7 بهترین ابزار سئوی هوش مصنوعی برای افزایش دید وب سایت شما » رتبه بندی ریاضی

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای موفقیت هر وب سایت یا کسب و کاری مهم است.

با این حال، روش‌های سنتی سئو زمان‌بر هستند و شامل کارهایی مانند تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوای مناسب سئو و پیاده‌سازی تکنیک‌های پیشرفته هستند.

خوشبختانه، با ظهور هوش مصنوعی (AI)، اکنون می‌توانید با کمک ابزارهای سئوی هوش مصنوعی، فرآیند سئو را مانند قبل ساده کنید.

در این پست، ما در مورد ابزارهای برتر سئوی هوش مصنوعی صحبت خواهیم کرد که به شما کمک می کند هوشمندتر کار کنید و از رقبا جلوتر بمانید.

اکنون اجازه دهید در مورد ابزارهای سئوی هوش مصنوعی برای کمک به افزایش دید وب سایت خود صحبت کنیم.

1 ChatGPT

ChatGPT یک ابزار پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی است که توسط OpenAI توسعه یافته است که از پردازش زبان طبیعی (NLP) و الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای درک و تولید پاسخ‌های شبیه به انسان استفاده می‌کند. این باعث می شود که در انجام وظایف مختلف سئو همه کاره باشد.

ChatGPT با ایجاد پیشنهادهایی برای بهبود خوانایی، ارتباط و سئو دوستی به بهینه سازی محتوا کمک می کند. بر اساس کلمات کلیدی و موضوعات مشخص شده، می‌تواند خطوط کلی محتوا، توضیحات متا و برچسب‌های عنوان تولید کند.

ابزار سئو هوش مصنوعی - ChatGPT

ChatGPT می تواند پیشنهادهای کلیدواژه مرتبط را بر اساس ورودی کاربر یا موضوعات خاص ایجاد کند. توانایی آن در درک زمینه و هدف جستجو به شناسایی کلمات کلیدی با پتانسیل بالا کمک می کند که می توانند ترافیک ارگانیک را به وب سایت شما هدایت کنند.

تحقیق کلمات کلیدی در ChatGPT

ChatGPT سه طرح ارائه می دهد، یعنی Plus (20 دلار در ماه)، تیم (25 دلار در ماه) و Enterprise (با تیم فروش آنها تماس بگیرید).

2 گوگل جمینی

Google Gemini یک ابزار سئوی هوش مصنوعی مشابه ChatGPT OpenAI است.

در حالی که Gemini می تواند متن را مانند سایر مدل های زبان (LLM) درک و تولید کند، همچنین می تواند انواع مختلفی از اطلاعات مانند تصاویر، صدا، فیلم و کد را به راحتی پردازش و ترکیب کند.

به عنوان مثال، شما می توانید یک درخواست مانند ارائه دهید در این تصویر چه اتفاقی می افتد? همراه با یک تصویر، و Gemini تصویر را توصیف می کند و به سوالات پیچیده تر در مورد آن پاسخ می دهد.

گوگل جمینی

این توانایی Gemini را در مدیریت انواع داده ها و ارائه پاسخ های جامع همه کاره می کند.

همچنین یک نسخه پرمیوم را ارائه می دهد که برای دو ماه اول رایگان است و پس از آن 19.99 دلار در ماه قیمت دارد.

3 رتبه بندی محتوای ریاضی با هوش مصنوعی

Rank Math's Content AI یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی است که در افزونه Rank Math SEO ادغام شده است.

ویژگی هایی مانند تجزیه و تحلیل سئو در صفحه، بینش محتوا، ایده های جدید موضوع، ردیابی کلمات کلیدی، و پیشنهاداتی برای بهبود رتبه بندی وب سایت ارائه می دهد که آن را به یک راه حل همه کاره ارزشمند برای بهینه سازی موثر موتورهای جستجو تبدیل می کند.

Rank Math's Content AI دارای بیش از 40 ابزار هوش مصنوعی است تا نوشتار شما را ساده کرده و روند تولید محتوای شما را ارتقا دهد.

ابزارهای هوش مصنوعی محتوا

برای دسترسی به Content AI نیازی به نصب افزونه اضافی ندارید. تمام ویژگی‌های آن به راحتی در Rank Math SEO ادغام شده‌اند و برای استفاده از این ویژگی‌ها هر ماه اعتبار رایگان دریافت می‌کنید.

بنابراین فوراً شروع کنید، و اگر به اعتبارات بیشتری نیاز دارید، همیشه می‌توانید در یک طرح هوش مصنوعی محتوا به انتخاب خود مشترک شوید!

4 گرامر

Grammarly یک دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند تا با ارائه پیشنهاداتی در مورد گرامر، علائم نگارشی، سبک، لحن و وضوح، نوشتار خود را بهبود ببخشید.

قابلیت‌های هوش مصنوعی Grammarly فراتر از بررسی‌های گرامر و سبک اولیه است. همچنین می‌تواند ناسازگاری‌ها را در نوشتار شناسایی کند، واژگان را بهبود ببخشد و حتی بینش‌هایی در مورد عادات و الگوهای نوشتاری در طول زمان ارائه دهد.

گرامر

این بازخورد شخصی به شما کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را توسعه دهید و به یک ارتباط با اعتماد به نفس بیشتری تبدیل شوید.

همچنین یک افزونه کروم برای بهبود کارآمد نوشتن شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، Grammarly با پلتفرم‌های نوشتاری مختلف، از جمله مرورگرهای وب، مایکروسافت آفیس، Google Docs و موارد دیگر ادغام می‌شود. این به شما امکان می دهد به پیشنهادات Grammarly مستقیماً در محیط نوشتن خود دسترسی داشته باشید و اجرای تغییرات و بهبود گردش کار نوشتن را آسان می کند.

5 MarketMuse

MarketMuse به شما کمک می کند با تجزیه و تحلیل محتوای موجود و مقایسه آن با محتوای رقبا، شکاف های محتوا را شناسایی کنید.

این اطلاعات بینش هایی را در مورد موضوعات، کلمات کلیدی و تغییرات معنایی که در محتوای یک وب سایت وجود ندارد، ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که این شکاف ها را پر کنید و محتوای جامع و با کیفیت برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

MarketMuse

MarketMuse برنامه های پریمیوم را ارائه می دهد که از 149 دلار در ماه شروع می شود.

6 اهرفس

Ahrefs یک ابزار جامع سئوی هوش مصنوعی رایگان است که ویژگی های زیادی را برای بهبود دید وب سایت و رتبه بندی موتورهای جستجو ارائه می دهد.

Ahrefs با قابلیت های قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی، ابزارهایی را برای تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینک، بهینه سازی محتوا و موارد دیگر ارائه می دهد.

اهرفس

Ahrefs با مجموعه ابزارهای قوی خود، به شما در جنبه های مختلف سئو، از جمله تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینک، بهینه سازی محتوا و موارد دیگر کمک می کند.

7 دستیار نگارش SEO Semrush

Semrush یک پلت فرم بازاریابی دیجیتال همه در یک است که ابزارهای سئو مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و بهینه سازی محتوا ارائه می دهد.

Semrush SEO Writing Assistant ابزار قدرتمندی است که برای ایجاد محتوای بهینه طراحی شده است که در نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی دارد.

این پیشنهادات و توصیه‌های بلادرنگ را بر اساس بهترین شیوه‌های سئو ارائه می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که محتوا هم هدف کاربر و هم الزامات موتور جستجو را برآورده می‌کند.

دستیار نوشتن سمروش

دستیار نگارش SEO Semrush با سیستم های مدیریت محتوای محبوب (CMS) مانند WordPress، Google Docs و سایر موارد ادغام می شود و دسترسی و استفاده از ویژگی های آن را مستقیماً در محیط نوشتن آنها برای شما آسان می کند.

نتیجه

ابزارهای سئوی هوش مصنوعی طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای ساده سازی و ارتقای استراتژی های سئو ارائه می دهند. ابزارهای سئوی هوش مصنوعی مختلفی وجود دارد، از تحقیقات پیشرفته کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا گرفته تا تجزیه و تحلیل رقبا و بینش های پیش بینی کننده.

با کمک ابزارهای سئوی هوش مصنوعی مانند Rank Math's Content AI، MarketMuse، Ahrefs، Semrush و دیگران، می توانید شکاف های محتوا را شناسایی کنید، ارتباط را بهبود بخشید و وب سایت های خود را برای رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو بهینه کنید.

با استفاده از قدرت هوش مصنوعی، می‌توانید فرصت‌های جدیدی را برای هدایت ترافیک ارگانیک، افزایش تبدیل‌ها و دستیابی به موفقیت بلندمدت آنلاین باز کنید.

اگر این پست را دوست دارید، به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo.