چگونه IIFL Finance 18000 دستگاه تلفن همراه را با Android Enterprise مستقر کرد

یادداشت سردبیر: پست امروز توسط گادفری فرانسیس، رئیس بخش کار دیجیتال در امور مالی IIFL. IIFL، مستقر در بمبئی با بیش از 2600 شعبه در 500 شهر در هند، خدماتی مانند تامین مالی، بانکداری سرمایه گذاری، مدیریت ثروت و دارایی را ارائه می دهد.

این امر بسیار مهمی است که دستگاه‌هایی را برای کارمندان خود فراهم کنیم که برای جابجایی و امنیت داده‌ها راه‌اندازی می‌کنند – و همچنین در زمان تهیه و مدیریت صرفه‌جویی می‌کنند.

ما تبلت‌های Android Lenovo را با Zoho Manage Engine Mobile Device Manager Plus انتخاب کردیم، زیرا همه نیازهای ما را به یکباره برآورده می‌کردند: برای نیروی کار سیار سبک وزن هستند، مدیریت آن‌ها برای تیم‌های فناوری اطلاعات آسان است، با قدرت محاسباتی مورد نیاز بسته‌بندی می‌شوند و به ما کمک می‌کنند بمانیم. مطابق با الزامات امنیت داده ها

مدیریت آسان برای نیروی کار پراکنده

پیش از این، ایمن سازی لپ تاپ ها و دسکتاپ ها برای تیم فناوری اطلاعات ما متشکل از 18 نفر زمان بر بود و نیاز به سفر مکرر به دفاتر IIFL داشت. دستگاه‌ها به برنامه‌های آنتی ویروس، به‌روزرسانی‌ها و مجوزهای نرم‌افزار نصب شده نیاز داشتند تا آماده کار و مطابق با استانداردهای صنعتی باشند.

بنابراین برای راه‌حل جدیدمان، ما به دستگاه‌هایی نیاز داشتیم که بتوان آن را به صورت متمرکز مدیریت کرد و برای نیروی کار پراکنده‌مان تهیه کرد. ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات مالی خصوصی مشتریان، به ویژه زمانی که کارمندان برای ملاقات با مشتریان و همکاران بین شعبه‌ها رفت و آمد می‌کنند، ایمن می‌ماند.

ثبت نام بدون لمس، ثبت نام و استقرار دستگاه های جدید را برای ما آسان می کند. پس از راه‌اندازی دستگاه، تیم فناوری اطلاعات ما می‌تواند آن را از طریق داشبورد متمرکز و سیاست‌های کنترلی برای همه دستگاه‌ها برای اطمینان از امنیت مدیریت کند. و با مدیریت Google Play، می‌توانیم مکان و نحوه توزیع برنامه‌ها را کنترل کنیم – ابزار دیگری برای حفظ ایمنی و امنیت.

مطالب پیشنهادی  امسال از محصولات Google برای خواندن کتاب‌های بیشتر استفاده کنید

حفاظت از اطلاعات مشتری و حریم خصوصی کارکنان

Android Work Profile به کارمندان این امکان را می دهد که از یک دستگاه مدیریت شده برای مقاصد شخصی و کاری استفاده کنند و در عین حال از حریم خصوصی کارمندان ایمن نگه می دارد. در نمایه کاری مدیریت شده، می‌توانیم تنظیمات و خط‌مشی‌ها را از راه دور پیکربندی کنیم. به عنوان مثال، ما تعریف می کنیم که کارمندان به کدام برنامه ها می توانند در نمایه کاری بدون اعمال محدودیت برای برنامه هایی که می توانند در نمایه شخصی خود استفاده کنند، دسترسی داشته باشند.

برعکس، اگر کارمندی بخواهد از دستگاه شخصی خود برای دسترسی به برنامه های شرکتی مانند ایمیل استفاده کند، می توانیم یک نمایه کاری اختصاصی در دستگاه او ایجاد کنیم که به طور کامل توسط ما مدیریت می شود. و ما می توانیم از راه دور تنظیمات Work Profile را مانند غیرفعال کردن اسکرین شات ها یا مسدود کردن برش و چسباندن، پیکربندی کنیم. هنگامی که یک کارمند IIFL را ترک می‌کند، ما به سادگی نمایه کاری را حذف می‌کنیم و داده‌های شرکت را بدون تأثیرگذاری بر دستگاه شخصی او ایمن نگه می‌داریم.

کنترل های سفارشی و دانه ای

با Android Enterprise، ما به کنترل‌های دقیق برای تنظیم خط‌مشی‌ها، مجوزها و تنظیمات بر اساس نمایه کاربر برای تعداد زیادی دستگاه دسترسی داریم. این شامل نمایش پیام‌های اعلان در دستگاه‌ها با شماره شناسه بین‌المللی تجهیزات تلفن همراه و نام کاربر است. بنابراین اگر دستگاه گم شده یا دزدیده شده را بازیابی کنیم، به راحتی می توانیم صاحب آن را شناسایی کنیم. اگر نتوانیم یک دستگاه گم شده را بازیابی کنیم، آن را از راه دور پاک می کنیم تا تمام اطلاعات شرکت پاک شود. ما همچنین می توانیم نظارت کنیم که کدام کاربران تبلت های مدیریت شده خود را در چند ماه آنلاین نیاورده اند. اگر از دستگاه ها استفاده نمی شود، از کارمندان می خواهیم آنها را تسلیم کنند.

مطالب پیشنهادی  کمک به دولت برای سازگاری با آینده دیجیتال

به عنوان یک سازمان مالی، ما همچنین تحت ممیزی های منظم و فعالیت های انطباق قرار می گیریم که توسط تیم های حاکمیتی اجرا می شود. با Android Management API و Manage Engine Device Manager Plus، تغییر خط‌مشی‌ها و مدیریت دستگاه‌ها برای همگام شدن با الزامات نظارتی و امنیتی در حال تحول صنعت آسان است.

دستگاه‌های اندرویدی هم برای کارمندان و هم برای تیم‌های فناوری اطلاعات ما که مدیریت و انطباق را در سر دارند، کاربرپسند هستند. و وقتی در زمان صرفه جویی می کنیم، صرف نظر از اینکه آینده مالی آنها را به کجا می کشد، زمان بیشتری برای خدمت به مشتریان به دست می آوریم.

می خواهید بیشتر بیاموزید؟ دریابید چرا شرکت های خدمات مالی Android Enterprise را انتخاب می کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور