فروشگاه Google Play لوگوی جدیدی دریافت می کند

آخرین بار Google نماد Play را در سال 2016 تغییر داد، زمانی که Play Movies & TV، موسیقی و دکه مطبوعاتی همچنان پر جنب و جوش بودند. بیش از شش سال بعد، فروشگاه Google Play لوگوی جدیدی دریافت کرد.

قبل از طراحی مجدد سال 2016، که همه چیز را به صورت مثلث نیز قرار می داد، این نماد سایه های بیشتری داشت.

این لوگوی جدید Google Play هنوز یک مثلث است، اما توجه کنید که چگونه گوشه ها در مقایسه با لوگوی فعلی بسیار گردتر هستند. در همین حال، چهار رنگ در حال استفاده بیشتر با چهار رنگ گوگل هماهنگی دارند، که روند روشن و دستور اصلاحات اخیر است. با این اوصاف، نمی‌توانیم توجه نکنیم که این نماد در مقایسه با سایر سرویس‌های شخص اول چقدر بی‌صدا و تاریک است.

آبی و سبز قطعا کمتر پر جنب و جوش هستند، در حالی که پارتیشن داخلی به گونه ای بهینه شده است که قطعات از نظر اندازه برابرتر باشند. امروزه، مثلث آبی در مقایسه با سه جزء دیگر بزرگتر شده است.

فعلی در مقابل آینده

امروز فقط یک نسخه با وضوح پایین از این نماد موجود است. هنگامی که یک تراکنش در فروشگاه Play انجام می دهید، مانند افزودن اعتبار به حساب خود، به عنوان نماد تاجر، می توانید آن را در GPay و Google Pay – به زودی Wallet – پیدا کنید. هیچ نشانه واضحی از زمان به روز رسانی آن وجود ندارد.

این برنامه در هیچ کجای برنامه Play Store یا play.google.com که تازه طراحی شده است، وجود ندارد. آن زمان بهترین زمان برای رونمایی از آن بود.

در حال حاضر، مشخص نیست که گوگل چه زمانی لوگوی جدید Play Store را معرفی خواهد کرد. Google Play فقط برگه فیلم و تلویزیون را حذف کرد، در حالی که خروج احتمالی Play Books برای متمرکز کردن فروشگاه Play کاملاً بر روی برنامه‌های اندروید منطقی است. در همین حال، سرنوشت “Play” در بازی‌های Play با توجه به فشار زیادی که به بازی‌های اندروید در ویندوز وارد شده است، کمی محکم‌تر است. با این حال، آینده برنامه اختصاصی اندروید چندان محکم نیست.

اطلاعات بیشتر در گوگل پلی:

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

با تشکر جردن

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: