هر آنچه درمورد Flutter 1.22 بروزرسانی

باید بدانید

Google در تاریخ 1 اکتبر 2020 منتشر شده است مرداد این به روزرسانی بر روی همگام سازی با به روزرسانی های iOS 14 و Android 11 ، از جمله سایر ویژگی ها متمرکز است. بنابراین بیایید ببینیم این اتفاق چگونه خواهد افتاد.

Flutter iOS 14 Updates

توسعه برنامه iOS اکنون با به روزرسانی Flutter 1.22 فرایند بهتری نسبت به قبل تنظیم شده است. اکنون از XCode 12 پشتیبانی می شود و از آنجا که Xcode به نسخه های 9.0 یا بالاتر iOS نیاز دارد ، الگوی پیش فرض اکنون 9.0 است (قبلاً 8.0 بود).

توسعه دهندگان از برنامه Clips نیز پشتیبانی پیش نمایش می کنند. خرابی های گزارش شده مربوط به iOS و مشکلات ارائه فونت نیز در این به روزرسانی رفع شد. فراموش نکنید ، وقتی توسعه دهنده ای از Cupertino_icons 1.0 با Flutter 1.22 استفاده می کند ، تقریباً به 900 آیکون جدید از طریق CupertinoIcons API دسترسی پیدا می کند.

Flutter Android 11 Update

برای توسعه دهندگان اندروید دو بروزرسانی وجود دارد. Flutter اکنون از در معرض قرار دادن ایمن بودن نمایشگرهای مختلف اندروید یعنی بریدگی ها ، بریدگی ها و نمایش لبه های آبشار پشتیبانی می کند. این امر باعث قرارگیری عناصر از طریق MediaQuery و SafeArea API می شود.

و مورد دوم این است که اکنون انیمیشن ها با صفحه کلید Android هماهنگ می شوند.

Google Maps و WebViews

هر دو این افزونه ها اکنون “آماده تولید” هستند. به راحتی ، می توانید کد را بنویسید ، APK بسازید و آزاد کنید. در اینجا یادداشتی توسط تیم Flutter وجود دارد. آنها می گویند که توسعه دهندگان Android باید بصورت دستی webview_flutter را فعال کنند تا زمانی که به یک تنظیم پیش فرض تبدیل شود.

گسترش خانواده دکمه ها

با رعایت دستورالعمل های ماده ، اکنون “جهان” دکمه های دیگری وجود دارد. اکنون توسعه دهندگان به دلیل کمبود چند دکمه مجبور به ساخت ابزارک از ابتدا نخواهند بود. می توان دکمه های قدیمی و جدید را بر اساس نیاز آنها مخلوط و مطابقت داد.

ابزار تجزیه و تحلیل اندازه برنامه

توسعه دهندگان شما برای اندازه برنامه ها دیگر مورد آزمون قرار نخواهند گرفت. آنها می توانند تجزیه کدهای بومی ، دارایی ها و حتی جزئیات سطح بسته کد دارت را وارد کنند.

این خلاصه اندازه و ترکیب توسط ابزار اندازه تجزیه و تحلیل آورده شده است. چنین بینشی به تیم شما کمک می کند تا اندازه برنامه را در حد تعیین شده نگه دارد.

پیمایش روان

این ویژگی هنوز در پیش نمایش است اما ویژگی جالبی است. در حال حاضر برای پر کردن شکاف بین ورودی و فرکانسهای نمایشگر وقتی که یکسان نیستند. وارد می شود ، مجدداً نمونه برداری می شود پرچم فعال شده.

Flutter ادعا می کند که با فعال کردن این پرچم و از بین بردن مغایرت های گفته شده می توانید تقریباً 97٪ پیشرفت را ببینید. هنگامی که در مورد این ویژگی اتفاق نظر خاصی وجود داشت ، می توانید انتظار داشته باشید که تنظیمات پیش فرض باشد.

غیر از ویژگی های ذکر شده ، برخی از موارد قابل ذکر در زیر ذکر شده است:

  • پشتیبانی از بین المللی سازی و بومی سازی جدید
  • ناوبری بهبود یافته 2.0
  • بهبود در پیوند خروجی VSCode
  • گزینه بازیابی حالت در Android (در پیش نمایش)
  • توسعه دهندگان می توانند میزبان بازرس < / strong> برگه از دارت DevTools مستقیماً در IntelliJ.

ما در مورد Flutter 1.22 هیجان زده هستیم ، به حدی که حتی شروع به کاوش در آن کرده ایم ، بله ما از این طریق عقده داریم: D.

—————————————— ——————–
در اصل منتشر شده است – https://blog.galaxyweblinks.com/flutter-1-22- بروزرسانی- تمام-شما-لازم- to-know /