجازی این مشکل را حل می کند.

یک برنامه طراحی داخلی مجازی ، صاحبان خانه ها را قادر می سازد با استفاده از فناوری هوش مصنوعی ، اشیا objects و اشیا place را قرار دهند و از کل فضا نمای سه بعدی داشته باشند.

همچنین ، در صورت لزوم ، برنامه می تواند آنها را با طراح داخلی متصل کند یا فروشگاه نزدیک را از آنجا که می توانند وسایل تزئینی را خریداری کنند ، پیشنهاد دهد.

خوب بودن و احساس شادابی برای افراد درگیر فعال ضروری است. یک قسمت اساسی از خوب به نظر رسیدن ، آرایش مدل های جدید برای جلسات و پاتوق ها است. این ایده کاربردی به کاربران این امکان را می دهد تا عکس سلفی بگیرند و به دنبال توصیه های مدل مو باشند. این برنامه مدل های جدید و نکات مراقبت از مو را براساس انتخاب آنها به آنها ارائه می دهد.

این برنامه همچنین آنها را با نزدیکترین سالن که می توانند برای آنها قرار ملاقات تعیین کرده و بازدید کنند متصل می کند.

موارد ذکر شده در بالا در عنوان ایده برنامه ممکن است برای ارائه خیلی زیاد به نظر برسد. با این حال ، در حال حاضر بازیکنان قدرتمندی هستند که خدمات شخصی را در بهترین حالت ارائه می دهند. از این رو ، اگر می خواهید چیز قابل توجهی ارائه دهید ، پس باید بهترین سه جهان را با هم ترکیب کنید.

موسیقی صنعتی است که همیشه سبز خواهد ماند و مردم آن را مصرف خواهند کرد. برای یک عمر مخاطبان از یک برنامه موسیقی استقبال می کنند که به کاربران اجازه می دهد دقیقاً مانند بت های خود آواز بخوانند یا یک لیست موسیقی را بر اساس مناسبت خود تنظیم کنند یا حتی آهنگ را از روی آهنگ مشخص کنند.

در اینجا یک ایده کاربردی برای همه مهمانی های خارج از آن وجود دارد! یک برنامه تحویل درب مشروبات الکلی به کاربران اجازه می دهد تا نوشیدنی های الکلی را سفارش دهند و آن را در آستان خود تحویل بگیرند. این ایده برنامه همچنین مورد استقبال کاربرانی قرار می گیرد که مایلند به دوستان و خانواده خود نوشیدنی های الکلی هدیه دهند ، اما برای خرید فیزیکی آن زمان کمی دارند.

برنامه های خانه دار برای همه كارگران سالخورده كه به سختی می توانند وقت خود را برای آشپزی ، نظافت منزل ، سگ گردی و غیره سرمایه گذاری كنند ، نجات دهنده خواهد بود. این ایده کاربردی 2021 برخی از فرصت های شغلی را به افراد با حقوق کم یا بیکار نیز ارائه می دهد.

مردم یافتن سرویس اجاره اتومبیل که ماهانه اتومبیل دلخواه خود را با اجاره ارائه می دهد ، چالش برانگیز است. به نظر می رسد این یک مفهوم جدید است ، اما بله ، مردم خارج از کشور به دنبال چنین گزینه های راحتی هستند.

درست مثل اینکه کاربران برای Uber ، Lyft ، برای یک سواری کوتاه که به آنها پیشنهاد می دهند ، هزینه پرداخت می کنند ، کاربران می توانند برای مدت مشخصی اتومبیل برای خودشان اجاره کنند.

در اینجا یک ایده برنامه وجود دارد که به جهان کمک می کند و آن را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل می کند. میلیون ها نفر به دنبال غذا و امکانات اولیه هستند. یک برنامه غذایی برای آن افراد نیازمند تجربه رضایت بخشی را به شما ارائه می دهد. می توانید با NGO ها و سازمان هایی که خدمات جمع آوری غذا را تسهیل می کنند ارتباط برقرار کنید.

کاربر می تواند وارد سیستم شود و با نزدیکترین سازمان جمع آوری غذا ارتباط برقرار کند. نه تنها این ، بلکه صاحبان رستوران نیز می توانند در امر والا سهیم شوند و غذا را برای امور خیریه اهدا کنند.

این ایده برنامه به ویژه برای افراد مسن که سرپرست ندارند ، یک مزیت محسوب می شود برای خودشان یا کسی که آنها را به بیمارستان منتقل کند. برنامه رزرو قرار ملاقات با پزشک این امکان را به کاربر می دهد تا با دکتر وقت ملاقات بگذارد ، یک جلسه ملاقات مجازی ترتیب دهد و برای مسائل مربوط به خود دارو تهیه کند.

پزشک می تواند داروهایی را که می توانند از نزدیکترین فروشگاه جمع آوری کنند یا به خانه تحویل دهند ، به طور مستقیم تجویز کند. این سرویس درخواستی حداکثر راحتی و راحتی را برای بیمارانی که به دنبال یک پزشک قابل اعتماد هستند فراهم می کند.

ولگردهای خرید به سختی می توان لباسی را متناسب با اندازه آنها تهیه کرد. اگرچه نمودارهای اندازه گیری و اندازه در برنامه خرید لباس ارائه شده است ، اما ممکن است در انتخاب اندازه اشتباه شود.

یک برنامه خرید مجازی از فناوری هوش مصنوعی برای اندازه گیری دقیق بدن استفاده می کند. کاربران می توانند در واقع لباس ها را در هر جایی امتحان کنند و ببینند این لباس با مجموعه کمد لباس آنها سازگار است.

این ایده کاربردی برای سال 2021 یک نعمت برای خریدار دیوانه و لجن است. شما می توانید با مارک های مختلفی همکاری کنید و مجموعه انحصاری آنها را به مخاطبان خود ارائه دهید.

ذهن یک کارآفرین پر از ایده های برنامه تلفن همراه برای تجارت است. اما ، کدام یک به آکورد مناسب برخورد کرده و آن را به موفقیت می رساند ، ساختن آن دشوار است. امیدوارم این ایده جدید برنامه شما را هشدار دهد و شما شروع به آماده شدن برای بازی بعدی برنامه-جنگ کنید. بله ، این مبارزه در زمینه رقابت سریع برنامه ها واقعی است. شما ممکن است از یک شرکت توسعه برنامه تلفن همراه ، که می تواند ایده برنامه شما را تأیید کند و آن را به یک تجارت سودآور در سفر تبدیل کند ، به کمک نیاز داشته باشید.