مسابقه والپیپر گوگل در حال اجرا با جایزه پیکسل 6

با فاصله کمی برای حضور پیکسل در رسانه‌های اجتماعی، گوگل یک مسابقه تصویر زمینه برگزار می‌کند که در آن برنده یک پیکسل 6 رایگان دریافت می‌کند.

از مردم استرالیا، کانادا (به استثنای کبک)، ژاپن، تایوان، بریتانیا و ایالات متحده دعوت شده است تا برای سری Pixel 6 و جدیدتر تصویر زمینه ایجاد و ارسال کنند. یعنی، پس‌زمینه باید از دوربین جلوی مرکزی موجود در پیکسل 6، 6 پرو، و 6a و همچنین پیکسل 7 و 7 پرو در آینده استفاده کند. قالب زیر توسط شرکت ارائه شده است.

هر طرح کاغذدیواری با استفاده از الگو باید دوربین جلویی در جلوی Google Pixel 6 را جشن بگیرد و آن را در معرض دید پنهان کند («طراحی کاغذ دیواری»). طرح کاغذ دیواری شما ممکن است شامل طرح اصلی یا عکاسی اصلی شما باشد، مشروط بر اینکه طرح کاغذ دیواری با “دستورالعمل های ارسال” (همانطور که در زیر تعریف شده است) مطابقت داشته باشد.

این کاغذ دیواری می تواند عکاسی زنده یا تصویر باشد، در حالی که برای قضاوت از چهار معیار استفاده می شود:

  1. ادغام دوربین جلوی Google Pixel 6 (30%)؛
  2. مناسب برای استفاده در صفحه‌های اصلی Google Pixel 6 (به عنوان مثال: آیا تصویر زمینه برنامه‌ها را در نظر می‌گیرد یا نوار وضعیت Google Pixel 6، قفسه برنامه، تاریخ، زمان و آب و هوا را پنهان می‌کند) (20%)؛
  3. مناسب بودن برند (به عنوان مثال: استفاده از رنگ های گوگل در طراحی کاغذ دیواری) (20%). و
  4. استفاده کلی از فضا (20%).

پیروی از این چهار پایه می‌تواند شانس شما را برای برنده شدن افزایش دهد، با جایزه بزرگ Pixel 6 و جعبه ساخت گوگل. تنها یک برنده وجود دارد، که با توجه به اینکه در شش کشور برای مردم آزاد است، کمی خسیس به نظر می رسد.

تا 23 اوت 2022 ساعت 11:59 بعد از ظهر PT فرصت دارید تا در این فرم Google ارسال کنید. و با ارسال ایمیل تصویر زمینه خود به: [email protected]

یک برنده “در یا حدود 9 سپتامبر 2022 در ساعت 11:59 شب به وقت شرقی انتخاب می شود.” شرایط و ضوابط کامل مسابقه کاغذ دیواری پیکسل 6 را می توانید در اینجا بیابید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: