Google Registry 50% تخفیف برای دامنه های توسعه دهنده ارائه می دهد

در بهار، Google Registry با دامنه های متمرکز بر توسعه دهنده شکوفا می شود. دامنه‌های سطح بالای .app، .dev، .foo، .nexus، .mov، و .zip همگی در ماه مه راه‌اندازی شدند و بهار امسال، .dev پنج ساله می‌شود. برای جشن گرفتن، از هم‌اکنون تا پایان ماه مه 50 درصد تخفیف روی دامنه‌های .dev با قیمت استاندارد ارائه می‌دهیم. از get.dev/5year دیدن کنید تا یکی از شرکای مورد نظر ما را بیابید.

از زمانی که دامنه سطح بالای .dev برای اولین بار پنج سال پیش به اینترنت ملحق شد، بیش از 600000 ثبت دامنه .dev را مشاهده کرده ایم و شاهد راه اندازی هزاران وب سایت جدید بوده ایم. پروژه بعدی خود را با این پنج وب سایت مفید .dev برای توسعه دهندگان شروع کنید:

  1. Web.dev در سال 2019 راه‌اندازی شد و از آن زمان، تیم روابط توسعه‌دهنده کروم Google، این سایت را برای توصیه‌های عملی برای توسعه‌دهندگان وب به فروشگاه یک‌جای خود تبدیل کرده است. این همچنین خانه Baseline است – ابتکاری برای روشن کردن وضعیت ویژگی‌های پلتفرم وب در مرورگرها – و میزبان محتوا برای کمک به توسعه‌دهندگان برای بهبود Core Web Vitals خود است.
  2. Sigstore.dev یک پروژه OpenSSF برای ساده کردن امضای کد برای اکوسیستم های منبع باز است. این پایه و اساس اعتماد را برای امنیت زنجیره تامین فراهم می کند و ابزارها و خدمات منبع باز و با استفاده آسان را برای ساده سازی ایجاد و تأیید امضای دیجیتال ارائه می دهد.
  3. Transparency.dev در مورد مزایای امنیتی استفاده از گزارش‌های شفافیت برای اثبات رمزنگاری عدم تغییر داده‌ها با استفاده از Trillian، گزارشی با منبع باز، ایجاد شده توسط Google، که سابقه فعالیت دقیق، تغییرناپذیر و قابل تأیید را ذخیره می‌کند، بحث می‌کند.
  4. Motion.dev پروژه جانبی توسعه دهنده Matt Perry است، جایی که او روش هایی را برای قدرتمندتر کردن و استفاده آسان تر از API های انیمیشن مرورگر بومی آزمایش می کند. این یک کتابخانه انیمیشن است که بر روی Web Animations API برای اندازه فایل کوچک و عملکرد سریع ساخته شده است.
  5. Zed.dev یک ویرایشگر کد منبع باز است که به چندین برنامه نویس اجازه می دهد تا در یک فضای کاری مشترک حرکت و ویرایش کنند. Zed انجام مکالمات ظریف و بی‌درنگ در مورد هر بخشی از پایگاه کد خود را آسان می‌کند، چه در حال کار با شخصی در میز بعدی یا در یک قاره دیگر باشید.

از ابزارها گرفته تا پلتفرم‌ها، زبان‌ها تا وبلاگ‌ها، دامنه‌های سطح بالای بسیاری برای همه ایده‌های شما در دسترس هستند. در اینجا به همه توسعه دهندگانی که اینترنت را توسعه می دهند، به پروژه های منبع باز کمک می کنند و وب را جالب تر می کنند – یک دامنه در یک زمان. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم در آینده چه چیزی می سازید.