به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدید Pixel Buds Pro نسخه 2.14 در حال انتشار است

هفته گذشته، روز اول به‌روزرسانی Pixel Buds Pro به طور گسترده در دسترس قرار گرفت و Google امروز نسخه 2.14 سفت‌افزار جدید را منتشر می‌کند.

برنامه/تنظیمات Pixel Buds را باز کنید و به تنظیمات بیشتر > به‌روزرسانی میان‌افزار بروید. یک “به روز رسانی دستی موجود” از 120+release_2.12_signed به 122+release_2.14_signed باید برای Pixel Buds Pro در دسترس باشد. (گوگل در پست پشتیبانی هفته گذشته به به‌روزرسانی‌ها با استفاده از دنباله دوم به جای ارقام ابتدایی اشاره کرد که ممکن است با بلوغ محصول سخت شوند.)

ما پس از بررسی دستی، این به‌روزرسانی را در ایالات متحده مشاهده می‌کنیم و گزارشی از اروپای مرکزی نیز وجود دارد.

این فرآیند چند دقیقه طول می‌کشد و ابتدا هدفون چپ/راست به‌روزرسانی می‌شود. پس از بارگیری سیستم عامل جدید، راه اندازی مجدد به صورت دستی از تلفن شما آغاز می شود. سپس یک فرآیند “بررسی به روز رسانی…” وجود دارد که طولانی تر از اتصال مجدد است.

پس از به‌روزرسانی جوانه‌ها، «زمانی که هدفون‌های هدفون را حدود 10 دقیقه در جعبه شارژ نگه دارید، کیف شما به‌روزرسانی می‌شود».

گوگل هنوز جزئیات تغییرات را توضیح نداده است، اما احتمالاً اصلاحات اولیه ناشی از در دسترس بودن گسترده است. برای مقایسه، سه ماه پس از عرضه Pixel Buds Series A اولین آپدیت خود را دریافت کرد.

در حال بروز رسانی…

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds Pro:

ممنون تونی

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: