Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4: سوالات متداول

اگر آن را از دست دادید، سامسونگ امروز صبح از گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 رونمایی کرد و ما هر دو دستگاه را آماده پاسخگویی به سوالات داغ شما هستیم.

برای یادآوری، Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 بخشی از نسل چهارم گوشی های هوشمند تاشو سامسونگ هستند. از بزرگترین تغییرات در هر دو دستگاه می توان به دوربین های بهبود یافته، سخت افزار پیشرفته و طراحی لولای جدید نازک تر، کوچکتر و سبک تر اشاره کرد.

هیچ یک از این گوشی ها ارتقاء عمده ای ندارند، اما در مسیر درست قدم برمی دارند.

به عنوان مثال، گلکسی زد فلیپ 4 دارای باتری 400 میلی آمپر ساعتی بزرگتر است و ما بسیار هیجان زده هستیم که آن را به سرعت انجام دهیم. در همین حال، Galaxy Z Fold 4 دارای صفحه نمایش گسترده تر، نوار وظیفه اندروید 12L و دوربین 50 مگاپیکسلی است که من شخصاً از دیدن آن در مقایسه با پیکسل 6 پرو هیجان زده هستم.

از طریق پوشش کامل امروز ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه ها بیاموزید:

اما همانطور که همیشه اتفاق می افتد، داستان چیزهای بیشتری خواهد بود و چیزهای بیشتری شما می خواهم بدانم، مخصوصاً به سؤالاتی که هنوز کسی به آنها پاسخ نداده است. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم. ما می خواهیم تا جایی که می توانیم در مورد Galaxy Z Flip 4 و Fold 4 به سوالات پاسخ دهیم!

برخلاف برخی دیگر از دستگاه‌هایی که در گذشته این فرمت پرسش و پاسخ را با آن‌ها انجام داده‌ایم، هیچ محدودیتی در مورد آنچه می‌توانیم با Fold 4 و Flip 4 صحبت کنیم وجود ندارد. سؤالات خود را در بخش نظرات زیر مطرح کنید، و ما به همه چیزهایی که می‌توانیم پاسخ دهیم. می توانید در طی چند روز آینده و از برخی از رایج ترین سوالات برای شکل دادن به نظرات ما استفاده کنید! ما همچنین این مقاله را با بخش سؤالات متداول بر اساس برخی از سؤالات شما به روز خواهیم کرد.

مطالب پیشنهادی  اندازه و ضخامت Pixel Watch در نشت خرده فروشی فاش شد

آیا قاب Galaxy Z Flip 3 روی Galaxy Z Flip 4 قرار می گیرد؟

گلکسی زد فلیپ 3 و زد فلیپ 4 سامسونگ دارای ابعادی مشابه، اما نه یکسان هستند. با این حال، قاب Galaxy Z Flip 3 انجام دادن در Flip 4 مناسب است، فقط با کمی اتاق تکان دادن. ما خرید یک قاب Flip 3 قدیمی را برای مدل جدید توصیه نمی‌کنیم، اما اگر از یکی به دیگری ارتقا می‌دهید، احتمالاً قاب‌های موجود شما مناسب خواهند بود.

چه چیزی Galaxy Z Fold 4 را با Fold 3 متفاوت می کند؟

بزرگترین تفاوت بین گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فولد 4 به سه قسمت اصلی باز می گردد. Fold 4 دارای دوربین عقب 50 مگاپیکسلی بهتر و همچنین دوربین تله فوتو 3x است. چین و چروک نمایشگر نیز کمی کمتر به چشم می خورد. و در نهایت، نسبت تصویر وسیع تری به نمایشگرهای داخلی و خارجی نیز وجود دارد. Fold 4 همچنین با اندروید 12L و بهبودهای آن برای نمایشگرهای بزرگ عرضه می شود. یکی دیگر از تغییراتی که بین این دو خواهید یافت، وزن است، با یک لولای جدید در Fold 4 که دستگاه را به طور قابل توجهی سبک تر از مدل قبلی خود می کند.

چه چیزی Galaxy Z Flip 4 را با Flip 3 متفاوت می کند؟

گلکسی زد فلیپ 4 چه چیز جدیدی دارد؟ بزرگترین تفاوت این است که گلکسی زد فلیپ 4 باتری بسیار بزرگ تری با ظرفیت 3700 میلی آمپر ساعت دارد که نسبت به باتری 3300 میلی آمپر ساعتی فلیپ 3 که متوجه شدیم آب کافی برای دوام یک روز کامل ندارد، بیشتر است. Flip 4 همچنین دارای یک دوربین و صفحه نمایش پوششی کمی بهبود یافته است، به همراه برخی تغییرات سخت افزاری جزئی در سراسر آن.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی ژوئیه 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور