چگونه Google از ماه آگاهی سلامت روان در سال 2024 حمایت می کند

افزایش حمایت از سلامت روان در جوامع

در طول پنج سال گذشته، Google.org بیش از 10 میلیون دلار برای کمک به سازمان‌های غیرانتفاعی در تسریع کار مرتبط با سلامت روان فراهم کرده است. یکی از آن سازمان‌ها، ReflexAI، از کمک مالی و پشتیبانی Google.org Fellows برای راه‌اندازی HomeTeam استفاده کرد. این برنامه آموزشی تعاملی مبتنی بر هوش مصنوعی به جانبازان مهارت هایی را می دهد که برای گفتگو در مورد سلامت روان با دیگر کهنه سربازان نیاز دارند. از زمان آغاز به کار در نوامبر گذشته، صدها نفر از اعضای سرویس از این ابزار استفاده کرده‌اند و 100 درصد از پاسخ‌دهندگان نظرسنجی گفتند که برای مقابله با مکالمات با همسالان خود که ممکن است با سلامت روان درگیر هستند، آمادگی بیشتری داشته باشند.

همچنین اخیراً تعهدی 20 میلیون دلاری برای حمایت از تعهد سازمان‌ها به رفاه دیجیتال برای کودکان و نوجوانان اعلام کردیم. با شرکایی مانند Highlights for Kids و Sesame Street، ما به بچه‌ها کمک می‌کنیم تا روابط ایمن، سالم و سازنده با فناوری ایجاد کنند.

چگونه از سلامت روان برای کارمندان Google و خانواده‌هایشان حمایت می‌کنیم

در محل کار ما، این ماه فرصتی است برای ادامه گفتگوهای مستمر پیرامون رفاه و منابع مورد توجه کارکنان و خانواده های آنها در هر روز از سال. برنامه های پزشکی ما برای پوشش خدمات سلامت روان طراحی شده است، برنامه کمک به کارمندان ما در مواقع ضروری مشاوره ارائه می دهد و ما آموزش هایی را به مدیران ارائه می دهیم تا از کارکنانی که با سلامت روانی خود دست و پنجه نرم می کنند، بهتر حمایت کنیم. در ایالات متحده، برنامه Google Health & Wellness Center ما در حال گسترش دسترسی به مشاوران و روانشناسان بالینی دارای مجوز در محل است.

سلامت روان برای سلامت و رفاه کلی ما مهم است. ما می‌خواهیم سهم خود را انجام دهیم تا ببینیم مردم در مواقعی که بیشتر به آن نیاز دارند کمک می‌کنند.