4 روش جدید برای لذت بردن از خواندن با Google Play Books

با کانال YouTube Books Google Play کتاب‌های صوتی جدید را کشف کنید

برای گوش دادن به هزاران پیش‌نمایش کتاب صوتی، بدون پرداخت هزینه، به کانال Google Play Books در YouTube بروید. همه این نمونه‌ها در حال حاضر در فروشگاه Google Play Books از طریق برنامه Android، برنامه iOS و وب در دسترس هستند، بنابراین شما همچنین می‌توانید در آنجا گوش دهید. چه به دنبال یک حماسه علمی تخیلی جذاب باشید، چه خاطرات افراد مشهور جدید یا یک گوش دادن به یک رمان عاشقانه غم انگیز، مطمئناً کتابی را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب باشد. فراموش نکنید که لیست علاقه مندی های خود را در Google Play Books فهرست کنید تا لیست «گوش دادن» خود را بسازید.

مطالب آینده را با بخش «آینده» در برنامه Google Play Books Android پیدا کنید

برای پیگیری کتاب‌های خود و به‌روز ماندن در مورد نسخه‌های آینده، به بخش جدید «آینده» در برگه «کتابخانه» در برنامه Play Books Android بروید. در این بخش می‌توانید به راحتی تمامی پیش‌سفارش‌های خود را در یک مکان در تقویمی که بر اساس سریال‌ها یا نویسندگان خاص فیلتر می‌شود، مشاهده کنید. کتاب‌های موجود برای پیش‌سفارش از نویسندگان و مجموعه‌هایی که به آنها علاقه نشان داده‌اید نیز ممکن است در «آینده» ظاهر شوند.

برچسب دیجیتال Reading Rewards را دریافت کنید

برای جذاب‌تر کردن و لذت‌بخش‌تر کردن تجربه‌های خواندن، اکنون کودکان می‌توانند هنگام خواندن کتاب‌های کودکان در برنامه Play Books Android یا Google Kids Space، برچسب‌های دیجیتالی Reading Rewards را دریافت کنند. وقتی بچه‌ها به هدف یا نقطه عطف خواندن برسند، جوایز خواندن اعطا می‌شود. از نوار ابزار Kid Reader، بچه ها می توانند به راحتی به «جوایز» خود دسترسی داشته باشند و همه برچسب هایی را که جمع آوری کرده اند ردیابی کنند.