Strate استراتژی برای حداکثر بهره وری

< https://hackernoon.com/avatars/Am77qbR1SlUpvZ9YNvcNVSLdLQy1.png "alt =" عکس نمایه نویسنده ">

costofincomeVlad Falin

من در موسس و وبلاگ نویس هستم Costofincome.com ، جایی که من در مورد تجارت آنلاین و ابزارهای بازاریابی دیجیتال می نویسم.

این را به دلیل یکی از دو دلیل می خوانید. یا می خواهید بهره وری بیشتری داشته باشید ، یا به دنبال تمام آن زمانهایی هستید که در طول روز از دست می دهید. شما زود بیدار شدید ، تمام روز کار کردید و هنوز هم به نظر می رسد کد یا پروژه شما به جایی منتقل نشده است.

بیایید نگاهی به برخی از دلایل وقوع این اتفاق بیاندازیم و در مورد آن چه باید بکنیم.

1 خودت رو بچه نکنید

آیا به نظر می رسد که همه روزه همه روز کار می کنید؟ خدماتی مانند Clockify را امتحان کنید. وقتی مشغول انجام کاری هستید دقیقاً اندازه گیری کنید و وقتی حواس تان پرت شد تایمر را متوقف کنید.

با کشف اینکه این 10 ساعت در روز که قرار می دهید ، تعجب خواهید کرد در واقع 4 ساعت کار واقعی.

این کار را هر روز به مدت یک هفته انجام دهید و متوجه خواهید شد که بسیاری از وقت شما فقط به جایی نمی رسد. وقتی خود را ردیابی می کنید ، به نظر می رسد که فقط برای 20٪ ، 30٪ یا 40٪ از زمان کار می کنید.

2. وارد منطقه شوید

بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر 2 دقیقه با شما صحبت کنند – هیچ اتفاقی درست نمی افتد؟ فقط 2 دقیقه است.

این اصلاً درست نیست. در برنامه نویسی یا هر پروژه دیگر – شما باید در آن منطقه جریان داده باشید تا به یاد بیاورید که کجاست و وظیفه بعدی شما چیست. کاملاً خود را در وظیفه پیش آمده غرق کنید و تمرکز خود را حفظ کنید.

اگر جلسه ای دارید ، در عرض 15 دقیقه با یک تماس تماس می گیرید ، سپس کسی چیزی از شما می پرسد ، تمرکز شما دائما در حال شکستن است.

ورودی های مزاحم را که از محیط شما می آیند حذف کنید. به عنوان مثال ، از همزن محیط استفاده کنید. یک سر و صدای پس زمینه (یا ترکیب آنها) را انتخاب کنید و بر روی وظیفه انجام شده تمرکز کنید.

3 موسیقی کمک می کند

همچنان در از بین بردن حواس پرتی ادامه دارد ، اگر طرفدار صداهایی مانند آبشارها و پچ پچ ها نیستید و به دنبال موسیقی می روید. واقعاً کمک می کند. اما نه فقط هر موسیقی. یک مکان عالی برای دادن این نکته رادیو Lofi Hip Hop در Youtube است. این موسیقی دارای صدای خنک خوبی است که باعث می شود شما تمرکز داشته باشید در حالی که با زنگ های مختلف متنوع و یا امضا کردن ، حواس شما را پرت نمی کند.

همچنین می توانید بدون استفاده از داده های تلفن همراه خود ، موارد را از Youtube به mp3 تبدیل کرده و روی هدفون گوش دهید.

4 تقسیم وظیفه

اگر 1 مگا کار دارید ، انجام آن زمان زیادی طول می کشد ، در حالی که وظایف فرعی داشتید و می توانید با سرعت بیشتری آنها را انجام دهید.

این تصور را ایجاد می کند که شما در واقع هر روز به جلو می روید و به زودی می توانید آن را به پایان برسانید. وظایفی که ممکن است غیرممکن دیده شده باشد ، ناگهان انجام می شود. گام به گام ، وظیفه فرعی توسط وظیفه فرعی.

5. به خود انگیزه دهید

این احمقانه به نظر می رسد اما م .ثر است. هر از گاهی همه به انگیزه ای برای ادامه کار خود نیاز دارند. برخی اهداف ممکن است خیلی دور به نظر برسند ، شما با شکست و موانعی روبرو هستید و احساس نمی کنید که می توانید این کار را انجام دهید. شما باید شارژ کنید ، دیدگاه خود را تغییر دهید.

فیلم های انگیزشی در یوتیوب به شما کمک می کنند (به همین دلیل بسیار محبوب هستند) یا نقل قول های الهام بخش می تواند یک راه حل سریع باشد. در آنها راحتی وجود دارد زیرا آنها به شما اجازه می دهند دریابید که ابتدا اوقات سختی را پشت سر نمی گذارید و قطعاً آخرین نیست.

6. روز خود را برنامه ریزی کنید

صبح ها برای من صبح است که می توانم کارهای خلاقانه و تحقیق زیادی انجام دهم ، بعد از ظهرها معمولاً برای کارهای معمولی مانند کار با محتوا انجام می شود. شب ها برای کارهای بی عاطفه تر مثل تحقیقات تماس یا مرور لیست هدایت هایی هستند که افراد خوب را از کارهای بد جدا می کنند. عصرها نمی توانم کارهای خلاقانه زیادی انجام دهم.

توجه داشته باشید که چه زمانی بهترین زمان برای وظایفی است که باید انجام دهید. شاید بتوانید صبح ها واقعاً به خوبی تمرکز کنید ، بنابراین این زمان را برای پاسخ دادن به ایمیل هدر ندهید ، از این کار برای کار اصلی آن روز استفاده کنید و آن را انجام دهید.

7. برون سپاری و تفویض اختیار

یکی از اصلی ترین ویژگی های رهبری توانایی تمرکز روی کارهایی است که بیشترین اهمیت را دارند و فقط شما می توانید آنها را انجام دهید.

همه مواردی را که مسئولیت مستقیم شما نیست و به مراقبت شخصی شما احتیاج ندارد به دیگران واگذار کنید و آنها را به آنها واگذار کنید.

اگر شما در یک موقعیت جوان هستید ، ممکن است دشوارتر باشد زیرا شما همان کسی هستید که همه به آن نماینده می دهند. بررسی کنید که آیا چیزی در زندگی شما وجود دارد که بتوانید وقت بیشتری را برای پروژه های جانبی و سرگرمی ها اختصاص دهید.

از همه مهمتر ، ثابت قدم بمانید. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، فقط در این کار بمانید و مطمئن شوید حتی اگر یک ثانیه حواس تان را پرت کند – به وظیفه خود بازمی گردید.

با این مراحل کوچک افزایشی ، شما قادر خواهید بود اهداف بزرگی را به پایان برسانید و فقط تعجب کنید که چگونه پس از آن موفق به انجام آن شدید!